Съобщения
29.03.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 1 - 7 април 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Джокари

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Реката, Мах.Селце, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 01.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Пръскалска/Видима/, Туристическа/Видима/

На 01.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Иван Марангозов/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/

На 02.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 02.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 02.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Марагидик/Острец/, Мтп Мядна, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/

На 03.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Ковашка/Острец/, Острец/Острец/, Събевска/Острец/

На 03.04.2019 г. /13:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 03.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 03.04.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 05.04.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

Община Летница  

На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Димитров, България, Васил Левски, Витоша, Димитър Талев, Мусала, Никола Петков, Петко Д.Петков, Цанко Бакалов, Цар Самуил

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:   България

Община Ловеч  

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 01.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Панайот Пипков, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Цонев

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 01.04.2019 г. /09:15 - 12:15 ч./ -  Ловеч:   Безименна, Васил Левски, Жп Спирка, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Никола Цвятков, Сирко Станчев

На 01.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, България, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев

На 01.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.533.118, Гозница, Местност Червен Бряг, Ната Стоянова, Освобождение, Подп.Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 02.04.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 02.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 02.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост, Червен Бряг

На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 08:45 - 17:00 ч./ -  Йоглав

На 03.04.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Дойренци:   Гарова, Местност Прелеза, Търговска

На 03.04.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ -  Дойренци:   Васил Данков, Гарова, Местност Прелеза, Младост, Софроний Врачански, Тодор Киров

На 03.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Червен Бряг

На 03.04.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Казачево:   Александър Стамболийски, Балканска, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Грънчаров, Добри Чинтулов, Ж.П.Спирка, Иван Вазов, Изворче, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Поречна, Раевите Ханчета, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Местност Печковец, Местност Полето, Местност Сливешки Ливади, Хлевенско Шосе, Южна Индустриална Зона

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Хлевене:   Александър Стамболийски, Банчо Еврев, Васил Левски, Великден, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Кочо Иванов, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Свирлив Кладенец, Стойчова, Тодор Печев, Трети Март, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Мест.Гурово

На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 05.04.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 05.04.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Кантон 11 12, Червен Бряг

Община Луковит  

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 01.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 02.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 03.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.04.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 04.04.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./   На 05.04.2019 г. /16:00 - 16:45 ч./ -  Луковит:   Възраждане

Община Тетевен  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Български Извор:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Вит

На 01.04.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене

На 02.04.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо И К.Цакови, Чаира

На 03.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:   Мах.Косица

На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.150.12, Вежен, Заводна

На 03.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит

На 04.04.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, 20996.8.94, Местн.Боатин

На 04.04.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Бор, Бреза, Здравец, Зора, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, Мах.Длабе, Мах.Миревец, Мах.Ханове, Местност Езерото, Миразчийска, Опаленик, Присойка, Слатина, Чобаните

На 04.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дивчовото:   Местн.Боатин

На 05.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 05.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Възход, Иглика, Йото Пеев, Липа, Теменуга

Община Троян  

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 12:15 - 16:00 ч./ -  Белиш:   VIii-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов

На 01.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 02.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 03.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.04.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 01.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Голяма Рибна

На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 03.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 02.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 04.04.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 02.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./   На 03.04.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Георги Бенковски, Кирил И Методий, Петко Р.Славейков

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Калейшко Ханче, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, УПИ I-009165, Христо Ботев

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 04.04.2019 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 04.04.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Дядо Петър Табаков, Стефан Караджа, Хан Аспарух

На 05.04.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш:   Мах.Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 05.04.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 05.04.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Борима:   Васил Левски, Васил Поппавлов, Георги Попов, Девети Септември, Кап.Петко Войвода, Колю Кацаров, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стара Планина, Тотка Съева

Община Угърчин  

На 01.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Славщица:   67057.31.37

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Язовир Сопот

На 01.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Подене

На 02.04.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен:   Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Коника, Местност Ябълчака

На 02.04.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен:   Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019