Съобщения
15.03.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 18 - 24 март 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 22.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв Зла Река местност Стоилите, Кв. Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 19.03.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Скандалото: Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала Врабците, махала Лъката, местност Кованджиите, местност Левището, местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн. Бранево, Местн. Коевци, Местн. Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Коевски Ливадки, махала Коевски Ливадки

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Скандалото: местност Чернево

На 19.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч.; 16:30 - 17:00 ч./ -  Дебнево: 20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Васил Левски, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Гумощник: Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, махала Лакарево, махала Реката, махала Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 19.03.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ -  Дебнево: махала Беров Мост

На 21.03.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Чуклата/Ново Село/

На 22.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Мазалат/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 22.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Росица/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/

Община Летница  

На 18.03.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Александър Димитров, България, Витоша, Никола Петков, Сергей Румянцев, Трапезица

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница: Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Никола Петков, Райна Княгина, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Стефан Стамболов, Филип Тотю, Христо Смирненски, Цар Калоян

Община Ловеч  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./  На 23.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 18.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч./  На 21.03.2019 г. /14:30 - 15:45 ч./ -  Напоителни системи, клон „Среден Дунав“ ЕАД

На 18.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 18.03.2019 г. /09:30 - 10:15 ч./  На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 18.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска, Стефан Караджа, Цар Освободител

На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 19.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 19.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 19.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня

На 19.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Георги С. Раковски, Двадесет и Втори Август, Дунав, Търговска, Цар Освободител

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 20.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 20.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Белия Път, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки Път, Панайот Волов, Панайот Хитов, Хаджи Димитър, Централна

На 20.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 21.03.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Волов, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Инж. Павел Петров, Крайполе, Тодор Каблешков, Черна Река

На 21.03.2019 г. /14:15 - 14:45 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Васил Левски, Волов, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, Орешковска, Осми Март, Пиронковска, Пирот, Родопи, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 22.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 22.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Свобода, Търговска

Община Луковит  

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 18.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 19.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 20.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 21.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./  На 22.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Vіі Кв. 182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 18.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Петревене: 045009, Витиня, Ген. Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А. Гагарин, Явор

На 20.03.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ -  Луковит: 44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

Община Тетевен  

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Първомайска

На 19.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

На 19.03.2019 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, 72343. 500. 5372, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни Камък, Станьо Петков, Христо Габровчето

На 19.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Димитър Благоев, Капитан Петко Войвода, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 20.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: махала Зеленика

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 20.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Витоша

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

Община Троян  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 19.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 20.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Местн. Габърска

На 18.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./  На 21.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 18.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Младост

На 18.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Васил Левски, Крайречна, Младост

На 19.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 19.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 19.03.2019 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

На 19.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Калник, Мест. Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 20.03.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 17:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Арх. Макари, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив. Марковски, Пейо К. Яворов, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Васил Коларов

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска, местност Алдишки Рът

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 20.03.2019 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Расташка

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Калейца: 35290. 17. 63, местност Калейшко Ханче

На 21.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Общ. Макаравец, Разклон Калейца

На 22.03.2019 г. /08:00 - 09:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Дунав

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

Община Угърчин  

На 18.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 19.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска

На 21.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: местност Енча

На 21.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Площа, Стара Планина

На 22.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Славщица: Васил Левски, Рачовска

На 22.03.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин

Община Ябланица  

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Български Извор: махала Боаза, местност Боаза

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Зольовото, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 18.03.2019 г. /11:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка

На 21.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене

На 22.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Братевец

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019