Съобщения
30.04.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 30 април - 05 май 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 02.05.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Мазалат/Острец/, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 03.05.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

Община Ловеч  

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 02.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Мелнишка, Отец Паисий, Стара Планина, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 02.05.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 02.05.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Баба Тонка, Васил Коларов, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Рила, Сердика, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Марко Крачунов, Матея Кръстев, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Рила, Свобода, Христо Русков, Чешмата

На 02.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Търговска

На 02.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев

На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.05.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 03.05.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 03.05.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Дунав, Осъм, Панайот Волов, Петър Берон, Пясъка, Райко Даскалов, Стара Планина, Трети Март, Янтра

На 03.05.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Полето, Продимчец, Северна Индустриална Зона, Христо Русков, Чешмата

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 30.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 30.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Бачо Киро

На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Казачево:   Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Местност Печковец, Местност Полето, Местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 30.04.2019 г. /09:00 - 09:20 ч.; 15:40 - 16:20 ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 30.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Тома Давидов, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 30.04.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Осъм, Петко Д.Петков, Раковски, Стефан Караджа, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 30.04.2019 г. /09:00 - 16:20 ч./ -  Ловеч:   Местност Печковец, Местност Полето, Южна Индустриална Зона

На 30.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Лале, Матея Кръстев, Михаил Петков, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Стоян Цанков, Христо Русков

На 30.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Върхът, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Свобода, Стоян Цанков

Община Луковит  

На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 30.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

За периода 02-05.05.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

На 02.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 02.05.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./   На 03.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 02.05.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 03.05.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Генерал Дандевил, Димитър Крачунов, Местност Сушица

На 03.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Васил Петров, Георги Кирков, Лалка Павлова, Пенка Михайлова, Петко Страшния, Петрахиля, Първи Ноември, Станьо Петков, Трети Март

На 30.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Дончовци, Местност Злъчес, Местност Изворин Дол

На 30.04.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев

Община Троян  

На 02.05.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 02.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Девети Септември, Жилища На Горското Стопанство, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Стара Планина

На 02.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Бочо Донев, Буковец, Здравец, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Стефан Караджа

На 02.05.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кирил И Методий, Минко Радковски, Незабравка, Христо Ботев

На 03.05.2019 г. /09:45 - 12:00 ч.; 12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Любен Каравелов, Минко Радковски, Радецки, Христо Ботев

На 30.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 30.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Калейца:   Христо Ботев

На 30.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Софийска, Централна

На 30.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Калейца:   Местност Калейшко Ханче

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019