Съобщения
10.05.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 13 - 19 май 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 13.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/

На 14.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

Община Ловеч  

На 15.05.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Гено Димов, Кирил Павлов, Леге, Любен Каравелов, Оборище, Осъм, Райна Княгиня, Свети Кирил И Методий, Средна Гора, Страцин, Съединение, Трети Март, Цар Калоян

На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж.П.Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 14.05.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 17.05.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ -  Казачево:   Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Княгиня Невинна, Мостова, Неофит Рилски, Осъмски Юнак, Свети Свети Кирил И Методи, Тракийска, Цар Иван Шишман

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Бачо Киро, Васил Героя, Местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 13.05.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Върхът, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Свобода, Стоян Цанков

На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 13.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Лале, Матея Кръстев, Михаил Петков, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Стоян Цанков, Христо Русков

На 16.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Марко Крачунов, Матея Кръстев, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Христо Русков, Чешмата

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ -  Ловеч:   Местност Печковец, Местност Полето, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 16.05.2019 г. /09:15 - 16:20 ч./ -  Ловеч:   Местност Печковец, Местност Полето, Южна Индустриална Зона

На 13.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./   На 16.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч.; 11:15 - 16:00 ч./   На 17.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 14.05.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост, Стара Планина

На 17.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 17.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Балчик, Ботев Връх, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Горномалянска, Гробарска, Драва, Козл0дуй, Перущица, Първа, Тодор Маринов, Христо Вълков

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 16.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Търговска

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 13.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Бачо Киро

На 13.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 17.05.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 17.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 14.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 16.05.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:20 ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

Община Луковит  

На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Горник:   Делницата

На 15.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пи-018035, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Бяло Поле, Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Местност Искъра, Стопански Двор

На 15.05.2019 г. /09:15 - 14:15 ч.; 13:45 - 14:15 ч./ -  Петревене:   045009, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, 088074, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка

На 13.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 17.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 13.05.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Румянцево:   Цачевска

На 15.05.2019 г. /13:45 - 14:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Торос:   157023, Васил Левски, Грънчар, Дило Йотов, Кокиче, Кулата, Младост, Никола Вапцаров, Торос, Хан Аспарух, Цвятко Алексиев, Шипка

Община Тетевен  

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   0503083, Махала Зоренишки Дол, Махала Топилище

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Георги Стойков

На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, 20996.8.94, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 16.05.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.150.12, Вежен, Заводна

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Георги Кирков, Дели Пало, Иван Вазов, Иван Томов, Кооперативен Пазар, Лалка Павлова, Лечо Гайдаря, Малей, Петко Страшния, Стърч, Трети Март

На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 13.05.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 16.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 17.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Дружба, Капитан Войновски, Райна Княгиня

На 17.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля

На 14.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит:   Махала Бръшленица, Махала Златевци

На 14.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Вит:   Махала Делиевци, Махала Платуница

На 16.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Вит:   Местност Дъскот, Хан Крум

Община Троян  

На 17.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Балабанско:   Район Центъра

На 14.05.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Борима:   Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 14.05.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Борима:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Девети Септември, Есперанто, Кап.Петко Войвода, Колю Колев, Марин Стафунски, Освобождение, Пенка Стафунска, Петър Грошев, Урсел, Цанко Патарински

На 14.05.2019 г. /12:30 - 13:30 ч./ -  Герман:   Хан Крум/31-Ва/

На 15.05.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 15.05.2019 г. /12:00 - 12:20 ч.; 12:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Иван Дончев

На 15.05.2019 г. /12:00 - 12:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Балкан, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Искър, Кап. Илия Цанков, Кокиче, Любен Каравелов, Минко Раевски, Осъмска, Рила, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 15.05.2019 г. /12:00 - 16:30 ч.; 12:00 - 12:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Джура, Дъб, Илия Маринов, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов

На 15.05.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Джура, Илия Маринов, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски

На 15.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Бор, Васил Левски, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Дъб, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов

На 14.05.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 17.05.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   11-та, 12-та, 13-та, 9-та, Авксентий Дацин, Димитър Никифоров, Иван Донев, Прохлада, Стара Планина, Хемус

На 16.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  София:   Студентски Град

На 14.05.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Софийска, Централна

На 16.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Балкан, Грънчар, Девети Септември, Захари Стоянов, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 16.05.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 17.05.2019 г. /13:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Балкан, Ген.Карцов, Мизия

На 17.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Буковец, Здравец, Пейо К.Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 13.05.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Станка Исикийска

На 13.05.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски, Христо Цонковски

На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./   На 17.05.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Ливадето

На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 13.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 17.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 16.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:   Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 16.05.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:   М.Жеравица

На 13.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 16.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Алашка, Калчевска, Мах.Троянска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

Община Угърчин  

На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Хан Аспарух, Черно Море

На 14.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 15.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   Кол.Коник, Местност Коника, Местност Ябълчака

На 15.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен:   Мах. Барашки Колиби

На 15.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Угърчин:   Васил Левски, Марица, Патриарх Ефтимий, Светулка, Свобода, Христо Ботев, Цар Калоян, Църковна

Община Ябланица  

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:   Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 15.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 14.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:   Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

На 14.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   067316, 075133, Доктор Ради Цанов, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019