Съобщения
17.05.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 20 - 26 май 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 20.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:30 - 15:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:30 - 15:30 Ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

На 20.05.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Мазалат/Острец/, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 21.05.2019 Г. /12:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Мтп Мядна, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/

На 22.05.2019 Г. /10:00 - 12:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/

На 22.05.2019 Г. /12:00 - 13:00 Ч./   На 23.05.2019 Г. /13:00 - 14:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 22.05.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

Община Ловеч  

На 23.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж.П.Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев

На 20.05.2019 Г. /09:00 - 14:00 Ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 20.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, Подп.Александър Кусев, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 13:30 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 20.05.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

На 20.05.2019 Г. /14:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк, Алеко Константинов, Балканска, Васил Левски, Даскал Манол, Дикисанска, Иван Драсов, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Николчо Терзиев, Плиска, Тракийска, Търговска, Хаджиненчева, Хисарска, Цар Иван Шишман

На 23.05.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч.; 11:15 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, Подп.Александър Кусев

На 23.05.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братя Ватеви, Влашка, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Канаджийска, Могилска, Одрин, Перущица, Пиронковска, Топалска

На 23.05.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /11:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Гозница, Стублата, Цар Иван Александър

Община Луковит  

На 20.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 20.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 20.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 20.05.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 20.05.2019 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Луковит:   Възраждане, Ген.Гурко, Гето Йошев, Йордан Йовков, Княз Борис 1, Панака, Цар Симеон 1

На 21.05.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 21.05.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Аско Махмудов, Бачо Киро, Вежен, Георги С.Раковски, Добри Комитата, Дунав, Искър, Йордан Йовков, Калето, Опълченска, Орелец, Осогово, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Плевен, Сини Вир, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Татарлийски

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Дерманци:   079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 15:00 - 15:30 Ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С.Раковски, Гогол, Голи Рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит Камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Балевски, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Старчов Дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин, Явор

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Угърчин

Община Тетевен  

На 20.05.2019 Г. /09:15 - 09:25 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 20.05.2019 Г. /09:15 - 09:25 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, Упи І Кв.1, Цачо Ненов

На 20.05.2019 Г. /09:15 - 09:25 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 20.05.2019 Г. /10:30 - 14:00 Ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Димитър Благоев, Капитан Петко Войвода, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 21.05.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Черни Вит:   Местност Дъскот, Хан Крум

На 21.05.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 22.05.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Черни Вит:   Антийо Панчев, Васил Левски, Христо Ботев

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 13:00 Ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.150.12, Вежен, Заводна

На 22.05.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Черни Вит:   Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, Махала Златевци, Орлов Камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Георги Стойков

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Тетевен:   Георги Кирков, Дели Пало, Иван Вазов, Иван Томов, Кооперативен Пазар, Лалка Павлова, Лечо Гайдаря, Малей, Петко Страшния, Стърч, Трети Март

Община Троян  

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 21.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 20.05.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./   На 22.05.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 21.05.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /10:00 - 15:30 Ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Софийска, Централна

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Черни Осъм:   Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 22.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 23.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Алашка, Калчевска, Мах.Троянска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 22.05.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  София:   Студентски Град

На 22.05.2019 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Черни Осъм:   М.Жеравица

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   11-Та, 12-Та, 13-Та, 9-Та, Авксентий Дацин, Димитър Никифоров, Иван Донев, Прохлада, Стара Планина, Хемус

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Захари Стоянов, Кирил И Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски

На 23.05.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-Та, 12-Та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 23.05.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Иван Дочев Дочковски, Кирил И Методий, Ковачовец, Първомайска, Стойко Хр.Дулевски, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Местност Пали Лула

Община Угърчин  

На 20.05.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, Местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 20.05.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Лесидрен:   Кол.Коник, Местност Коника, Местност Ябълчака

На 20.05.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Лесидрен:   Мах. Барашки Колиби

Община Ябланица  

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, XII Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.05.2019 Г. /08:15 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, Упи Іі-346, Чепля, Шойка

На 21.05.2019 Г. /08:00 - 08:15 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   051036, 089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Габровица, Местност Кръст, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 14:15 Ч./ -  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги С.Раковска, Гетовци, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Ниновци, Панайот Волов, Христо Ботев

На 23.05.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Упи V-243,Kb.9, Хан Аспарух

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019