Съобщения
09.09.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 09 - 15 септември 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Кв. Видима, Кв. Видима ПИ 52218. 175. 11, Курорт/Видима/ 5, Младост/Видима/ 2, 8, 3, 1, 10, 6, 5, 31, 7, 17, 13, 19, 15, 21, Първомайска/Видима/ 5

Община Ловеч  

На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 6, 2, 3, 1, 12, 10, 9, 7, 8, 4, 11, Бачо Киро 4, 8, 6, 19, 17, 9, 1, 10, 18, 11, 3, 5, 2, 14, 13, 15, 15 Уо ТП 27, 16, 12, Борис Данков 7, 11, 1, 18, 4, 5, 22, 9, 10, 8, 16, 2, 14, 15, 20, 12, 17, 13, 24, Борислав 3, 7, 4, 1, 6, 2, 8, Братя Павлови 1, Васил Априлов 13, 19, 14, 15, Васил Левски 8, 1, 3, 2, 5, 10, 6, 4, Владайска 2, 11, 13, 7, 5, 1, 3, Габровска 1, Генерал Скобелев 8, 3, 1, 7, 6, 9, 5, 2, 4, Гено Димов 6, 18, 3, 11, 8, 17, 9, 7, 5, 10, 4, 12, 15, 14, 13, 2, 16, 22, 17, 24, 20, 26, 34, 50, 62, 23, 56, 40, 40 Уо ТП 2, 36, 32, 52, 38, 33, 21, 64, 35, 54, 44, 9, 25, 31, 30, 46, 48, 58, 42, 13, 28, 19, 60, 29, 27, 37, Денчо Влайчев 2, 1, 5, 14, 12, 10, 8, 4, 3, 6, 7, 11, 16, 9, Димитър Рашков 26, 18, 10, 34, 30, 22, 29, 32, 9, 36, 21, 19, 23, 8, 17, 14, 28, 24, 12, 20, 25, 16, 27, 15, 11, 6, 2, 7, 1, 5, 4, Дунав 7, 2, 6, 4, 10, 9, 1, 5, 8, 12, 3, 13, 11, 14, Иван Вазов 11, 20, 4, 8, 12, 1, 14, 6, 3, 9, 16, 18, 7, 5, 10, Козлодуй 4, 29, 14, 25, 10, 9, 12, 23, 7, 19, 3, 15, 16, 13, 11, 6, 21, 18, 31, 1, 2, Крайна 39, 41, Любен Каравелов 34, 31 Уо ТП 28, 42, 39, 26, 22, 20, 28, 31, 37, 21, 32, 41, 1, 38, 33, 46, 40, 30, 44, 25, 36, 24, 50, 27, 23, 48, 29, 11, 10, 12, 9, 17, 13, 15, 14, 12, 26, 18, 16, Мадара 9, 15, 19, 24, 13, 21, 20, 12, 14, 18, 22, 16, 11, 5, 10, 4, 2, 8, 7, 6, 1, местност Ямата Завод, Нейко Найденов 10, 4, 2, 7, 8, 3, 6, 5, 1, Одринска 5, 27, 25, 9, 11, 19, 23, 17, 3, 7, 15, Опълченска 10, Осъм 33, 31, 25, 23, 27, 21, 19 Уо ТП 23, Покой 6, 2, 9, 5, 16, 15, 3, 4, 8, 14, 12, 7, 1, 17, 10, Поляна 9, 7, 5, 3, 25, 1, Преспа 11, 12, 16, 13, 14, Район Ж. П. Гара 1, 9, 11 Уо ТП 18, 11, 6, 5, 15, 2, 4, 7, 3, Рачо Радев 9, 14, 10, 8, 26, 5, 25, 3, 16, 7, 17, 27, 1, 20, 22, 23, 15, 13, 19, 2, 28, 6, 29, Рила 1, Свобода 7, 2, 1, 3, 9, 5, Сергей Румянцев 8, 6, 4, 2, 3, 1, Стефан Караджа 3, 5, 6, 2, 8, 4, 1, Трети Март 23, 10, 19, 16, 21, 25, 27, 12, 18, 14, 20, 22, 31, 29, Хаджи Димитър 11, 7, 15, 6, 8, 13, 10, 23, 19, 21, 2, 5, 17, 1, 9, 3, 4, Цанко Церковски 2, 5, 1, 7, 3, Цар Иван Шишман 1, 3, Цар Освободител 40, 36, 38, 42, 17, 15, 48, 44, 46, 5, 16, 11, 4, 10, 14, 7, 6, 18, 9, 26, 2, 1, 22, 12, 24, 32, 28, 34, 30, 13, 3, 58, 62, 19, 60, 29, 50, 54, 27, 21, 25, 52, 56, 23, Цариград 2, 3, 6, 4, 5, 24, 26, 7, 8, 16, 14, 18, 12, 1, 22, 20, Цоньо Василев 9, 12, 5, 8, 1, 3, 7, 14, 4, 12 Уо ТП 19, 16, 6, 2, Чайка 1, Шипка 7, 10, 9, 5, 3, 1, 6, 2, 4, 8, Явор 9, 11, 1, 7, 10, 15

На 09.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 09.09.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 16:30 ч./   На 13.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад

На 09.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ловеч: Стара Планина 41, 14, 44, 16, 35, 17, Уо Подлез ул. Стара Планина, 46, 18, 37, Склад Въглища, 12, 20, 10, 28, 52, 50

На 09.09.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна Уо на ТП Стара Баня, Васил Левски 41, 22, 37, 57, 53, 20, 49, 24, 16, 51, Нафтопункт Вароша, 26, 59, 39, 28, 69, 55, 30, 18, 32, 45, 47, 61, 43, Величка Хашнова 8, 6, 10, 14, 12, 2, Георги Бенковски Одз М. Сиркова, 7, 1, 2, 1 Д. Градина М. Сиркова, 13, Д. Градина М. Сиркова, 11, Даскал Никола 10, 3, 1, 14, 8, 5, 7, 12, 6, 9, 2, 4, Иван Драсов 7, 5, 9, 11, 13, 23, 24, 19, 17, 21, Марин Поплуканов 18, Михаил Попович 2, 4, 6, Мишева 3, 8, 12, 13, 6, 5, 18, 7, 9, 1 Б, 15, 4, 16, 10, 14, 1, 2, Плиска 9, 13, 4, 19, 6, Съйко Съйчев 1, 2, 4, 6, Тодор Кирков 4, 2, Тодор Стратиев 19, 11, 6, 8, 13, 16, 2, 10, 22, 1, 24, 5, 15, 12, 18, 14, 7, 3, 9, 17, 4, Феликс Каниц 1, 2, Хисарска 20, 18, 22, 16, Христо Иванов-Големия 4, 6

На 09.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч: Акад. Иван Урумов 3, 1, 5, Цех За Алуминиева и PVc Дограм, Ана Предич 11, 21, 15, 10, 19, 13, 7, 17, 8, 9, Младост Паркинг, Пастор Стефан Генев 6, 1, 20, 22, 13, 7, 5, 16, 3, 14, 4, 12, 8, 11, 2, 10, 9, 18, Стара Планина 26, Павилион, 20, 31, Пункт Вторични Суровини, 29, Пункт Изкупуване Вторични Суро, Уста Колю Фичето 14, 6, 7, 13, 8, 10, 16, 18, 12, 9

На 09.09.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона 1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър

На 09.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Здравец 205, 206, Мизия

На 10.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска Пипкова къща, 3, Панайот Пипков 10 Кокиче, 10 Уо Касета Бл. Кокиче, 10 Кокиче-Партер, 7, 5, 9, Свобода 1, Цар Освободител 3 Венера, 6 Синчец, 10 Лале

На 10.09.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг 119, 108, 113, 120, 112, 125, 121, 121

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо ТП5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, до Река Осъм

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан

На 10.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде

На 10.09.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Горан: Александър Стамболийски 1, 3, 4, 2, Васил Левски 20, 7, 5, ТП 5, 2, 12, 9, 3, 22, 4, 1, 10, 6, 8, Васил Петлешков 5, Георги Бенковски 3, 2, 7, 1, 10, 8, Дяко Иванов 8, местност Каваците Пс, Огоста 12, 4, 7, 8, 10, 5, 1, 3, Опълченска 8, 5, 3, 6, 4, 1, Трети Март 4, 2, 6

На 11.09.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Кнежа: Марин Боев 55

На 11.09.2019 г. /08:45 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Здравец до Бл 205, до 208, 205, 206, 9 0898656755, 10, Мизия Касета Уо

На 11.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг 3 до Бл 110, 3, 110, Павилион Зора

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица 13, 15, 1, 14, 2, 19, 16, 20, 17, 11, 1, Беляновец 5, 11, 7, 13, 15, Уо на ТП6, 14, 4, Буздлужа 3, 7, 2, 5, 4, Васил Левски 11, 5, 1, 4, 6, 3, 9, 8, 10, 7, 17, 12, 15, Витоша 11, 6, 4, 8, 29, 16, 21, 3, 35, 12, 31, 15, 27, 2, 1, 18, 17, 5, 23, Уо на МТП8, 10, 19, 9, 13, 14, 25, Волов 1, 3, 2, 5, 4, 23, 9, 7, 15, 8, 13, 25, 11, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, 3, 6, 14, 10, 12, 4, 11, 7, 1, 17, 2, 9, 5, 19, 13, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, 24, 22, 17, 14, 20, 18, 16, ТП3, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, 4, 2, Искър 3, Крайполе 10, 5, 9, 8, 3, 1, 11, Липовец 4, 2, 18, 10, Уо на ТП5, 3, 12, 4, 11, 5, 8, 20, Люлин 2, Марица 10, 1, 12, 2, Московска 6, 1, 2, 8, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, 9, 22, 13, 26, 5, 7, 16, 18, 20, 11, 15, 17, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Охрид 3, 2, 1, Пирин 1, 5, 3, Проф. Асен Златаров 1, 6, 10, 2, 6, 12, Рила 2, 9, 14, 4, 7, 6, 13, 10, 5, 8, 11, Римна 1, 3, 2, 8, 14, 21, 12, 25, 23, 17, 8, 15, 5, 19, 14, 10, 9, 11, 7, 21, Росица 2, Уо на ТП1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Стара Планина 4, 8, 6, 2, 12, 10, Тодор Каблешков 2, 1, 4, 8, Христо Ботев 1, 7, 9, 3, 13, 2, 5, 11, 23, 21, 12, 3, 10, Уо на ТП7, 17, 4, 25, 19, 16, 27, 18, Червен Бряг 2, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5, 4, 3, Чурковец 1, 3, 10, 7, 8, Янтра 12, 9, 5, 4, 2, 1, 3, 7, 11, 13, 15, 17

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска 52

На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, 22, 5, 12, 14, 20, 16, 2, 18, 8, Казани Ракияизваряване, 1, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, 8, 4, 5, 1, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Княз Борис 1, Княз Имеритински 4, 3, 6, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, местност Извора Пс, местност Каптажа Пс, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, Уо ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Отец Паисий 2, 4, 10, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Синчец 1, 3, Стара Планина 3, 6, 4, Тодор Каблешков 2, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, 11, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1, 5, 9, 6, 1, 3, 11, Стопански Двор

На 11.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Източна Индустриална Зона 10, Филип Тотю Ел. Монтажна Група-Плевен, 5, 3, Цех Кори За Баници до Рзок, Хан Кубрат 5, 3, 6, 1, 9, Дърводелска Работилница Кедър, Уо ТП 5 С/У Велур, Павилион Закуски

На 12.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Здравец Хранителен Магазин Ахат, Павилион, 50, 202, до Блок 202, 49, Между Блок 201 и 202, Магазин Промишлени Стоки, 34, Мизия Уо Касета до Бл. Жилища, Уо Касета Бл. 24 и Бл. 25, 23

На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Илия Симеонов 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух Уо ТП 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2

На 12.09.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Младост 44, Срещу Бл 309, 309, 316, до 309

На 12.09.2019 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Вардар 11, 16, 14, Ген. Доброволски 13, 4, 9, 7, 6, 14, 3, 11, 2, 12, 1, 10, 5, 16, 18, 17, 8, Ген. Столетов 15, Илинден 14, 13, 11, 16, Инж. Петър Иванчев 20, Княз Имеретински 97, 89, 95, 93 Единство, 93, Панайот Хитов 8, Тодор Каблешков 37, 31, 33, 29, 35, Трети Март 24, 47, 10, 32, 30, 44, 34, 23, 14, 12, 39, 26, 37, 16, 38, 17, 19, 36, 27, 41, 33, 29, 22, 28, 42, 45, 46, 49, 25, 31, 21, 18, 20, 6, 35, Смесен Магазин, 1, 8, 40, 43, 53, Уо на ТП55, 51, Харманска 67, 35, 73, 32, 69, 28, 51, 65, 26, 61, 55, 47, 43, 39, 37, 34, 59, 53, 57, 30, 45, 63, 41, 75, 36, 71, 49

На 12.09.2019 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Хан Кубрат 4

На 13.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Ген. Гембицки 3 Склад Търговия на Едро, 2, 1 Оазис, Княз Александър I Батенберг 1, местност Ак Баир Напорен Водоем, Пс, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Младост Уо ТП Кеч Бл. Гражданска Отбрана, Психоболница Склад, Червен Бряг 107а, 109, 107

На 13.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна Уо Крепост Хисаря, Величка Хашнова 20, 24, 2, 18, Ген. Гембицки 5, 6, 8, 10, Георги Бенковски 9, 15, 17, Асоциация Феномени Асфен, Даскал Никола 11, 16, 13, 18, 24, 22, 20, Марин Поплуканов 12, 15, 29, 10, 16, 27, 41, 17, 14, 25, 37, 19, 39, 31, 35, 6, 23, 33, Хисарска 19, 17, 14, Христо Иванов-Големия 13

На 13.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Младост 322, до Бл 322, Срещу 322

На 13.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море 20, 11, 11, 11, Източна Индустриална Зона ул. Филип Тотю, 41, УПИ II, Кв. 7, Осъмска 35, 42, 70, 63, 66, 65, 62, 233, 235, Филип Тотю 3, 5, Хан Кубрат 4, 7

На 13.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Търговска 80, 84, 82, Касета Уо

На 14.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото Вила Десислава, Вили Музговото 3, Вили Музговото 2, Вили Музговото, Мизия 1, 10, 17, Северна Промишлена Зона, Освобождение 6, 10, 5, 4, 6, 8, 4, 6д, 6, 5, Северна Индустриална Зона ТП2, ул Хан Кубрат, Складове, Гара Север, Хан Кубрат Бетонов Възел, Месокомбинат Ловеч

На 14.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Баховица: Георги Димитров 105

На 14.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 15.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец Уо Бл. 202, Освобождение 7, 5, 7, 9, 9, 7, 5, 4, Уо Бул. Освобождение, УПИ III, Кв. 277, 9

Община Луковит  

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Горник: Делницата 096005

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Бузлуджа 5, 2, 3, 1, Васил Левски 115, 111, 113, 120, 131, 126, 135, 123, 132, 124, 130, 122, 129, 137, 136, 128, 127, 121, 139, 134, 119, 125, 117, 138, Вежен 3, 1, Крайбрежна 16, 22, 11, 24, 9, 18, 3, 12, 14, 7, 20, 5, 13, Околовръстна 115, 110, 112, 99, 91, 105, 111, 101, 97, 109, 113, 106, 103, 107, 95, 108, 114, Струмица 9, 16, 14, 13, 18, 7, 10, 12, 5, 11, Съединение 9, 13, 5, 11, 1, 7, 2, 4, 8, Христо Чернопеев 22, 6, 12, 2, 13, 14, 5, 3, 36, 34, 10, 9, 20, 28, 7, 4, 38, 11, 26, 18, 17, 32, 19, 21, 1, 30, 16, 8, 15, Цар Калоян 29, 18, 14, 27, 26, 24, 22, 11, 8, 31, 10, 28, 5, 9, 17, 20, 2, 19, 4, 13, 12, 7, 23, 16, 1, 6, 15, 3, Цар Симеон 45, 40, 49, 20, 18, 34, 47, 36, 43, 44, 37, 38, 30, 32, 41, Шипка 15, 4, 6, 2, 1, 8, 9, 13, 11, 7, 3, Уо ТП 11

На 09.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, ТП57

На 09.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Ген. Столетов 11, 9, 20, Иван Вазов 1, 2, 3, Керамична 2, Козлодуй 5, Къчовското, Околовръстна 39, 94, 57, 72, 92, 70, 41, 61, 69, 65, 63, 53, 76, 55, 59, 51, 67, 86, 58, 71, 43, 49, 75, 45, 60, 68, 64, 90, 84, 80, 78, 62, 74, 73, 47, 66, Панайот Волов 5, 12, 8, 6, 3, 2, Райко Даскалов 2, 4, Свети Свети Кирил и Методи 5, 10, 12, 7, 9, 11, 6, 2, 3, 8, Филчов Връх 2, Хаджи Димитър 5, 2, 13, 7, 10, 11, 16, 12, 1, 4, 3, 6, 17, 8, 14, 9, 15, Хан Крум 1, 4, 2, Христо Ботев 50, 46, 45, 57, 47, 56, 61, 41, 60, 67, 37, 66, 44, 54, 58, 48, Цар Борис 1 15, 25, 26, 13, 23, 14, 9, 16, 20, 30, 5, 27, 18, 21, 11, 19, 24, 7, 17

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Луковит: Стопански Двор

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски 39, 24а, 33, 26, 35, 2а, 31, 27, Георги Сава Раковски 70, 68, 76, 72, 64, 60, 84, 62, Иван Вазов 10, Изгрев 7, 3, 1, 10, 5, 2, 6, 6 А, 8, 4, Райна Княгиня 9, 2, 5, Рила 7, 10, 15, 20, 6, 2, 14, 3, 8, Розова Долина 17, 11, 25, 27, 15, 29, 8, 5, 1, 31, 7, 6, 19, 9, 21, 13, Софроний Врачански 22, 24, Шипка 3, 8, 5, 11, 4, 2, Обор

На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка 6, 4, 8, 10, 2, 1, Бачо Киро 9, 5, 7, 6, 14, 2, 11, 12, 3, 18, 4, 16, 8, 10, Васил Левски 96, 100, 83, 101, 76, 109, 89, 81, 106, 118, 85, 88, 84, 97, 112, 91, 103, 93, 107, 90, 80, 102, 78, 75, 79, 98, 72, 87, 110, 77, 70, 73, 95, 108, 116, 114, 892, 92, 99, 94, 105, 104, Ген. Столетов 16, 18, 9, 14, 12, Георги Бенковски 3, 4, 8, 6, 1, Захари Стоянов 20, 11, 16, 15, 3, 17, 6, 14, 13, 21, 10, 9, 12, 5, 8, Козлодуй 3, 2, 1, Любен Каравелов 20, 19, 21, 30, 32, 11, 34, 28, 15, 13, 24, 23, 22, 17, Опълченска 1, 9, 7, 11, 4, 3, 6, 5, Пейо К. Яворов 4, 2, Тракия 12, 7, 1, 8, 4, 5, 6, 9, 2, 3, 11, Хан Кубрат 5, 14, 3, 2, 1, 12, 6, 4, Христо Ботев 40, 17, 13, 33, 18, Павилион, 36, 34, 16, 19, 31, 29, 30, 25, 35, 26, 15, 24, 23, 42, 32, 27, 21, 20, 28, 22, Цар Калоян 23, 27, 16, 21, Цар Симеон 17, Юрий А. Гагарин 25, 19, 11, 6, 15, 8, 75, 13, 2а, 23, 17, 2, 3, 9, Уо ТП 1

На 12.09.2019 г. /08:30 - 15:00 ч./ -  Луковит: Възраждане 103, 99, 105, 97, 89, 101, 89 Слънчев Бряг, 107, 102, 104, 101 ТП34 - Касета 2, 91, 95, Гето Йошев 14, 12, 10, 8, 16, 6, 4, 20, Данте 18, 22, 8, 2, 6, 20, 2 ТП34 - Касета 1, 10, 14, 12, 16, 4, Коларска 2, 4, 3, 10, 8, 5, 6, 12, Кръгояр 1, 3, 18, 16, 4, 6, 14, 12, 20, 2, 22, 8, 24, 10, Никола Йорданов 7

На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Козлодуй 8, Предел 27, 44, 25, Христо Михайлов 10, Христо Смирненски 7, 10, 5, 12, 11, 14, 6

Община Тетевен  

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, Уо на ТП3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8

На 09.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски 14, ТП 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8, Васил Левски Центъра Кметството, Витоша 9, 3, 7, 5, Девети Май 11, 21, 2а, Додьо Маринов 8, 4, Йото Влахов 32, Клокотница 10, 12, 8, 2, 5, Ком 1, Матей Петков 23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, махала Байовене къща Асен, Палич 21, 19, 9, къща, 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10, Панайот Волов 1, 16, 2, Райко Даскалов 9, 3, 4, Сава Младенов 28, 14, 2, 23, 17, 9, 21, Сергей Румянцев 1, Софийска 10, 1, 2, 4, Стойко Додев 3, 4, Христо Рачев 24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, Шипка 50, 6, 2

На 09.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 39. 131, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Емил Марков 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, Лальо Пеев 1, 6, Марин Урманов 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6

На 09.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, Емил Марков 70, 35, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5

На 10.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър Благоев 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, Крачун Иванов 2, Христо и К. Цакови 8

На 10.09.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ -  Тетевен: 72343. 39. 131, Александър Стамболийски 4, 22, 20, 26, 17, 24, 18, 9, 25, 12, 5, 10, 21, 7, 4, 1, 6, 23, 15, 8, 11, 19, 13, 16, Асен и Петър 18 Уо на ТП18, Атанас Некович 2, 1, Баньо Маринов 91, 98, 86, 102, 113, 92, 95, 107, 97, 110, 90, 94, 88, 84, 109, 111, 1, 108, 106, 93, 96, 89, 103, 100, 99, 104, Безименна Уо на ТП1 Манастирски Дол, Боева Могила 18, 8, 1, 12, 14, 16, 10, 2, 5, 4, 20 Уо на ТП37, 6, 3, Братя Хаджи Иванови 2, 3, 1, 5, 4, Васил Йонков 19, 12, 21, 8, Уо на ТП20, 11, 15, 23, 6, 9, 7, 29, 13, 27, 25, 14, 4, 5, 17, 10, 2, 2 Уо на ТП47, 2, 3, 2 Уо на ТП34, 5, Васил Петров 4, Вежен 25, 11, 26, 14, 10, 8, 20, 19, 18, 17, 12, 9, 13, 22, 16, 21, 23, 24, 7, 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, 6, Вършец 59, Димитър Благоев 14, 2, 42, 34, 40, 23, 46, 44, 30, 31, 54, 56, 36, 43, 38, 27, 32, 33, 26, 37, 24, 29, 28, 52, 50, 39, 25, 14, 10, 18, 4, 6, 5, 20, 12, 19, 13, 9, 7, 15, 2, 8, 22, 24, 17, 21, 11, 16, 1, 1 Механа, 2, 2а, 3, 2 А, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 70, 35, 14, 11, 16, 18, 12, 9, 8, 1, 5, 3, 6, 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Захари Стоянов 8, 6, Здравец 1, 6, 2, 5, 3, 4, 7, 2 махала Саулска Уо на ТП41, 9 А, 9, Иван Вазов 20, 11, 7, 1, 17, 3, 27, 35, 9, 25, 21 Касета Уо на ТП16, 5, 43, 15, 19, 23, 13, Иван Туйков 41, 37, 45, 43, 39, 35, 49, 50, 52, 47, 40, 54, 56, 48, 44, 46, 42, Иван Фурнаджиев 10, 18, 1, 8, 12, 7, 3, 1б, 16, 9, 6, 14, 5, 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Илия Темелски 37, 28, 24, 20, 18, 22, 29, 33, 31, 35, 6, 16, 21, 27, 1, 3, 7, 4, 5, 8, 17, 14, 29, 9, 15, 10, 25, 2, 13, 23, 11, 12, 16, Кардан 4, 7, 3, 2, 12, 5, 6, 10, 14, 8, 12, Крачун Иванов 2, 6, Лальо Пеев 3, 1, 6, Марин Урманов 11, 9, 27, 8, 18, 22, 26, 33, 17, 25, 13, 20, 7, 10, 3, 19, 2, 14, 15, 23, 21, 37, 31, 35, 24, 39, 6, 12, 4, 16, Мария Удренова 17, 3, 6, 12, 17, 16, 2, 14, 4, 1, махала Равнище къща Михал, 9, 3, Вила, къща Андрей, 1, Михал Казначея 2, 3, 4, Михал Кефалов 2, 3, 1, Михал Койчев 2, 18, 14, 8, 20, 7, 2, 4, 12, 6, 16, 9, 3, 10, 5, 11, 5а, 12, 22, 21, 13, 17, 24, 15, 10 А, 19, Нейо Крачунов 10, 4, 2, 6, 1, 8, 5, 3, Ненка Павлова 6, 5, 4, 1, 2, 3, Павел Койчев 8, 12, 10, 4, 2, 1, 5, 9, 7, 3, 6, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 Уо Та ТП17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Прокоп 7, 1, 5, Първи Ноември 29, 27, 31, Симеон Куманов 32, 34, 20, Станьо Койчев 6, 1, 3, 4, 8, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стефан Павлов 3, 11, 4, 2, 13, 12, 17, 31, 27, 23, 8, 29, 9, 16, 19, 14, 15, 10, 21, 1, 5, 33, 7, 25, 6, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Тодор Михайлов 2, Тома Василев 4, 7, 2, 3, 6, 2, 1, Трескавец 2, 1, 4, 7, 5, 6, 8, 3, Усин Керим 2, 13, 23, 7, 15, 17, 5, 1, 9, 12, 27, 10, 4, 29, 25, 3, 21, 19, 6, Хаджи Генчо 6, 4, 2, 7 Касета Уо на ТП33, 5, 1, 3, Хиляда Осемстотин и Първа 1, Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5, Христо и К. Цакови 18, 13, 23, 3, 5, 32, 19, 9, 17, 20, 24, 38, 12, 26, 10, 7, 30, 15, 36, 28, 11, 34, 40, 21, 14, 22, 16, 6, 1, 2, 4, 23, 8, Чаира 7, 3, ПИ 72373. 500. 1769, 5, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5

На 11.09.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Мария Михайлова 1, 2 Обединение, 5 Кольо Фичето, 2, 2 Кв. Обединение Уо на ТП38, 5

На 11.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Боровец 9, 8, 33, 3, 6, 19, 1, 27, 10, 4, 11, 12, 31, 17, 15a, 2, 25, 13, 29, 23, 14, Воловийте 12, Люляк 1, Пенка Михайлова 2, 17, 26, 1, 12, 4, 16, 2 Уо на ТП8 Пожарната, 11, 23, 14, 35, 5, 20, 29, 21, 13, 25, 18, 7, 3, 30, 37, 31, 9, 24, 34, 28, 15, 22, 8, 6, 19, 27, Равни Камък 20, 18

На 12.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски 16, 38, 42, 56, 52, 10, 30, 21, 32, 2, 46, 3, 5, 36, 1, 40, 27, 44, 11, 19, 58, 20, 22, 6, 18, 3а, 24, 26, 48, Йото Генков 5, 11, 50

На 13.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит 71, 77, 54, 91, 39, 53, 63, 93, 81, 69, 38, 36, 46 Уо на ТП5, 51, 73, 44, 40, 85, 56, 87, 41, 59, 65, 107, 61, 58, 113, 75, 103, 95, 89, 45, 1, 79, 49, 99, 97, 67, 48, 57, 46, 43, 47, 83, 80, Ключ 12, 8, 32, 25, 21, 2, 26, 17, 9, 13, 18, 20, 24, 14, 19, 7, 16, 15, 11, 6, 5, 22, 23, 4, 28, 3, 34, 10, Конски Дол, махала Драгиновдол къща Иван, къща Лазар, Вила, махала Скрибътна Вила, Топлика 5, 3, 1, Вила, Христо Ботев

Община Троян  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, Вилна Зона Вила, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, махала Баба Стана Вила, махала Радоевското 2 Вила, Пенко Йотов 3, Първа 4, 5, 1, 7, 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 Вила, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, Четвърта 8, Вила

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, Кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, Вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, ТП83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи

На 09.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 10.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 11.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 12.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 13.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3

Община Угърчин  

На 09.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016

На 10.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Угърчин: Васил Левски 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, Елин Пелин 17, Климент Охридски 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Комитска 18, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, Тодор Каблешков 28, Топалска 8, 4, 2, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25., 16, 20, 28, 22, 21, 17, Христо Ботев 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Юрий И. Венелин 3, 5, 7, 2

На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски 43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, Бачо Киро 4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14, Васил Левски 1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, Веселина Черкезова 2, Георги Бенковски 14, 4, Комитска 3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2, Никола Вапцаров 4, 2, 6, Панайот Волов 7, 3, 9, 5, 1, Пенчо Славейков 7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, Пеньо Пенев 1, Площа 34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12, Стара Планина 3, 1, 7, 5, 9, Стефан Караджа 3, 11, 2, 5, 7, 9, 4, Тодор Каблешков 1, 5, 3, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър 5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2, Хан Аспарух 10

На 11.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен: местност Берча Колиба

На 11.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски 1, 5, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, Васил Левски Закусвалня, 66, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Кокиче 3, 1, 8, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, Свинево 16, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, улично Осветление ТП 1, 11, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29

На 13.09.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Угърчин

Община Ябланица  

На 12.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: XV-549, Кв. 20, местност Пали Лула 86, 52, 83б, местност Шумнене къща Мариана, къща Сашо, къща Михаил, къща Кирил, къща Васил, къща Веселина, къща Съйко, къща Николай, Вила, къща Цвятко, къща Надежда, къща Дона, къща Стефан, къща Георги, къща Иван, ТП4, къща Димитър, къща Мария, къща Марин, къща Райко, къща Любчо, къща Рени, къща Дончо, къща Лако, къща Христина, къща Лазар, къща Петър, къща Вутьо, къща Иванил, къща Радка, къща Цветан, къща Венцислав, къща Рашко, къща Рашка, къща Никола, къща Йордана, къща Начко, къща Стоян, Шумнене

На 12.09.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски 26, 27, 12, 72 ТП33, Борьов Дол 3, къща, 2, 1, местност Братевец Вила, местност Девет Дола, местност Ламбовци къща Никола, Вила, къща Цона, къща Мирослава, местност Шумака къща Виолета, къща Найден, къща Хрисо, Работилница За Боза, къща Стойка, къща Нейко, къща Лазар, 3, къща Христина, Вила, къща Иван, къща Димитра, местност Шумнене къща Борис, Вила, къща Пенка, 1, 3, къща Павлина, Пеловска Ливада 4, 32, Ширевец 12, 8

На 13.09.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Братевец къща Петко, къща Николай, 3, Вила, ТП35, къща Лазар, гараж

На 13.09.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна 18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11, Георги Бенковски 5, 3, 1, 7, Еделвайс 17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13, Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, Иван Вазов 6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3, Иван Туйков 12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4, Къдрева 4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6, Люляк 2, М. Езерото, махала Водна 20, махала Джебин Трап 5, 3, 7, 10, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, Вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, Вила, махала Ръбя 1, Местн. Три Могили 14, 14, 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, Местн. Широки Трап 7, 8, 6, 9, 11, 4, 5, местност Мастяк Вила, местност Ратлака къща Антон, къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Кърпачев 30, 17, 1, ТП4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23, Юрий А. Гагарин 3

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019