Съобщения
12.04.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 15 - 21 април 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:30 - 15:30 Ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

На 17.04.2019 Г. /10:45 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /10:30 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 17.04.2019 Г. /13:15 - 14:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 17.04.2019 Г. /14:15 - 14:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.04.2019 Г. /08:45 - 12:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/, Хелевска/Ново Село/

На 19.04.2019 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Двадесет И Втори Август, Свети Свети Кирил И Методи, Търговска, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Ловеч:   Амбарица, България, Велики Преслав, Гарата, Ген.Паренсов, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княгиня Невинна, Княз Имеретински, Осъмски Юнак, Перущица, Свети Свети Кирил И Методи, Сливница, Тракийска, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Черковна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 15.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Асен Златаров, Белия Път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 15.04.2019 Г. /09:15 - 09:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:45 - 10:30 Ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 11:45 Ч.; 11:15 - 11:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 10:30 - 12:15 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил И Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 11:15 - 11:45 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./   На 21.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 15.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч.; 10:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 10:30 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Местност Кремъка, Петър Берон, Пясъка, Стара Планина, Трети Март, Янтра

На 16.04.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Мизия, Път 35

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 17:00 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 16:30 - 17:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 16.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:15 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Младост

На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 17.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /10:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 17.04.2019 Г. /10:30 - 10:45 Ч.; 12:00 - 12:15 Ч./ -  Йоглав

На 18.04.2019 Г. /09:15 - 16:15 Ч./ -  Умаревци:   Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 18.04.2019 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:15 Ч./ -  Умаревци:   Местност Чоловски Баир, Опълченска

На 18.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Горно Павликене:   Васил Левски, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Иван Вътев, Малчика, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Подем, Стара Планина, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Местност Синан Тепе

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бойчо Огнянов, Волга, Георги Бенковски, Детелина, Клокотница, Огоста, Петко Манев, Първи Май, Янтра

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /11:30 - 12:15 Ч./ -  Ловеч:   Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Княгиня Невинна, Никола Петков, Осъмски Юнак, Отец Паисий, Тракийска, Цар Иван Шишман, Чаталджа

Община Луковит  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:15 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 16.04.2019 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  Дерманци:   Ген.Столетов, Иван Вазов, Керамична, Козлодуй, Къчовското, Околовръстна, Панайот Волов, Райко Даскалов, Свети Свети Кирил И Методи, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис 1

На 19.04.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Лесидрен:   43325.16.273, 43325.160.10, Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Аномир, Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Бузлуджа, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Възраждане, Георги Бенковски, Губе, Енча, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Кичера, Койнец, Коман, Крайречна, Кършар, Леседра, Местност Гаджов Дол, Местност Капин, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Момина Пътека, Недини Езера, Нивище, Орницата, Панко.Р.Цоков, Полк.Орлов, Последна, Радецки, Раковска, Стара Планина, Стоян Петков, Страцин, Сънджер, Тетевен, Тодор Комитата, Урница, Фенац, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията, Чуловдолска, Шумака, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци, Гечовото, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол

На 15.04.2019 Г. /09:45 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Марин Попдимитров, Ореша

На 15.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Български Извор:   110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, Мах.Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Мах.Байовене

На 16.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Голямо Усое, Махала Слатина

На 16.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Горното Село, Махала Старо Село

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 17.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Вит, Георги Глож, Зорница, Кокиче, Кулата, Местност Касълека, Местност Левица, Местност Рупци, Найден Стоянов Найденов, Петко Найденов, Цачо Ненов

На 17.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 18.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Генерал Дандевил, Димитър Крачунов, Местност Сушица

На 18.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 19.04.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Дълга Ливада, Кривина, Махала Кривина, Махала Тулешевец, Местност Тулюшовец

На 19.04.2019 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Димитър Крачунов, Кръкожабене

Община Троян  

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 15-Та, 16-Та, 53707.37.13, 53707.504.148, 9-Та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза

На 15.04.2019 Г. /08:00 - 16:30 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:15 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч.; 08:15 - 08:40 Ч.; 16:00 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 15.04.2019 Г. /10:30 - 12:30 Ч./ -  Дебнево:   Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 15.04.2019 Г. /13:30 - 15:30 Ч./ -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 16.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стойновска, М.Стругът, Първи Май, Стойновска

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Дебнево:   20300.161.87, Буковец, Девети Септември, Калето, Петко Колев, Христо Чулев

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 16.04.2019 Г. /12:45 - 15:30 Ч./ -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 17.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Черни Осъм:   Амбарица, М.Жеравица, М.Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето, Крайречна

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 17.04.2019 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски

На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-Та, 11-Та, 12-Та, 13-Та, 53707.37.13, 9-Та, Авксентий Дацин, Амбарица, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Кирил И Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 18.04.2019 Г. /08:15 - 16:30 Ч./ -  София:   Студентски Град

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч.; 12:45 - 15:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Борова, Букова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

Община Ябланица  

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Батулци:   Гео Милев, Местност Сух Дол, Присоето, Свети Кирил И Методи, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Подене

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 15.04.2019 Г. /08:15 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Калника, Кол.Барашки, Кол.Коник, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 15.04.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Кръст, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Български Извор:   110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Галата:   036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Славщица:   67057.31.37, Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Горунака, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, Упи Іі-346, Чепля, Шойка

На 15.04.2019 Г. /15:45 - 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 - 09:00 Ч.; 15:45 - 16:15 Ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов

На 16.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 17.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   085054, Местност Девет Дола, Местност Камен Дол, Местност Шумнене

На 18.04.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Бор, Бяло Поле, Георги Бенковски, Георги Раковски, Местност Атанас, Мико Петков, Оборище, Симеон Велики, Столетов, Филип-Тотю, Хан Крум, Явор

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019