Съобщения
19.04.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 20 - 26 април 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Община Априлци  

На 22.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 26.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   местност Мачковци

Община Ловеч  

На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Амбарица, България, Гарата, Ген.Паренсов, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Перущица, Свети Свети Кирил и Методи, Сливница, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Черковна, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 22.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Асен Златаров, Белия Път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Вежен, Дойран, Канаджийска, Крайхристовска, Могилска, Оборище, Отец Паисий, Пряспа, Селище, Хаджи Димитър, Чурковска

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 22.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   местност Бабаковец, Младост

На 22.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 23.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Бачо Киро

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. Отсреща, Плевенско Шосе

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 23.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 23.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, местност Бабаковец, Младост

На 23.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. Отсреща, Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Плевенско Шосе, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 23.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Янтра, Янтра

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 24.04.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 24.04.2019 г. /09:15 - 16:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 24.04.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 24.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Възрожденска, Гозница, Момчил Войвода, Тодор Чернев, Цар Иван Александър

На 25.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 25.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Гозница, Иван Вазов, Момина Сълза, Синчец, Юрий Гагарин

Община Луковит  

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 22.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Ъглен:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 25.04.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Васил Петров, Георги Кирков, Лалка Павлова, Пенка Михайлова, Петко Страшния, Петрахиля, Първи Ноември, Станьо Петков, Трети Март

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 23.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Дончовци, местност Злъчес, местност Изворин Дол

На 24.04.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Здравец, Йото Николов Врачев, Минзухар, Никола Врачев, Нягол Войвода, Славотин, Цачо Ненов

На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, махала Златевци, Орлов Камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Троян  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, махала Средно Трапе

На 22.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм:   Зеленика, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, Стоян Българенчето

На 22.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Бели Осъм:   Козя Стена, махала Църовска, Стоян Българенчето

На 23.04.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Балабанско:   местност Габърска

На 23.04.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   махала Длъжковска

На 23.04.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, местност Габърска, Район Центъра

На 24.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 26.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 24.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Горно Трапе:   Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 12:15 - 16:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Козарката, Кокиче, Кьосовска, махала Троянска, махала Цанковска, местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Балканец:   Ангел Русков, Василево, Ген.Карцов, Жална, Идент. 73198.268.24, М. Бельово, Краю Колев, М. Жална, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, Път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Бели Осъм:   Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, махала Църовска, Римски Път, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 24.04.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Амбарица, Ген.Карцов, махала Голяма Рибна, махала Камен Мост, местност Беклемето, Стою Комитата

На 24.04.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Балканец

На 24.04.2019 г. /12:15 - 16:15 ч./ -  Бели Осъм:   Козя Стена, Стоян Българенчето

На 24.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Горно Трапе:   Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 25.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Добродан:   Стара Планина, Стопански Двор

На 25.04.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Добродан:   Стара Планина

Община Ябланица  

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 22.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 25.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   XV-549, Кв.20, местност Пали Лула, местност Шумнене, Шумнене

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019