Съобщения
18.10.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 21 - 27 октомври 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Ловеч  

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 21.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски 106, 157, 189, 201, 199, 213, 191, 179, 169, 215, 207, 161, 193а, 205, 203, 209, 175, 211, 177, 217, 165, 187, 195, 159, 197, Уо на Тп Дръстене, 183, 193, 173, Гарата 1, Източна Индустриална Зона Никром Тръбна Мебел, Мадара 19, 86, 67, 59, 70, 63, 100, 21, 64, 39, 94, 98, 72, 26, 31, 66, 73, 33, 52, 71, 56, 88, 34, 20, 51, 24, 40, 54, 62, 96, 60, 28, 41, 90, 53, 58, 42, 45, 81, 80, 61, 50, 55, 68, 69, 84, 75, 37, 25, 65, 16, 48, 29, 32, 18, 79, 43, 76, 47, 12, 44, 38, местност Липака 103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера - Пчелина, Вили Наташа Мачтов Тп, Вили Александър Мачтов Тп, местност Синан Тепе Вили, Вили Металик Горен, Вили Металик, 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко, 140, 674, 170, 104, Клон Пътно, 669, 112 Клон Пътно, 667, 660, 661, Вила Мирослав, 303, Кл. Пътно, Вила Румяна, Вили Георги Пламенов, 666, Вили Марин Тодоров, местност Стратеш Вили Стратеш Борис, 1, Община Ловеч Зоопарк, Вила, Туристически Дом, Осъмска, Сирко Станчев 9, 11, Хан Кубрат Сервиз Жигули, 24, 3, Почивен Лагер, Лагер

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов 15, 18, Александър Стамболийски 10, 6, 9, 7, 11, 20, 8, Вардар 3, 1, Васил Левски 4, Васил Петлешков 15, 13, Вихър 2, 3, 1, Георги Бенковски Уо Тп 3, 14, 11, 18, 24, 9, 28, 7, 16, 26, 30, 22, 32, 20, 12, Дяко Иванов 42, 31, 54, 39, 44, 47, 43, 45, 38, 33, 13, 41, 46, 36, 40, 52, 50, 48, Ловчанска 14, 18, 12, Марица 12, 14, 18, 8, 16, 10, Петър Иванов Гигилев 3, 1, 14, 7, 11, 6, 8, 2, 37, 4, 12, 5, 10, 16, Райчо Даскалов 7, 5, 11, 13, 9, 1, 34, 3, Училищна 29, 2, 23, 27, 13, 19, 4, 8, 21, 33, 31, 10, Хаджи Димитър 2, 4, 5

На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Доктор Съйко Съев 10, 5, 6, 8, 4, 3, 1, 14, 16, 18, 12, 2, Княз Имеретински 20, 27, 22, Уо Светофари, 25, 29, 28, 24, 26, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Неофит Рилски 11, 24 Росица, 28 А, 9, 22 Росица, 13, 28, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Тома Давидов 2, 1, 4, 3, Хан Крум 30, 22, 13, 24, 15, 11, 26, 9, 22 Янтра-Гараж, 7, 22 Янтра, 20, 28, Цар Асен Първи 1, Цачо Шишков 29 7 Ноември, 30, 31, 28, 22, 26, 38 Изгрев, 23, 35 А, 34, 36 Бреза, 32 Иван Вазов, 37, 38, 20, 25, 35, 24, 21, 27, 19, 34 Иван Вазов, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 22.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107, 109, 111, 113

На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Драгоман 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Шипка 24

На 22.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Младост Уо Касета До Бл. 304, 304, 1 304, 303, До 302, Кафе Аператив, 17, Интернет Зала, До Бл 302, 304 До Вх А, Хранителен Магазин, До Бл 304, 304 До Вх А, 302

На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски 29, 23, 19, 13, 15, 9, 4, 14, 3, 5, 17, 11, 33, 7, 2, 27, 10, 31, Горски Пътник 12, 18, Уо Тп1, 5, 19, 14, 20, 3, 16, Илинден 3, 8, 1, 4, 14, 6, местност Каптажа Пс, Трети Март 15, 21, 14, 1, 9, 7, 19, 17, 16, 2, 3, 5, 13, 11, 18, Чер Недялко 1, 3, 5, Шести Септември 22, 27, 29, 5, 21, 19, 3, 7, 25, 1, 2, 16, 6, 17, 15, 11, 4, 8, 23, 13, 10

На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Баховица: Георги Димитров 18, 47, 42, 17, 25, 36, 27, 47б, 46, 12, 52, 28, 29, 22, 19, 44, 40, 10, 13, 15, 24, 31, 21, 14, 39, 41, 48, 38, 30, 50, 20, 49, 37, 26, 43, 45, 33, 23, 34, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 3, 1, 10, 6, 8, Свети Кирил и Методий 4, 1, 7, 3, 2, 5, 6, Тодор Кирков 1, 2, 4, 6, 3, Трети Март 22, 24, 21, 2, 14, 15, 17, 26, 16, 8, 12, 4, 19, 13, 1, 9, 10, 20, 11, 6, 3, 18, Хаджи Димитър 6, 9, 2, 7, 1, 3, 5, 4, Христо Ботев 6, Тп6, 4, 11, 9, 3, 7, 5, 1

На 23.10.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение 2

На 24.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Иван Урумов 4, Младост 321, До Бл. 317, Уо Тп 9, 317, 42, Магазин, 318, 308, 20, Уо Тп 15 Бл. 308, 310, До Бл 308, 308, Уо Спортна Площадка Хектрик, УПИ І, Кв 10, 307, Склад За Билки, 310, Стара Планина Детска Градина Радост

На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски 42, 30 Спартак 3, Генерал Скобелев 28, 26, 35, 37, 26 Скобелев, 28 Гурко, Доктор Съйко Съев 10, 5, 6, 8, 4, 3, 1, 14, 16, 18, 12, 2, Княз Имеретински 20, 27, 22, Уо Светофари, 25, 29, 28, 24, 26, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Неофит Рилски 11, 24 Росица, 28 А, 9, 22 Росица, 13, 28, Неофит Рилски 41, 58, 52, 37, 39, 56, 45, 35, 48, 50, 43, Свети Свети Кирил и Методи 34, 33, 35, 32, 33, 36, Тома Давидов 2, 1, 4, 3, Хан Крум 30, 22, 13, 24, 15, 11, 26, 9, 22 Янтра-Гараж, 7, 22 Янтра, 20, 28, Цар Асен Първи 1, Цачо Шишков 29 7 Ноември, 30, 31, 28, 22, 26, 38 Изгрев, 23, 35 А, 34, 36 Бреза, 32 Иван Вазов, 37, 38, 20, 25, 35, 24, 21, 27, 19, 34 Иван Вазов, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 24.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бяло Море Сервиз, Източна Индустриална Зона Уо на Тп 110 Консомола

На 24.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бяло Море Уо на Тп Бяло Море, 1 Бяло Море

Община Луковит  

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беленци: Батак 2, 6, 3, 14, 5, 1, Беласица 6, 1, 4, 2, Боровец 4, 6, 2, Бузлуджа 12, 2, 10, 9, 11, 8, 6, 17, 1, 4, 15, 3, 13, Васил Левски 22, 23, 27, 20, 3, Втори Юни 4, 2, Георги Бенковски 6а, 9, 11, 6, 1, 2, 5, 4, 3, 7, 26, 15, 12, 14, 10, 16, 20, 17, 23, 13, 24, 18, 21, Главна 12, 36, 9, 23, 28, 21, 13, 8, 11, 7, 17, 25, 32, 22, 10, 19, 14, 20, 1, 34, 24, 5, 26, 62, 83, 50, 31, 27, 75, 59, 41, 65, 49, 79, 82, 40, 44, 57, 53, 63, 78, 42, 37, 56, 52, 5, 70, 51, 76, 38, 45, 80, 48, 68, 84, 43, 73, 39, 54, 46, 29, 33, 4, 79а, Деница 3, 2, 1, 4, 5, Изгрев 1, 3, 2, 4, Каноското 14, 20, 19, 21, 22, 10, 13, 29, 15, 9, Кошута 4, 8, 2, 6, местност Селския Връх Пс, Могилата 6, 8, 10, 12, 5, Обзор 11, 10, 7, 13, 12, 8, 3, 6, 2, 1, Оборище 8, 11, 5, 1, 2, 6, 3, Пазара 5, 7, 3, Първи Май 2, 1, Ратица 1, 3, 7, 5, 2, Рила 2, 4, 1, 3, Свети Илия 4, Синчец 8, 3, 6, Стара Планина 8, 32, 4, 6, 14, 12, 7, Тодоришка 10, 3, 8, 6, 7, 4, 14, 5, 2, 13, 9, 11, Христо Ботев 3, 1, 2, 4, Чавдар 8, 16, 15, 10, 21, 12, 4, 11, 18, 9, 13, 14, 1, 19, Чуканска 8, 6, 1, 4, 3, 5, Шипка 5, 7, 3

На 21.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57

На 22.10.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ -  Луковит: Асен Златаров 2, 3, 1 Дружба, Васил Левски 12, 5, 15, 20, 4, 3, 6, 16, 11, 21, 22, 24, 10, 19а, 17, 1, Възраждане 21, 25, 21 Златна Панега, 21 Васил Левски, 19 Васил Левски, Котлен 3, 4, 1, 6, Мушат 4, 7, 9, 5, 3, 1, Предел 1, Синдикатска 25, 9, 11, Тп40

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горник: Делницата 096005

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Карлуково: 119044, 36511, 44327, Александър Стамболийски 1, 37, 16, 2, 11, 9, 18, 25, 5, 41, 29, 8, 21, 13, 4, 3, 6, 1, 12, 23, 15, Ален Мак 2, 5, 7, Ангел Кънчев 4, 3, 6, 5, Баба Тонка 2, 4, Байкал 8, 6, 3, 12, 10, 1, 2, Бачището 2, 6, 4, 1, Бачо Киро 11, 5, 3, 12, 14, 4, 7, 2, 6, Бор 6, 4, 7, 3, 5а, 1, 5, Бузлуджа 13, 6 /Ул. Хаджи Димитър1, 4, 7, 3, 2, 8, Васил Левски 18, 13, 7, 15, 14, 17а, 5, 2, 11, 17, 12, 21, 6, 16, 19, 3, Вежен 8, 1, 6, 3, 3а, 5, 1а, 6а, Георги Бенковски 2, 3, 6, 5, 1, 4, 7, Георги Иванов 13, 5, 9, 6, 1а, 2, 3, 7, 12, 16 къща, 14, 10, Георги Раковски 5, 12, 2, 10, 6, 4, 3, 14, 16, 1, Градище 5, 2, 17, 8, 3, 15, 9, 4, 13, 6, 10, Девети Май 2, 5, 3, 10, 8, 4, 1, Детска Песен 3, 6, 1, 4а, 4, Дико Илиев 5, 10, 4, 9, 8, 7, 13, 2а, 3, 1, 20, 21, 14, 24, 18, 15, 2, 17, Дунав 5, 3, Железничарска 8, 6, 10, 14, 1, Желю Войвода 3, 6, 2, 4, Здравец 24а, 24, 21, 23, 28, 27, 26, 17, 4, 13, 22, 14, 20а, 7, 10, 6, 16, 5, 11, 15, 8, 9, 12, 18, 3, 1, Иван Ангелов 10, 6, 3, 8, 5, 16, 14, 18, 19, 11, 21, 20, 24, 22, 28, 15, 13, 26, 17, Изгрев 1, 3, 5, 7, Искър 2, 1, 5, 7, 3, 8, 12, 17, Искъра-Сладината 64, Кап Петко Войвода 9, 1, 5, 2, 3, 13, 17, 15, Кирил и Методий 1, 3, 5, Кокиче 5, 4, 8, 6, 10, 3, Лале 2, 5, 12, 10, 1, 6, Латко Лилов 5, 2, 1, 3, 10, 7, 6, местност Григора Пс, Пс, Младост 10, 26, 11, 20, 23, 16, 24, 18, 21, 14, 12, 8, 1, 5, 2, 7, 4, 9, 6, 3, Оборище 6, 1, 4, Орляк 4, 21, 11, 13, 1, 15, 2, 19, 3, 6, 10, 14, 12, 17, Отец Паисий 2, 23, 3, 1, Петко Петков 5, 2, Петър Берон 1, 2, Петър Трантеев 2, 3, 11, 6, 5, 8, 1, 4, 9, 13, 7, Пи-018035, Пролет 24, 22а, 18, 8, 1, 12, 22, Проходна 1, 4, 2, 3, 5, 1а, Първи Май 2, 4, 13, 6, 11, 1, Работническа 13, 11, 7, 1, 2, 3, 5, 4, Райна Княгиня 3, 5, 7, 4, 2, Сергей Румянцев 10, 4, 15, 13, 1, 3, 8, 12, 6, 2, 7, Софроний Врачански 4, 1, 6, 2, Стара Планина 16, 9, 7, 5, 11, 1, 2, 12, 14, 17, 15, 10, 3, 8, 20, 13, 18, Стефан Караджа 6, 9, 1, 4, 5, Трети Март 1, 4, Хаджи Димитър 7, Христо Андреев 7, 3, 5, Христо Ботев 1, 2, 7, 9, 7а, 6, 12, 16, 2а, 3, 10, 18, 14, 4, 5, 8, Юрий А. Гагарин 2, 4, 1, 5, 3, 8, 10, 6, Хижа, Уо Тп 6, къща местност Садината

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: Бяло Поле, Възраждане 1, 139, местност Бяло Поле Стрелбище, местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа, Стопански Двор

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Петревене: 045009, Александър Стамболийски 11, 6, 3, 12, 8а, 17, 5, 16, 1, 13, 21, 4, 2, 15, 8, 20, 25, 23, 24, 22, 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Бор 1, 2, Бреза 3, 5, 1, Васил Левски 5, 2, 1, Витиня 6, 8, 5, 4, 7, 1, 3, Ген. Гурко 21, 27, 10, 18, 15, 13, 20, 9, 29, 22, 25, 19, 17, 8, 5, 3, Георги Иванов 5, 1, 2, 7, 4, 6, 3, Георги Сава Раковски 7, 54, 52, 4, 18, 6, 8, 3, 30, 20, 15, 10, 46, 12, 1а, 22, 24, 28, 1, 5, 16, 36, 48, 2, 40, 14, 44, 58, 26, 13, 50, 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Здравец 1, 7, 3, 10, 2, Златна Панега 1, 2, Иван Вазов 10, 7, 3, 6, 1, 10, Иван Стефанов 2, 1, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, местност Жп Спирка Катодна Станция, Пс, местност При Панега 034042, Опълченец Стоев 2, Отец Паисий 11, 3, 6, 1, 9, 4, 5, 7, 2, Радецки 4, 1, 8, 2, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, 39, 36, 37, 20, 28, 35а, 22, 41, 35, 26, 16, 37а, 38, 34, 24, 33, Сергей Румянцев 5, 1, 3, 2, Синчец 1, Софроний Врачански 22, 24, 11, 15, 18, 10, 4, 17, 2, 13, Стара Планина 8, 1, 7, 2, 6, 9, 10, 4, 5, 11, 3, Хаджи Димитър 67, 56, 57, 48а, 66а, 68, 70, 71, 65, 64, 54, 63, 62, 60, 69, 52, 50, 98, 74, 83, 90, 94, 95, 110, 99, 76, 79, 77, 78, 89, 92, 88, 82, 114, 97, 105, 100, 91, 103, 87, 116, 75, 84, 80, 84а, 102, 108, 106, 81, 73, 96, 86, 14, 33, 38, 51, 27, 42, 46, 17, 8, 55, 19, 2, 44, 48, 12, 20, 9, 31, 24, 37, 53, 41, 5, 13, 49, 23, 29, 15, 47, 16, 22, 7, 21, 3, 35, 40, 1, 43, 4, 39, 28, 36, 6, Хан Аспарух 7, 14, 10, 26, 12, 5, 4, 3, 24, 18, 28, 16, 6 А, 6, 30, 34, Христо Ботев 8, 18, 6, 14, 13, 1, 32, 16, 21, 10, 11, 4, 19, 5, 3, 17, 2, 9, 15, Цар Освободител 15, 2, 14, 1, 4, 12, 3, 16, 8, 13, 6, 11, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Юрий А. Гагарин 2, 4, 5, 7, 1, Явор 1, 3, Обор

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка 8, 1а, 6, 4, 8а, 3, 2, 1, 1, Божур 4, Бузлуджа 2, 3, 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Гергана 9, 10, 8, 1, 7, 12, 5, 3, 2, 6, 4, Гробарска 8а, 6, 2, 4, Дунав 1, Златинска 13, 7, 17, 16, 12, 25, 10, 5, 20, 4, 18, 19, 14, 21, 24, 1, 6, Златна Панега 24, 36, 26, 16, 1 Павилион, 14, 44, 10, 8, 18, 32, 1, 8а, 4, 28, 2, 2а, 30, 40, 22, 6, 20, 12, 3, 38, Искър 2, 11, 9, 3, 1, 5, 7, Йоловска 7, 1, 3, 5, 11, Йорговска 1, Капитан Стефан Павлов 44, 26, 54, 51, 35, 20, 34, 19, 47, 23, 18, 30, 33, 41, 60, 17, 36, 29, 49, 25 A, 13, 56, 31, 50, 43, 45, 39, 21, 27, 25, 37, 42, 38, 15, 28, 48, 40, 53, 4а, 14, 2, 9, 16, 4, 7, 6, 8, 11, 5, Карлуковска 14, 12, 5, 3а, 13, 1, 7, 17, 18, 16, 5а, 20, 10, 9, 15, 2, Кокиче 3, 4, 5, 2, 9, 6, 7, Коларска 3, 6, 5, 7, 2, 4, Крайще 12, 7, 4, 1, 10, 2, Кракра 5, 10, 9, 8, 2, 4, Лозарска 2, 5, 4, 10, 7, Люлин 2, 1, Маркони 14, 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Милин Камък 3, 2, 1, Момин Проход 2, 1, 8, Петър Берон 4, 5, 3, 19, 8, 17, 15, 7, 13, 16, 5а, 29, 2, 12, 21, 14, 10, 31, Пирот 1, 11, 15, 17, 6, 2, 19, 7, 5, 9, 21, 8, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Рила 1, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Родопа 5, 7, 1, Росица 2, Сергей Румянцев 6, 5, 1, 4, 2, 7, 3, 8, 19, 56, 38, 23, 30, 9, 70, 40, 16, 60, 76, 59, 55 А, 27, 44, 36, 32, 52, 42, 46, 15, 43, 51, 48, 11, 53, 21, 10, 28, 41, 58, 24, 17, 12а, 47, 20, 74, 26, 54, 29, 63, 45, 14, 57, 33, 18, 31, 78, 22, 37, Сливница 4, 2, 3а, 18, 4а, 10, 11, 25, 13а, 1, 23, 6, 16, 21а, 5, 15а, 7, 15, 17, 8, Стара Планина 6, 25, 3, 12, 9, 20, 5, 2, 8, Странджа 1, 9, 2, 4, 6, 8, 3, 5, Страцин 48, 43, 72, 1, 70, 30, 78, 34, 24, 45, 5, 4, 13, 19, 15, 28, 22, 60, 32, 58, 46, 20, 40, 38, 49, 41, 26, 23, 21, 62, 36, 11, 84, 16, 3, 52, 18, 17, 68, 56, 50, 50, Съединение 1, 5, 7, 11, 3, 12, 13, Тутракан 2, 15, 13, 4, 1, 7, Цачевска 4, 6, 11, 3, 9, 8, 7, Централна 3, 1 A, 7, 3 А, 1, 1в, 1б, 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, 61, 73, 38, 57, 32, 65, 50, 67, 63, 109, 79, 95, 113, 72, 115, 36, 59, 30, 62, 89, 69, 53, 97, 26, 40, 28, 81, 71, 22, 68, 91, 24, 105, 52, 87, 58, 42, 64, 101, 60, 34, 44, 75, Чукара 4, Шипка 2, 5, 1, 3, 11, 9, 1 М. Кичера ПИ № 2010034, М-Т Зад Камъка

На 24.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Тодоричене: 116009, Бачо Киро 9, 6, 21, 16, 10, 4, 3, 12, 27, 33, 25, 35, 17, 23, 5, 1, 37, 29, 15, 7, 13, 19, 8, 11, Васил Левски 7, 8, 10, 3, 1, 6, 4, 5, 13, Добри Войников 3, 7, 9, 1, 2, 11, 5, Капитан Петко Войвода 6, 2, 4, 1, 7, 5а, 12, 8, 3, 10, 5, 18, 13, 20, 14, Кочо Честименски 14, 12, 4, 15, 10, 1, 2, Никола Обретенов 4, 10, 2, 7, 1, Панайот Хитов 8, 5, 3, 1, 4, 6, 2, Петко Р. Славейков 2, 6, 7, 12, 10, 13, 51, 1, 5, 11, Райна Княгиня 13, 11, 9, 19, 21, 2, 1, 12, 3, 5, 15, Старо Шосе 2, 4, 3, Тодор Каблешков 31, 2, 24, 17, 37, 36, 43, 4, 11, 12, 41, 9, 32, 16, 28, 10, 13, 15, 7, 5, 33, 34, Филип Тотю 15, 17, Хаджи Димитър 69, 66, 61, 53, 64, 71, 67, 57, 63, 29, 74, 27, 56, 65, 48, 46, 52, 44, 54, 72, 60, 68, 23, 58, 35, 18, 15, 19, 8, 36, 33, 37, 38, 42, 1, 12, 26, 20, 47, 30, 11, 22, 4, 2, 34, 49, 9, 14, 16, 6, 41, 5, 45, 31, 7, 24, 1а, Христо Ботев 31, 36, 76, 68, 42, 72, 60, 44, 90, 70, 80, 74, 88, 86, 82, 40, 52, 30, 38, 84, УПИ -Іх-174, Кв. 12

На 24.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Карлуково: 44327, Александър Стамболийски, Искъра-Сладината 64, местност Григора Пс, Уо Тп 6, къща местност Садината

На 24.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: местност Искъра Свинарник, Пчелин, Вила, Овощ. Градина, Помпа, Хижа

Община Тетевен  

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, Уо на Тп1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, Уо на Тп4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, Уо на Тп2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер

На 21.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, 20996. 8. 94, местност Боатин Горски Дом Кордела, 1, 3, къща Сашо

На 21.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Пеновото 2, Гараж, 13, 13, 10, 11

На 21.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Ключ 2, 2а, 1, Пеновото 7, Между Бл 1 и 2, Уо на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11

На 22.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото къща Стоян, къща Митко, къща Евгения, къща Калин, къща Стефан, къща Иванка, къща Марин, къща Димитър

На 22.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Вежен 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Иван Фурнаджиев 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Лальо Пеев 3, Марин Урманов 11, Мария Удренова 17, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та Тп17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 22.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, Иван Вазов 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, Уо на Тп61, 50, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Христо Ботев 17

На 23.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Люляк 15, местност Пладнището Уо на Тп55, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11

На 23.10.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Глогово: местност Ратлака къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86

На 24.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Балинци, Козница 49, 15, 57, 26, 3, 16, 58, 55, 39, 9, 27, 6, 43, 17, 53, 12, 14, 29, 47, 35, 41, 45, 11, 1, 61, 19, 4, 64, 7, 51, 34, 32, 33, 31, 25, 28, 18, 2, 37, 10, 20, 23, 13, 22, 21, 59, Лечо Гайдаря 34, махала Козница Уо на Тп54, 1, Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5

На 24.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 Уо на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Георги Стойков 62

На 24.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Георги Кирков 1, 4, 2, Дели Пало 4, 1, Иван Вазов Площад Възраждане Центъра, Иван Томов 4, 6, 2, 1, 3, Кооперативен Пазар 5, 9, 7, 11, 1, 3, Лалка Павлова 8, 5, Лечо Гайдаря 27, 26, 21, 23, 12, 10, 14, 31, 1, 7, 19, 22, 17, 16, 20, 28, 25, 32, 2, 13, 6, 24, 3, 30, 8, 18, 33, 11, 5, 15, 4, 9, 29, Малей 2, 4, 1, Петко Страшния 9, 2, 5, 7, 11, 1, 3, Стърч 2, 6, 4, Трети Март 11, 10, 14, 16, 20, 9, 1, 24, 3, 6 Балкан Уо на Тп24, 26, 5, 13, 28, 12, 6, 18, 2, 15, 19, 22, 7, 4

Община Троян  

На 21.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев 86, 2, 74, 92, 90, 82, 79, 76, 14, 97, 84, 78, 138, 22, 12, 72, местност Калейшко Ханче 72, Вила

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8

На 21.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.10.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./   На 23.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 24.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Врабево

На 21.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал 10, Балатон 1, 3, Васил Левски 27, Георги С. Раковски 87, 73, 75, 41, 27, 73, Димитър Икономов-Димитрика 3, 20, 27, 34, 29, 39, 41, 40, 22, 31, 26, 42, 14, 16, 36, 28, 32, 24, 30, 37, 1, 23, 35, 42, 43, 38, 18, 25, 12, 33, Захари Стоянов 8, 7, 5, 10, 16, 3, 6, 9, 3, 4, 14, 12, 12, 14, Опълченска 7, 20, 18, 7, 6, 3, 14, 1, 16, 8, 12, 22, Тодор Петков 1, 2, 4, Христо Гадевски 2

На 21.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Хан Аспарух 30, 23, 26, 16, 24, 28, 18, 22, 20, 14, 10, 12

На 22.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона 2, 1, 37, 38, 44, 8

На 23.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67

На 23.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска 9, 5, 6, 4, 7, 16, 14, 10, 3, 11, 1, Липова Могила 6б, Липовска 11, 7, 8, 35, 19, 20, 10, 6, 9, 21, 12, 29, 30, 26, 1, 25, 5, 27, 14, 28, 33, 15 къща-Светозар, 23, 15, местност Балинцова Вила, къща-Илия, Вила, Мтп3, къща-Хинчо, къща-Борис, къща-Георги, къща-Даньо, къща-Евгени, къща-Тота, къща-Стефан, къща-Емилия, къща-Славко, къща-Иванка, къща-васил, къща-Никола, къща-Данка, къща-матей, местност Липова Могила къща-Петър, къща-виолета, къща-Тота, къща-Невена, къща-Тотка, Стълб, къща-Иван, 12, къща-минко, къща-Петко, местност Цветански къща-Георги, къща-Стефан, къща-Димчо, къща-Павлина, къща-Лидия, къща-Трайчо, 45, къща-радостка, къща-васил, Вила, къща-Русан, къща-Петър, къща-райко, къща-Цветан, къща-мария, къща-Спас, Птицеферма, къща-Тодор, Поливна Система, къща-Дано, Христо Ботев 44, 52, 81, 95, 77, 32, 66, 48, 64, 79, 34, 89, 93, 91, 42, 58, 50, 75, 85, 97, 60, 99, 62, 54, 38, 34, 22, 24, 55, 5, 32, 69, 59, 49, 67, 11, 36, 32 къща-минко, 75, 35, 61

На 24.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калейца: Анска 4, 21, 15, 19, 25, 17, 9, 5, 11, 13, 23, 3, 2, 1, Дамян Банчев 6, 9, 7, 4, 5, 2, 3, 15, 11, 1, 13, Дочо Чакъров 16, 4, 29, 17, 30, 3, 2, 1, 31, 8, 6, 12, 35, 21, 13, 41, 9, 11, 15, 20, 18, 19, 10, 27, 36, 23, 7, 28, 26, 34, Керимска 10, 12, 11, 1, 21, 31, 49, 3, 24, 6, 45, 14, 47, 15, 53, 28, 18, 16, 7, 20, 30, 2, 25, 23, 33, 26, 27, 17, 5, 19, 4, 29, 51, 8, 32, 9, местност Калейшко Ханче 17, Христо Ботев 146, 174, 144, 154, 175, 159, 120, 193, 189, 148, 179, 176, 167, 162, 153, 166, 181, 131, 147, 197, 156, 158, 195, 161, 168, 180, 178, 185, 140, 160, 129, 150, 151, 155, 138, 137, 149, 130, 133, 165, 157, 118, 152, 191, 141, 145, 135, 142, 143, 163, 182, 132, 187, 170, 184, 171, 122, 183, 172, 134, 111, 136, 126

На 24.10.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: Башов Рът

На 24.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Софийска 137, 69, 22, 32, 1, 73, 12, 49, 35, 16, 10, 14, 38, 136, 33, 53, 65, 55, 20, 71, 30, 57, 28, 85, 59, 45, 11, 47, 34, 79, 13, 2, 83, 75, 8, 6, 4, 61, 87, 67, 91, 18, 39, 7, 63, 64, 43, 77, Централна 104, 134, 3, 144

Община Угърчин  

На 21.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч./   На 22.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

Община Ябланица  

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев 10, 4, 8, 5, 7, 11, 6, Бачо Киро 5, 3, 1, Васил Левски 30, 37, 26, 35, 57, 8, 21, 46, 16, 28, 39, 31, 64, 50, 38, 36, 40, 6, 41, 1, 68, 32, 9, 19, 33, 48, 4, 15, 3, 24, 65, 55, Гео Милев 4, 6, 3, 5, 1, 2, Георги Диков 4, 7 Тп4, 7, 1, 6, 5, Здравец 1, Иван Вазов 22, 16, 6, 24, 10, 58, Йото Диков 1, 2, местност Мечовец Пс, местност Сух Дол Пс, Мишкарете 8, 6, 4, 5, 9, 1, 3, 11, 13, 2, 14, Тп3, 10, Панайот Волов 3, 9, 16, 10, 4, 7, 6, 2, Пею Яворов 4, 3, 1, Присоето 35, 34, 36, 37, 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1, Първи Май 1, 3, 5, Свети Кирил и Методи 99, 64 До Читалището, 62, 100, 84, 107, 103, 115, 78, 58, 75, 114, 61, 116, 110, 120, 55, 82, 95, 126, 94, 79, 125, 86, 119, 53, 73, 122, 81, 85, 66, 108, 64, 65, 80, 98, 117, 70, 60, 96, 87, 112, 90, 102, 101, 111, 105, 96 Тп1, 89, 72, 67, 74, 91, 71, 118, 88, 77, 104, 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6, Слатина 20, 12, Стефан Караджа 21, 43, 2, 29, 13, Стоян Панов 62, 60, 34, 32, 3, 5, 22, 28, 24, 26, 4, 10, 20, 12, Христо Ботев 3, 1, 59, 4, 15, 2, 5, 24, 7, 9, 13, 12, 18, 10, 8, 17, 11, 18а, 16, 32, 40, 42, 27, 23, 26, 35, 21, 36, 29, 41, 33, 37, 28, 25, 38, 34, 43, 39, 45, 31, Христо Смирненски 14, 10 Тп5, 3, 5, 6

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски 21, 14, 16, 18, 10, 17, 11, 22, 29, 3, Буджовци 2, 4, 3, Витоша 26, 5, 4, 19, 15, 14, 9, 7, Вътювци 5, 3, 1, 4, Георги Бенковски 1, 6, 8, Драгойца 5, 3, Златна Панега 15, 18, 23, Йотковци 1, 19, 6, 3, 18, 16, 8, 5, Калето 1, 51, 57, 2, 25, 16, 6, 44, 26, 32, 12, 19, Тп2, 30, 38, 53, 21, 29, 43, 8, 40, 33, 20, 39, 59, 27, 31, 35, 42, 14, 28, 24, Нинковци 3, 2, Нишовци 1, 7, 4 къща, 6, 10, 2, 8, 5, Стара Планина 11, 8, 3, 7, 9, 13, 12, Стефан Караджа 5, 11, 15, 4, Христо Ботев 15, 12, 7, 14, 20, 4, 6, 16, 5, 14, Цано Вълчев 24, 6, 14

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: 113013, Александър Стамболийски 25, 19, 46, 31, 37, 44, 48, 30, 42, 29, 41, 36, 21, 34, 27, 14, 12, 3, 18, 7, 6, 10, 11, 24, 5, 22, 8, 20, Бреза 43, 8, 30, 37, Буревец 1, 1, 10, 8, 6, Васил Левски 24, 34, 26, 41, 54, 48, 37, 23, 32, 20, 6, 46, 29, 15, 1, 8, 2, 48, 5, 9, 52, 4, 6, 16, 11, 3, 13, 18, 7, Възраждане 2, 4, 3, 1, Георги Бенковски 42, 26, 50, 11, 44, 8, 10, 14, 28, 17, 21, 9, 3, 25, 1, 36, 7, 4, 6, 40, 13, 19, 30, 15, 2, 23, 32, 27, 34, Георги Петров 3, 41, 40, 46, 15, 9, 13, 25, 48, 10, 50, 11, 39, 36, 58, 33, 52, 14, 5, 35, 22, 21, 28, 30, 6, 12, 16, 42, 23, 44, 56, 1, 49, 53, 57, 45, 61, 47, 51, 55, 59, Драгойца 12, 2, 5, 6, 10, Еделвайс 29, 6, 11, 19, 20, 33, 4, 9, 2, 27, Захари Стоянов 2, 14, 6, 9, 1, 3, 4, 12, 17, 15, 11, 10, 16, 5, Здравец 57, 51, 44, 69, 31, 42, 30, 38, 26, 20, 11, 33, 61, 23, 5, 36, 27, 29, 32, 10, 4, 19, 22, 55, 2, 8, 28, 34, 39, 41, 59, 13, 9, 40, 25, 7, 18, 46, 37, 53, 24, 65, 12, 63, 6, 3, 21, 48, 47, 1, 16, Калето 18, 12, 2, 16, 5, 35, 10, 6, 8, 1, 27, 13, 19, 37, 23, 15, 21, 9, 29, 7, 14, 43, 33, 4, 31, 41, 25, 17, Кокиче 6, Лале 4, 20, Лаловска 2, 1, 4, 6, 11, 54, 50, 5, 48, 22, 32, 38, 20, 18, Люляк 16, 14, Опълченска 9, 2, 3, 1, 6, 5, 4, 7, Паисий Хилендарски 3, 5, 1, Ратица 2, 5, 4, 3, 1, 7, 9, Стара Планина 1, 4, 2, Трети Март 18, 21, 4, 25, 6, 2, 1, 10, 9, Христо Ботев 8, 11, 31, 33, 37, 35, 19, 7, 9, 2, 39, 8, 172, 3, 1, 2, 4, Централна 35, 37, 29, 20, 40, 50, 55, 34, 44 Срещу Училището, 26, 1, 41, 33, 31, 22, 39, 45, 49, 47, 38, 23, 42, 46, 24, 43, 52, 48, 32, 21, 30, 3, 53, 51, 54, 81, 72, 94, 109, 89, 74, 59, 88, 105, 63, 106, 83, 68, 111, 90, 113, 100, 58, 101, 107, 61, 91, 73, 93, 80, 103, 85, 57, 65, 95, 60, 87, 62, 92, 76, 97, 84, 86, 99, 78, 98, 104, 70, 56, 102, 79, 64, 67, 77, 2, 10, 8, 5, 11, 6, 5а, 16, 13, 3, 9, 14, 15, 12, 7, 17, 4, Явор 16, 18, Ягода 2

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски 6, 5, 10, 8, 1 Път София, 3, 17, Бачо Киро 1, 4, Васил Левски 3, 7, 5, 4, 2, 1, Витоша 6, 20, 1, 22, 18, 16, 11, 15, 5, 2, Георги Иванов 3, 4, 1, Димитър Грънчаров 30, 9, 29, 15, 32, 22, Димчо Дебелянов 2, Златановци 21, УПИ I-415 Кв. 39, 15, 8, 2, 16, 9, 17, 12, 6, 1, 24, 3, 11, 7, 14, 26, Извор Златна Панега 7, 3, 1, Йордан Йовков 3, 7, 5, Кап. Петко Войвода 2, 4, Любен Каравелов 7, 1, 12, 10, 8, местност Драганина Могила Пс, Митко Палаузов 9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3, Никола Вапцаров 2, 1, 4, Опълченска 31, 14, 37, 13, 59, 3, 9, 47, 60, 4, 30, 28, 26, 15, 34, 51, 36, 25, 68, 43, 64, 18, 19, 32, 16, 11, 35, 49, 7, 50, 29, 10, 22, 39, 44, 58, 62, 141, 48, 17, 46, 67, 21, 47, Път №103, Райко Даскалов 2, 6, 4, 1, Сергей Румянцев 2, Стара Планина 22, 27, 33, 32, 35, 24, 17, 19, 43, 10, 40, 8, 38, 20, 29, 41, 36, 26, 28, 39, 15, 25, 30, 42, 16, 12, 5, 45, 47, 46, 52, 45, 54, 53, 59, 49, 48, Стефан Караджа 1, УПИ V-243, Kb. 9, Хан Аспарух 21, 19, УПИ II-318, Кв. 28, Христо Ботев 6, 8, Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1, 4, 37, 43, 45, 39, 47, 49, 34, 41, 30, 18, 12 До Блоковете, 17, 23, 35, 19, 22, 24, 31, 14, 25, 15, 20, 2012

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, 51, 26, 45, 55, 47, 22, 49, 24, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Богданка 2, Богой 8, 5, 6, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, 34, 16, 15, 7, 21, 26, 9, 11, 17, 30, 13, 18, 22, 5, 14, 26а, 24, Васил Петлешков 7, 6, 5, 15, 2, 9, 4, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген. Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, 5, 3, 4, Георги Раковски 2, 17, 3, Грозданка 6, 8, 4, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Иглика 4, 14, Кокиче 1, 4, 3, Латинка 4, 2, 1, Любен Каравелов 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Петър Берон 2, Присоето 2, 3, 5, 8, 6, 4, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, 7, 6, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Тодор Каблешков 1, 5, 2, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Хаджи Димитър 6, 10, 2, 1, 7а, 3, 7, 5, Христо Ботев 4, 12, 6, 2, 8, 10, Цанко Церковски 4, 7, 27а, 9, 21, 14, 12, 17, 25, 23, 13, 19, 8, 6, 15, 10, Цар Иван Шишман 1, 2, Шипка 1, 2, 5, 3

На 23.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Драгойца 1, махала Драгойца ПИ 070139

На 23.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Ген. Столетов 1, 2, 7, 6, 8, 4, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Захари Стоянов 2, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Оборище 16, 2, 8, 6, 3, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, Софроний Врачански 2, 5, Съединение 4, 6, 8, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща, 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, 1, 15, 19, 17, 13, 2, 9, 3, 7, 11, Филип-Тотю 1, Шипка 1, 2, 5, 3

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019