Съобщения
22.03.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 25 - 31 март 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 25.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

На 25.03.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/

На 26.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 26.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Кв.Ново Село, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Соколска/Острец/

На 27.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 28.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Мачковци

Община Летница  

На 26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч  

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил И Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

За периода 25-26.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Хан Кубрат

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-Ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил И Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 25.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./   На 29.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 25.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Монтана:   Нов Живот

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил И Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах.Оломан, Мах.Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Киркова Махала:   България

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 25.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 27.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Георги С.Раковски, Търговска, Цар Освободител

На 25.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Младост, Червен Бряг

На 25.03.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Александър Стамболийски, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Димитър Аджарски, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Тодор Киров, Търговска, Хан Крум

На 25.03.2019 г. /14:00 - 14:30 ч./ -  Пк Елтос

На 25.03.2019 г. /14:30 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Местност Ямата

На 26.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Петър Петров Шантропов, Райна Княгиня, Тинтява, Трети Март, Хаинбоаз, Христо Цонев

На 26.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Васил Героя, Габрака, Искър, Пано Рогозаров, Пирин, Пладнище, Райкова Кошара, Ракита, Чуклата

На 26.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Безименна, Васил Левски, Местност Печковец, Митропол.Дионисий Ловчански, Никола Цвятков, Сирко Станчев

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж.Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   Местност Бялка

На 27.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Васил Джабарски, Витоша, Гозница, Иван Вазов, Ната Стоянова, Синчец, Цар Иван Александър, Юрий Гагарин

На 27.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Здравец, Местност Полето, Могилата

На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М.  ;Отсреща ;, Плевенско Шосе

На 28.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 28.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 28.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Витоша, Възрожденска, Гозница, Иван Вазов, Момина Сълза, Тодор Чернев, Юрий Гагарин

На 28.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Здравец, Мизия

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Гено Димов, Кирил Павлов, Леге, Любен Каравелов, Оборище, Осъм, Райна Княгиня, Свети Кирил И Методий, Средна Гора, Страцин, Съединение, Трети Март, Цар Калоян

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Голец:   Мах.Оломан

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Микре:   Васил Героя

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Еленджик, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ген.Гурко, Търговска

На 29.03.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 30.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

Община Луковит  

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 25.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 26.03.2019 г. /12:30 - 15:15 ч./ -  Луковит:   44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен  

На 26.03.2019 г. /10:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Пладнището

На 26.03.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ -  Тетевен:   Бели Вит, Пладнището

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Панковски Колиби

На 26.03.2019 г. /11:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, 72343.31.208, Бабинци, Гечовото, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Дунчовото

На 27.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 27.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Атанас Некович, Безименна, Кардан, Крачун Иванов, Махала Равнище, Прокоп, Симеон Куманов, Стефан Павлов, Христо И К.Цакови, Чаира

На 28.03.2019 г. /10:15 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Гаджов Дол, Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 29.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото:   Мах.Зеленика

Община Троян  

За периода 25-26.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 25.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 26.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Разсадищата, Стамен Мирчев

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Герман:   Хан Крум/31-ва/

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 25.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч./   На 26.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Дълбок Дол:   Иван Дончев

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Балкан, Васил Левски, Витоша, Дунав, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Искър, Кап. Илия Цанков, Кокиче, Любен Каравелов, Минко Раевски, Осъмска, Рила, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 25.03.2019 г. /10:15 - 10:45 ч./   На 27.03.2019 г. /15:15 - 15:45 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Ганко Стойнов, Георги Димитров, Джура, Дъб, Илия Маринов, Кастроне Состра, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски, Цанко Ненов

На 25.03.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./   На 26.03.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Христов, Дъб, Лале, Мерата, Орех, Петър Стойков, Поникът, Ракита, Средни Дял

На 27.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 27.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 27.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 27.03.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Сеновоза

На 28.03.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Мах.Голяма Рибна

На 28.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Христо Смирненски

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Местн.Габърска

На 29.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска

На 29.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 29.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 29.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 29.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Дунав

Община Угърчин  

На 26.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 25.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

На 25.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

Община Ябланица  

На 25.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил И Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.03.2019 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 27.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Батулци:   Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Пею Яворов, Присоето, Свети Кирил И Методи, Стефан Караджа, Христо Смирненски

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019