Съобщения
05.04.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 8 - 14 април 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: 52218. 172. 54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 09.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./   На 10.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./   На 12.04.2019 г. /10:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

На 11.04.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: местност  Мачковци

На 12.04.2019 г. /12:15 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Мазалат/Острец/, махала Пипери, махала Свинова Поляна, местност  Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

Община Летница  

На 08.04.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: България, Димчо Дебелянов, Кирил и Методий, Клокотница, Неофит Рилски, Никола Петков, Пейо К. Яворов, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Страцин, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Ловеч  

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М. Пенчев, Иван Т. Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил. Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Амбарица, България, Гарата, Ген. Паренсов, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Перущица, Свети Свети Кирил и Методи, Сливница, Хан Крум, Харманска, Харманска, Цар Асен Първи, Цар Асен Първи, Черковна, Шипка

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, махала  Оломан, махала  Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Киркова махала: България

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Микре: Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, местност  Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана: Нов Живот

На 08.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч: България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене: Васил Левски, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Иван Вътев, Малчика, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Подем, Стара Планина, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Христо Ботев

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч: местност Бялка

На 08.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, ЖБ 209

На 08.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост

На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: местност Синан Тепе

На 09.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

На 09.04.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска, Панайот Пипков, Свобода, Цар Освободител

На 09.04.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Пк Елтос

На 09.04.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Ловеч: Хан Кубрат

На 09.04.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: местност Ямата

На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Казачево: Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж. П. Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, местност Печковец, местност Полето, местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Хлевене: Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Беласица, Бузлуджа, Вежен, Витоша, Възвишеска, Ген. Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Дунав, Марица, Мусала, Никола Д. Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Войвода, Пирин, Рила, Свети Кирил и Методий, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Струма, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 10.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Мест. Гурово

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ -  Ловеч: местност Липака, местност Синан Тепе

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 10.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Анастас Иширков, България, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Габровска, Крайна, Опълченска, Раковска, Родопа, Христо Смирненски

На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ -  Ловеч: 43952. 14. 25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, Плевенско Шосе

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, ТП №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 11.04.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 11.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Стефан Караджа, Търговска

На 11.04.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 43952. 14. 25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, местност Липака, местност Синан Тепе, Плевенско Шосе

На 12.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 13.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 14.04.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Вежен, Дойран, Канаджийска, Крайхристовска, Могилска, Оборище, Отец Паисий, Пряспа, Селище, Хаджи Димитър, Чурковска

На 12.04.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Кантон 11 12, Младост, Стара Планина

Община Луковит  

На 08.04.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 12.04.2019 г. /16:00 - 16:45 ч./ -  Луковит: Възраждане

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 08.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 11.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 11.04.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

Община Тетевен  

На 08.04.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Български Извор: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 08.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: Вит, Демокрация, Дунав, Иван Вазов, Извора, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия

На 09.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, махала  Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус

На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Вит, Кап. Петко Войвода, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

На 09.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Български Извор: 110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, махала  Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: махала  Байовене

На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Камен Лисец, Кара Георги, Люляк, Нено Йотов Краев, Никола Милчев

На 10.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: 151001, Демокрация, Филип-Тотю, Христо Ботев, Шипка

На 11.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Български Извор: махала  Боаза, местност Боаза

На 11.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Гугуновото, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пладнището, местност Преграда, местност Просеченик, местност Скрибътна, Свидово

На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: махала Жидевица

На 12.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе

На 12.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: 15758. 504. 7, Голямо Усое, махала Криви Дол

Община Троян  

На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 08:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 37. 13, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала  Баба Стана, махала  Коевски Ливадки, махала  Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 08.04.2019 г. /08:00 - 08:20 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, махала  Дрянска, махала  Калчевска, махала  Райковска

На 08.04.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Иван Лалев, Кичура, махала  Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета

На 08.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала  Баба Стана, махала  Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 08.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 08.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 10.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 11.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала  Голяма Рибна

На 08.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 08.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Васил Левски, Ген. Карцов, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 09.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 10.04.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./   На 12.04.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  София: Студентски Град

На 09.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Ливадата, Младост, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 09.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето

На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 09.04.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Балкан, махала  Средно Трапе

На 09.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Любен Каравелов, Минко Николов, Стара Планина, Христо Ботев

На 09.04.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Дъскотина, Кокиче, Криволак, Расташка, Стенето, Христо Ботев

На 09.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Борова, Букова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 10.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Жеравица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Първи Май, Стойновска

На 10.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 10.04.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Балкан

На 11.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, М. Жеравица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 11.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Бончевска, махала  Цанковска, Никола Войновски

На 11.04.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, Никола Войновски

На 12.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Втора, Първа, Трета

На 12.04.2019 г. /08:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 12.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш: махала  Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 12.04.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, Козарката, махала  Цанковска, Никола Войновски, Цановска

На 12.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, местност Лъжето, Никола Войновски

Община Угърчин  

На 08.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 08.04.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ален Мак, Ген. Гурко, Мизия, Младост, Панайот Волов, Ратица, Рила, Хаджи Димитър, Шипка

На 09.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Български Извор: 110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала  Боаза, махала  Начови Воденици, махала  Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Галата: 036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала  Водна, махала  Джебин Трап, махала  Къдря, махала  Равнището, махала  Ръбя, местност  Три Могили, местност  Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала  Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Калника, Кол. Барашки, Кол. Коник, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала  Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Славщица: 67057. 31. 37, Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Горунака, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала  Съевска, махала  Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 11.04.2019 г. /10:15 - 10:25 ч.; 12:50 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов

На 11.04.2019 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Глоговец, Дачевци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Липа, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Печовци, Победа, Равнището, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 12.04.2019 г. /10:15 - 14:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Петров, Захари Стоянов, Здравец, Лаловска, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Христо Ботев, Централна

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019