Съобщения
11.03.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 11 - 17 март 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 12.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв.Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн.Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

На 11.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 12.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Зора/Зла Река/, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчевска/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 13.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, Касалийска/Ново Село/, М. Симеонов Азмак, Росица/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./   На 15.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 11.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: I Кв.2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 11.03.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг

На 11.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акация, Бачо Киро, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Люлин, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Цар Иван Александър, Янтра

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 12.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 12.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 43952.533.118, Гозница, местност Червен Бряг, Ната Стоянова, Освобождение, Подп.Александър Кусев, Цар Иван Александър, Червен Бряг

На 13.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 13.03.2019 г. /09:45 - 12:45 ч./ -  Умаревци: Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Васил Левски, Величка Хашнова, Георги Бенковски, Даскал Никола, Иван Драсов, Марин Поплуканов, Михаил Попович, Мишева, Плиска, Съйко Съйчев, Тодор Кирков, Тодор Стратиев, Феликс Каниц, Хисарска, Христо Иванов-Големия

На 13.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Александър Стамболийски, Барата, Дунав, Недялко Русинов, Никола Й.Вапцаров, Софроний Врачански, Тодор Каблешков, Тодор Киров, Хан Крум

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Кнежа: Марин Боев

На 14.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

На 14.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Резя, Средока, Церът

На 15.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Здравец, Кантон 11 12, Мизия

Община Луковит  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Vіі Кв.182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 16:15 ч./ -  Петревене: 045009, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, местност Жп Спирка, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Юрий А.Гагарин, Явор

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: местност Момчилец

На 14.03.2019 г. /10:00 - 10:30 ч./ -  Ъглен: местност Дачовското

Община Тетевен  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Български Извор: махала Боаза, местност Боаза

На 11.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 12.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343.500.5372, Воловийте, Христо Габровчето

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.150.12, Вежен, Заводна

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Малка Желязна: Витоша

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски, Йото Генков

Община Троян  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Местн.Габърска

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Герман: Хан Крум/31-ва/

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Ген.Карцов

На 12.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Белиш: махала Маргатина, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 14.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Врабево: Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Късера, махала Топля, Мирчо Филипов, Стойко Хаджиев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 15.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

На 15.03.2019 г. /09:45 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: 15703.44.5, махала Чолдарско, Тринайсет Века България

На 15.03.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Чолдарско, Тринайсет Века България

Община Угърчин  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, махала Съевска

На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 15.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: местност Енча

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Площа, Стара Планина

Община Ябланица  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв.13, Александър Стамболийски, местност Гераня, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

 

ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ  

Община Бобов дол  

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХіV-234, Кв.23, УПИ Іх-252

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Горна Козница: местност Абрашица, УПИ Іх-252

Община Бобошево  

На 15.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Усойка: Бор, Васил Левски, Васил Левски, Гагарин, Е79, Е79, Иван Вазов, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, местност Орловица, Пирин, Подем, Рила, Св.Иван Рилски, Св.Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Стопански Двор, Тополите, Трети Март, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов

Община Дупница  

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дупница: Баба Тонка, Бабуна Планина, Балкан, Брегалница, Васил Левски, Верила, Верила, Втори Януари, Дамка, Доктор Сапунджиев, Драгой Болярин, Дупница, Ивайло, Клисура, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Любен Каравелов, местност Дренски Рид, Николаевска, Опълченска, Орлинска, Орлинска, Райна Княгина, Рупите, Русалка, Свети Иван Рилски, Свети Иван Рилски, Свети Никола, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Омуртаг, Христаки Павлович, Цар Освободител, Шейново

На 11.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дяково: УПИ I-138, Кв. 10, УПИ Ііі-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Блатино: 000195, 000212, 005026, 005053, Екатте 04354

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дупница: 68789.551.8, 68789.552.38, Каваклия, местност Бели Янко, местност Лъката, Орлинска, Софийско Шосе

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Дяково: 23, Дяково, махала Крич, УПИ I-138, Кв. 10, УПИ ІІІ-204, 205, 206, Кв.20, УПИ ХІV

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Кременик: XxII-98, Кв.10

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Мламолово: Ix-25, Кв.9, Iх-179, Кв.11, Бистрица, Бор, Бузлуджа, Вихър, Горещица, Ела, Калина, Кокиче, Малина, местност Трапчине, Миньорска, Никола Вапцаров, Рила, Руднината, Станке Димитров, Старата Линия, Теменуга

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 13:30 - 14:30 ч./ -  Пиперево: 56349.0.159, 56349.6.37, 68789.250.87, Дупнишка Комуна, местност Стопански Двор, МТП Шивашки Цех, С. Пиперево, Общ. Дупница, ХхVIII, Кв.39

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Блатино

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дяково

На 14.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Самораново: 65245.7.846, Акация, Георги Димитров, Комсомолец, Марков Камък, местност Марков Камък, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

Община Кочериново  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Мурсалево: 200002, 244, Кв.12, II-353, Кв.11, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Волга, Гео Милев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, Септемврийска Слава, Септемврийска Слава, Тинтява, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Христо Ботев, Шейново, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

Община Кюстендил  

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Багренци: Александър Стамболийски, Андон Разсипийски, Бандерата, Бачо Киро, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Зеленков, Георги С. Раковски, Григор Чергов, Дим.Разсипийски, Димитър Каляшки, Дядо Иван Самоволеца, Емил Шекерджийски, Землище на С.Багренци и С.Граница, Иван Вазов, извън регулация, Ильо Войвода, Йордан Каймакански, Кирил Орловски, Криволак, Крум Джиджински, Любен Каравелов, местност До Селото, Митко Палаузов, Осогово, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Райна Княгиня, Рила, Руен, Румена Войвода, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тодор Каблешков, УПИ IV-331, Кв.42, Харалампи Разсипийски, Христо Ботев, Шипка

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Гърляно: махала Реката

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: Батак, Герена, Кадин Мост, местност Турски Гробища, Морава, Рила

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: IV , Кв. 77, Стопански Двор, Асен Златаров, Атанас Достин, Бивш Стопански Двор, Брест, Иван Пашалийски, Индустриална, Липа, Люляк, местност Ямборано, Младост, Овощарска, Преслав, Роза, Хризантема

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Полска Скакавица: 393025, махала Бойчовци, махала Терзийска

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раждавица: Азна, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Аспарух Плачков, Бенковски, Валентина Терешкова, Варна, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Поптомов, Георги Димитров, Георги Кирков, Граф Игнатиев, Димитър Каляшки, Димитър Полянов, Железничар, Йорданка Николова, Л.Димитрова, Ленин, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Партизанска, Рила, Садни Дол, Славянска, Созопол, Станке Димитров, Столетов, Стоян Лудев, Струга, Струма, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чайка, Черешарска, Шипка, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Скриняно: Георги С. Раковски, Георги Трайков, местност Чуката, П.Волов, Пролет, Пролетарска, Стопански Двор, Стоян Лудев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Стенско: 240 Кв.13, извън регулацията, Стенско

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипочано

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шишковци: Александър Стамболийски, Андон и Стойна Виачеви, Бачо Киро, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Димитров Майстора, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Емил Шекерджийски, Зоя Космодемянская, Иван Вазов, Лилия Карастоянова, Лоза, Любен Кацаров, местност Ридо, местност Стадиона, Митко Палаузов, Млада Гвардия, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Раковски, Роза Димитрова, Станке Димитров, Стефан Караджа, Столетов, Стоян Лудев, Струма, УПИ XIV - 464 Кв.14, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чучура, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Горна Гращица: XIII-212.Кв.18, Алеко Константинов, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Болшевик, Васил Левски, Вела Пеева, Вола, Генерал Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети Септември, Иван Вазов, Лавеле, Ленин, Петър Берон, Спартак, Страцин, Струма, Тодор Каблешков, Томанова, Хан Аспарух, Шипка, Юри Гагарин, Язовир Валого

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември, Лиляна Димитрова, махала Томанова, махала Чорбаджийска, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински, Стоян Лудев, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Коняво: 000906 Кв.38432, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Бор, Васил Левски, Виден, Владимир Поп Томов, Възраждане, Георги Димитров, Георги Кирков, Даскал Димитър Стоянов, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Жельо Демиревски, Здравец, Иван Вазов, Извора, Изгрев, Кирил и Методий, Ленин, Лехово, Людмила Живкова, Маркова Стъпка, местност Драките, местност Маровски път, Мусала, Незабравка, Никола Димитров, Осогово, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Раковска, Рила, Руен, Симеон Въжаров, Стадиона, Стоян Лудев, Странджата, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица, Васил Левски, Възраждане, Димитър Благоев, Драговищица, Елин Пелин, Звезда, Иглика, Индустриална, местност Базето, Мир, Нов Живот, Овощарска, Околовръстна, Пейо Яворов, Спасовица, Стоян Тренев, Струма, Търговска, УПИ ХIII-12 Кв.2, Христо Смирненски, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Кюстендил: местност Дренов Дол, местност Николичевски път, София

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Николичевци: Васил Левски, Васил Петлешков, Велбъжд, Георги Бенковски, Ильо Войвода, Йорданка Николова, Лиляна Димитрова, М.Присоето, Мусала, Никола Вапцаров, Николичевски път, Овощарска, Овощарски Институт, Панайот Волов, Рила, Стоян Лудев, Струма, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черемидарница, Черенец, Ябълка

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Скриняно: Александър Стамболийски, Бистрица, Витоша, Емил Шекерджийски, извън регулация, Марица, Оборище, Пейо Яворов, Свилен Русев, Стоян Лудев, Чайка, Шипка, Щастие

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Цървеняно: 002224, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест.Пояница

На 11.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв.21, Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Кирил и Методий, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска, пи 87062.11.80.1, Първи Май, Славейков, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Драговищица, Общ. Кюстендил: V-908, Кв.61, Асен и Петър, Георги Григоров Фарадей, Гладстон, Девети Септември, Еделвайс, Земен, Изгрев, Камчия, Кокиче, местност Перивол, Никола Вапцаров, Нов Живот, Оборище, Орлица, Осогово, Петър Берон, Преслав, Рила, Синчец, Славчо Темкин, Тинтява, Чаталджа, Череша, Шейново, Шести Септември, Ягода

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 11:00 - 14:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Мазарачево: махала Боровица, махала Валявица, махала Маренска

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Блатец, Общ. Кюстендил: махала Граньова

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Дождевица

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Лисец, Общ. Кюстендил: 000520

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Радловци: IV-132, Кв.12

На 12.03.2019 г. /11:00 - 11:45 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ -  Соволяно: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бистрица, Божур, Васил Левски, Вихрен, Владимир Поп Томов, Възход, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Девети Септември, Егълница, Здравец, Иглика, Китка, Кокиче, Комсомолска, Лале, Любен Каравелов, Любен Харалампиев, Любикова, местност Белуток, местност Брегове, местност Долбин, местност Модро Поле, местност Спротива, местност Станчовица, Минзухар, Младост, Незабравка, Осогово, Пионер, Победа, Райко Даскалов, Рила, Руен, Съборището, Теменуга, УПИ III - 163, Кв.28, УПИ-XVII-494, Кв.14, Хан Омуртаг, Христо Божички, Христо Ботев, Цар Симеон, Череша, Ябълка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Горна Гращица: Александър Димитров, Антон Иванов, Болшевик, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Девети Септември, Дрин, Изгрев, Ленин, Любен Каравелов, местност Заечки Камик, Опълченска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Юри Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Берсин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Гирчевци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Марин Дринов, Никола Вапцаров, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Долна Гращица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Ил. Ленин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Иван Вазов, Иглика, Лиляна Димитрова, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов, Оборище, Първи Май, Румена Войвода, Свилен Русев, Свобода, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Долна Козница: 22112.500.2

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Друмохар: махала Брашненица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Жабокрът: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Еделвайс, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Калоян, местност Върбата, Оборище, Овощарска, Осми Март, Осогово, Пауталия, Плиска, Помпулузки Бахчи, Средец, Струма, Суха Река, Христо Ботев, Шипка

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Катрище: Боян Колев, Васил Коларов, Васил Левски, Девети Септември, Димитър Каляшки, Здравка Сапунджийска, Капитан Петко Войвода, местност Валого, местност Забел, Мир, Млада Гвардия, Могила, Първи Май, Стефан Димитров Иванов, Стоил Колев, Странджата, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Червена Армия

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Кюстендил: местност Николичевски път

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Лиляч: местност Войника

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв.39, I-446-За Църква, Кв. 43, VI-124, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Батак, Бузлуджа, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Трайков, Димитър Каляшки, Елин Пелин, Здравец, Земен, Кокиче, Максим Горки, махала Развигорска, махала Разсолкова, махала Синорска, местност Дренето, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пробуда, Първи Май, Струма, УПИ ІХ-61, 63, 70, Кв.22, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Неделкова Гращица

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев, Васил Левски, Владимир Заимов, Девети Септември, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, УПИ IX-142, Кв.15, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Плешивец: Дванадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Търновлаг: Васил Йорданов, Иван Андонов, Кирил Тонев, Лиляна Димитрова, Мата Стоименова, местност Шамака, Осогово, Партизанска, Стоян Стоименов, Струма, Трети Март

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Цървеняно

На 13.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Четирци: М.Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв.15

На 13.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:30 - 13:00 ч./ -  Таваличево: Атанас Малинов, Васил Демиревски, Васил Левски, Велин Богданов, Виден, Георги Димитров, Григор Манев, Девети Септември, Димитър Благоев, Еверест, Иван Калфин, Искър, Кирил Мазнев, Кирил Николов-Странджата, Кокиче, Костадин Чесновски, Ленин, Мусала, Осогово, Пирин, Рила, Руен, Станке Димитров, Стефан Димитров, Страцин, Струма, Харалампи Аничкин, Харалампи Митов, Христо Ботев, Христо Манев, Юри Гагарин

На 17.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Кюстендил: Индустриална, Соволска

Община Сапарева баня  

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254.50.46, Баба Тонка, Бор, Васил Левски, Васил Попов, Верила, Водопада, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Гоце Делчев, Дръндарица, Дъбевица, Здравец, Златни Брегове, Иван Рилски, Искра, Кокиче, Липа, Лозана, Мановица, Местн. Грабежо, местност Герена, местност Песоко, местност През Реката, местност Ридо, местност Фидиня, Незабравка, Никола Вапцаров, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Плиска, Прогона, Ридо, Рила, Рилски Езера, Седемнадесети Март, Синчец, Спартак, Сталевица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Паничище: 300 В Отдел 04, Ид.65365.210.970, II, II, Кв.8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро, УПИ - І , Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв.10

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово: XI-742, Кв.53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв.58, Акация, Александър Стамболийски, Асаница, Бачо Киро, Бенковски, Борчета, Вария, Васил Левски, Верила, Волов, Гагарин, Горица, Джерман, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Захари Зограф, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Игликина Поляна, Изгрев, Индже Войвода, Калоян, Красна Поляна, Лаката, Липа, Любен Каравелов, местноста Над Селото, Омуртаг, Отец Паисий, Павлеви Ливади, Пирин, Плана, Плиска, Раковски, Рила, Родопи, Роза, Севрия, Синчец, Софроний, Спартак, Стадиона, Стефан Караджа, Стопански Двор, Теменужка, Трети Март, УПИ - Vіі-672, Кв.36, ХIV-11, Кв.5, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Шипка, Шумата, Яворов, Янтра

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Самораново: 65245, 6, 153, 65245.1.214, 65245.4.266.1, 65245.4.405, 65245.4.440, 65245.45.4.416, 65245.6.499.1, Александър Стамболийски, Александър Стоименов, Балкан, Бор, Борислав Стоилов, Васил Демиревски, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Димитров, Девети Май, Дренски Рид, Захари Стоянов, Здравец, Йордан Анин, Йордан Дотин, Кв.16, Комсомолец, Крайречна, Ленин, Липа, Марков Камък, местност Златковица, местност Марков Камък, местност Отовица, Митко Палаузов, Мусала, Ненко Пиперков, Оборище, Отовица, Партизанска, Пейо Яворов, Раковска, Рила, Самуил, Скакавица, Стаменко Градевски, Стопански Двор, Христо Ботев, Цар Крум, Черни Връх, Юри Гагарин

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ -  Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365.210.111, 65365.31.45, 65365.32.226, 65365.32.353, 65365.601.005, 65365.601.964, 65365.602.602, I , Кв.74, III, Кв.125, LXXVІ, Кв. 74 Идент. 65365.602.375, LXXX, Кв.74, LXXXIV-2797, Кв.74, XVIII, Кв. 98, ІІІ-3071, Кв.120, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Болярица, Бор, Бреза, Бригадирска, Буйов Рид, Валявица, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Веслец, Волов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Терзийски, Германея, Гюрица, Детелина, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Дъга, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Иван Рилски, Иглика, Извънрегулация, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Княз Борис, Кокиче, Коста Петров, Крайречна, Кръстю Софрониев, Липа, Ловна, Лоза, Малина, местност Бончук, местност Водни Дол, местност Зелени Преслап, местност Света Вода, местност Сиракова Круша, Местонст Грамчова Чешма, Момина Сълза, Мусала, Незабравка, Никола Вапцаров, Нов Живот, Омуртаг, Опълченска, Осми Март, Отец Паисий, Паничище, Перуника, Перущица, пи - 1351, пи Lxxxііі; Кв.74, пи №65365.210.111 М.Юрта, Плиска, Победа, Преспа, Пчела, Радецки, Раковски, Рилски Езера, Роза, Св.Варвара, Света Богородица, Серафим Йорданов, Синчец, Скакавица, Скобелев, Славейков, Славяни, Слога, Стоил Косовски, Стопански Двор, Тинтява, Тракия, Трети Март, УПИ Ix-999, Кв. 33, УПИ Lxxx, Кв.74, УПИ VI-147, Кв 12, Пи65365.601.92, УПИ VIII-2759, Кв.109, УПИ І - 2742, Кв. 108, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шипка, Явор, Ягода

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Овчарци, Общ. Сапарева Баня: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горица, Златни Брегове, Липа, местност През Реката, Панайот Волов, Рилски Езера, Синчец

На 14.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ресилово: 027007

 

ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  

Община Благоевград  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, УПИ VIII-198, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, Оралище

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Калина, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, Кметство, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Еленово, Общ. Благоевград: Имот 27231.501.203, местност Валтата, местност Гошевица, местност Чуката, Пи-125 Кв.12, УПИ XV-117, Кв. 2, УПИ №Х, Кв.1, УПИ Х-182, Кв.5, УПИ-III-214, 212, 301

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Покровник: Покровнишко Шосе

На 11.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Калина

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: IV-601.141. Кв. 46, IV Мрн, Антон Чехов, Братя Миладинови, Вардар, Ветрен, Владо Черноземски, Възрожденска, Д-Р Христо Татарчев, Дойран, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, местност Баларбаши, Независимост, Освобождение, Роден Край, Руен, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски, УПИ 04279.601.361, УПИ III-9076, 7184, Кв.43

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Еленово-1, Пейо К.Яворов, пи №04279.626.245

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Еленово-1, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Преслав, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, УПИ-II-0427962660

На 12.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Еленово, Ичко Бойчев, Преслав, Явор

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Антон Чехов, Братя Миладинови, Владо Черноземски, Д-Р Христо Татарчев, Илинден, Крали Марко, Мара Бунева, Менча Кърничева, Св.Св. Кирил и Методий, Скаптопара, Стефан Стамболов, Стоимен Календерски

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Благоевград: 04279.35.74, Грамада, местност Герено, местност Чикуто, местност Чикуто-Ш.16, местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Българчево: Змиярски Рид, местност Дългата Нива, местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Дренково: местност Дидката

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, местност Валого-Краварник, Пи№ 0077026, УПИ IV-220, Кв.8

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, махала Гяурска и махала Рекарска, махала Гяурска, махала Миладинци, местност Лозята, местност Чукаро, Падината

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Логодаж: УПИ-ІV-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, махала Савева, местност Клисурски Мост, местност Присоето, С.Логодаж извън регулация, Стоилова Кория, УПИ I-113, УПИ III-32, УПИ VII-46, Кв.6

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Обел: махала Крайковска, Равнище

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Покровник: махала Равначка

На 12.03.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Селище, Общ. Благоевград: УПИ Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Имот VI-59, Кв.37, Кв.17, УПИ VIII-198, махала Камбитци, местност Беглика, местност Гребовски Рид, местност Гуйначки Андък, местност Гьочковски Андък, местност Пощека, местност Селището, местност Търлите, местност Юрта, Оралище, Петкова Чука, Под Училището, път № 106, Селище, Общ. Благоевград, УПИ Х-331002, 331020

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Жк. Еленово - 1, Идт. 04279.626.29 и 04279.626.30, Зеленка, Илинден, Кв. Еленово 04279.626.30, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център, Явор

На 13.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Бачо Киро, Еленово

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Пролет, Река Бистрица, Слава, Струма, Струмско Център

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Александър Стамболийски, Антон Чехов, Бистрица, Броди, Васил Левски, Владо Черноземски, Даме Груев, Еленово, Еленово, Зеленка, Идент. №904279.624.18. Кв.66 По Кк на Гр. Благоевград, Илинден, Липа, Любен Каравелов, местност Авганцов Чифлик Ш.72, местност Горски Разсадник, местност Пенков Чифлик, местност Под Черквата, местност Река Бистрица, местност Река Струма, местност Реката, Николай Петрини, Огражден, Панайот Хитов, Пенков Чифлик, Пенков Чифлик-Ш.39, Пирин, Покровнишко Шосе, Полковник Дрангов, Река Бистрица, Струма, Струмско Център

На 15.03.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Делвинска, Еленово, Иглика

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бучино: Ахмедово, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид, Община Благоевград, махала Тасковска

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски, Имот 04279.818.47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, Кв.7, УПИ XVI-163, 164, Кв.8

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Благоевград: Грамада, Еленово, Кузман Шапкарев, М. Чикуто 04279.35.1, местност Герено, местност Среден път-Ш-9, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир, пътен Възел, Средния път-Ш.09, Стоимен Календерски

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Българчево: 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, Кв.5

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Дренково: махала Балевска, местност Реката, С. Дренково, Община Благоевгр, Старите Къщи-Р

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лешко

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто

На 15.03.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Рилци: Кв.Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв.27, Цигларката

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Бело Поле, Общ. Благоевград

На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Разлог: Света Екатерина

Община Гоце Делчев  

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, местност Вельов Рид, местност Лозята, местност Шатора, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П.Р.Славейков, пи -778, Площада, Победа, Родопа, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ Іі, Кв.44, Христо Ботев, Чавдар Войвода, Чешмите, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:30 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:40 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Славянска

На 11.03.2019 г. /08:45 - 16:30 ч.; 08:45 - 10:00 ч./   На 12.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:30 ч./ -  Копривлен: Фец Топола1, Фец Топола2

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Брезница: Антон Иванов, Балийца, Барата, Бело Море, Васил Левски, Гео Милев, Кв. 84, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Синища, Спас Белухов-Пането, Стопански Двор, Татарка, Туфча, Ушите, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Буково, Общ. Гоце Делчев: УПИ- ХVіі-164, Кв.11, ХVі-246, Кв.19

На 11.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 024015, 585 Кв.3, Бачо Киро, Васил Левски, Драва, Драма, Илинден, Мрамора, Неуточнен Адрес, Освобождение, Петър Берон, Първи Май, Славянска, Тодор Паница, Фец Топола1, Фец Топола2, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка, Яне Сандански

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Ал.Стамболийски, Генерал Ковачев, Илинден, Пенчо Славейков, Търговска

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Теплен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Боголин: 253

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гърмен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Крибул: 262

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв.10, Іх-108

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Бяло Море, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги Папалезов, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Димо Хаджидимов, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Кавала, Каваците, Кирил и Методий, Клокотница, Кокошките, Краището, Кулата, Лозята, М. Отавата, Марица, Места, местност Ливадите, местност Параклиса, местност Стопански Двор, местност Чукутлука, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Ниш, Орехите, Острец, Отец Паисий, Охрид, Пейо К. Яворов, Пирин, Плиска, Рила, Сан Стефано, Сливница, Стопански Двор, Струга, Судинград, Толбухин, Топлика, УПИ І-68, УПИ-Vіі , Кв. 63, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин, Янтра

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Гайтаниново: 021056 М. Жингов Бряст

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Илинден, Общ. Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Копривлен: 000381, Александър Стаболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Гоце Делчев, Граничар, Драва, Драма, Завода, Здравец, Изгрев, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Малка Еловица, Младост, Паисий Хилендарски, Парка, Петър Берон, Пи-000186, Първи Май, Свети Георги, Свети Димитър, Славянска, Стопански Двор, Тодор Паница, Хіі-544 Кв. 1, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Лъки, Общ. Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ново Лески: М.Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Парил

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Петрелик

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Садово, Общ. Хаджидимово: М.Вършилата -Индентификатор №042003

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Тешово: УПИ-IV+106

На 12.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: 015002, X-551, Кв.44, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Бреза, Васил Левски, Вихрен, Възрожденска, Генерал Жостов, Георги Бенковски, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Долна Вария, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петър Берон, Пирин, Победа, Прогрес, Свети Георги, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, Кв.73а, Тодор Каблешков, Хан Омуртаг, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цар Самуил

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: местност Мочура

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Долно Дряново: УПИ-I, Кв.30

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Ореше

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово

На 12.03.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч./   На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Брезница: Керанека

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Алеко Константинов, Арда, Вардар, Васил Левски, Гоце Делчев, Детска, Драма, Дунав, Кв.201 УПИ Іі-344, Кмет Никола Атанасов, местност Мочура, местност Текето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Панаирски Ливади-Продължение, Петър Сарафов, Попови Ливади, Потока, Радецки, Серес, Складова База, Стоян Петралийски, Ташков Мост, Тащков Мост, Текето, Христо Ботев, Черна Гора, Юг, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ -  Мусомища: местност Стопански Двор

На 13.03.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Гоце Делчев: І-181006, Мест. Ташков Мост, Дунав, местност Текето, Потока, Стоян Петралийски, Ташков Мост

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, местност Стрелбището, местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Помакови Лозя, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 13.03.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 13:45 - 14:45 ч./ -  Добротино: 4043, Сарп Дере

На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гоце Делчев: Панаирски Ливади-Продължение

На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Гоце Делчев: Гоце Делчев, местност Мочура

На 14.03.2019 г. /15:40 - 16:30 ч./ -  Хаджидимово: VIII, І-319, Кв.81, Акация, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Илинденци, Кирил и Методий, Климент Охридски, Македония, Места, местност Савака, местност Свети Димитър, местност Тумбата, Младост, Неуточнен Адрес, Опълченска, Ореляк, Отец Паисий, Пейо Яворов, Св.Димитър, Свети Георги, Свети Димитър, Спартак, Средни Ливади, Стопански Двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Трети

Община Гърмен  

На 14.03.2019 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Гърмен: Втора, Двадесет и Първа, Девета, Десета, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Кюприжик, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански Двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Хвостяне: 28028, УПИ-V, Кв.2

Община Кресна  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Кресна: Главен път Е-79, Македония

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Крупник: Главен път Е-79

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Ощава: 54537.600.31.1, Германци, местност Русенци, местност Станковица

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сандански: Цар Самуил

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Сенокос, Общ. Симитли

На 11.03.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ -  Стара Кресна: местност Кулата, УПИ I-17, Кв.16

Община Петрич  

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Кавракирово: Беласица, Богоево, Валого, Връх Тумба, Димитър Благоев, Зад Ридо, Иглика, местност Ризово Дере, Мургаш, Осогово, Пейо Яворов, Ризов Андък, Спартак, Яне Сандански

На 11.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Даме Груев, Кавала, Круша, Св.Св. Кирил и Методи, Стефан Караджа, Струмешница, Тракия

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Раковски, Димитър Благоев, Драва, Заводска, Марикостенски Бани, местност Аджобица-Чалията, местност Бонаро, местност Горничето, Местонст Среден път, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Стадион

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Дунав, Полковник Дрангов, Цар Борис III, Цар Борис III, Червена Скала

На 11.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Петрич, Общ. Петрич: Беласица, Валандово, местност Яворите, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Славянска

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Първомай, Общ. Петрич: Червен път

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Бяло Море, Вела Пеева, Георги Раковски, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Иван Вазов, Марица, местност Високия Рид, Пирин, Струма

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Коларов, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен път Е-79, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Драва, Екзарх Йосиф, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Иван Вазов, Карл Маркс, Марица, Марица, местност Лозарски Андък, местност Падарка, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Отец Пайсий, Петър Берон, Струма

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Монтана: Хан Кубрат

Община Разлог  

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М.Долни Мин.Бани, местност Баните, местност Полене, Мечта, Минно Селище, Младост, Неуточнен Адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Разлог: Александър Стамболийски

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов, Двадесет и Трета, Девета, извън регулация, местност Андрианов Чарк, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета, извън регулация С.Баня, извън регулацията, Неуточнен Адрес

На 12.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Краище, Общ. Белица: 39270.25.208, І-500, Кв.35, Втора, Двадесет и Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 10:00 ч.; 10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:30 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ -  Горно Краище

На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:15 - 16:00 ч./ -  Белица, Общ. Белица: местност Андрианов Чарк

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, местност Калугерица, местност Лаго - Изг. Чарк, местност Лаго-равнако, местност Лаговете-Стр.Река, местност махала Кацарска, местност Стружка Река - Лагове, пи №46, Средорек, Требища, Требище

На 14.03.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Разлог: База Предел, Бел път, Бойков Рид, Горен Стопански Двор, Изворите, местност Баба Цвета, местност Бойков Рид, местност Кошольовото, местност Кулата, местност Кулиното, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Пети Километър, местност Предел, местност Пром.Зона-Долен Стопански Двор, местност Раплево, местност Скалата, местност Солището, местност Тишето, местност Шипоко, Предел, Саровица Кулата, Черна Река

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Градево: Калугерица, местност Бяла Поляна, Требища, Требище

На 14.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Разлог: местност Баба Цвета, местност Кошольовото, местност Логовете, местност Мразеница, местност Мразеницаа, местност Предел, Предел

Община Сандански  

На 12.03.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Сандански: Васил Левски, Георги Казепов, Даскал Козарев, Спас Харизанов

Община Сатовча  

На 15.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ваклиново: Неуточнен Адрес, Стефка Събчева, Стопански Двор

На 15.03.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ -  Сатовча: Ал.Стамболийски, Възход, Детелина, Драгийца, Иглика, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Отец Паисий, Теменуга, Юри Гагарин

Община Симитли  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Симитли: Аврора, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Даме Груев, Марек, местност Лочката, местност Чифлико, Неуточнен Адрес, Ораново, Пазара, Предел, Свобода, Симитли, Чифлико, Шипка, Юрий Гагарин

 

ОБЛАСТ ВРАЦА  

Община Бяла Слатина  

На 11.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Климент Охридски, Кольо Черкеза, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 12.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Захари Стоянов, Индустриална, Кръстовище Кольо Черкеза и Одрин, Одрин, Светослав Обретенов, Сребрена, Стефан Караджа, Търнавска, Ул.Търнавска Паркинг Пред Бл.Пионер, Хан Крум, Янко Сакъзов

На 13.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Водотечна, Гроздьо Петков, Димитър Благоев, Кольо Черкеза, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Хан Крум, Христо Ботев

На 14.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Акация, Бачо Киро, Димитър Благоев, Кръстовище Одрин и Бачо Киро, Николай Хрелков, Одрин, Тимок, Трънска, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Бяла Слатина: Димитър Благоев, Хан Крум

Община Враца  

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Враца: Авлига, Илинден, Сениче, Сениче База Логистика Чез

Община Криводол  

На 11.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Ботуня: 9-ти Септември, Арда, Божур, Бузлуджа, Витоша, Волга, Георги Димитров, Драва, Дружба, Кокиче, Крайбрежна, Мургаш, Опълченска, Плиска, Спортна, Хан Аспарух, Шипка, Янтра

На 11.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември, Байкал, Батак, Бачо Киро, Волга, Еделвайс, Йордан Стоянов, Ленин, Малчика, Марица, Мирон Георгиев, Мургаш, Сердика, Славчо Конов, Стоян Якимов, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон I-ви

На 11.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Главаци: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Божур, Ботуня, Вит, Здравец, Ивайло, Иглика, Йордан Стоянов, Кокиче, Лена, Люлин, Роза, Сердика, Славчо Конов, Стопански Двор, Хан Аспарух

На 12.03.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, Ален Мак, Байкал, Безименна, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Дружба, Здравец, Кирил и Методий, Кокиче, Мир, Росица

На 12.03.2019 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Байкал, Бузлуджа, Георги Димитров, Комсомолска, Мир, Никола Марков-Колката, Октомври, Роза, Русалка

На 12.03.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Краводер: 23-ти Септември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Вежен, Вихрен, Георги Димитров, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Попов, Ивайло, Кирил и Методий, Никола Марков-Колката, Николай Хайтов, Октомври, път Е 79

На 12.03.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ -  Краводер: Безименна, Божур, Ботуня, Волга, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Еделвайс, Здравец, Иглика, Малчика, Никола Марков-Колката, Тинтява, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ -  Пудрия: Арда, Бистрица, Ботуня, Васил Левски, Вежен, Георги Димитров, Еделвайс, Здравец, Ком, Куманица, Леденика, Люляците, Марица, Родопи, Росица, Сердика, Спортна, Цар Калоян

На 13.03.2019 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Пудрия: 23-ти Септември, Ален Мак, Божур, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Дружба, Еделвайс, Кокиче, Лале, Мир, Родопи, Роза, Спортна, Средец, Стара Планина, Стопански Двор, Цар Калоян, Шипка

На 13.03.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ -  Пудрия: Арда, Байкал, Батак, Бузлуджа, Вихрен, Георги Димитров, Калиакра, Куманица, Люляците, Митко Палаузов, Пирин, Радецки, Средна Гора

Община Мездра  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Дружба, Дунав, Дъб, Искър, Кирил и Методий, Марица, Плиска, Христо Смирненски

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Крета, Общ. Мездра: Ален Мак, Ангел Грамчев, Байкал, Божур, Ботева Поляна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Здравец, Кокиче, Кръстьо Генков, Лальо Ширков, Люляк, Минзухар, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Тотка Илиева, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чешмата

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездра: Жп Район

На 11.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ребърково

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютидол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Очиндол: Александър Стамболийски, Васил Левски, Иван Вазов, Искър, махала Реката, Оборище, Пършевица, Станке Димитров, Тракия, Хан Аспарух, Цар Асен, Чапаев, Шипка

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бов, Общ. Своге: Бовска Габровница

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Габровница, Общ. Своге

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Еленов Дол

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Заводска, Иван Костов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Зверино: Vііі-671, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Беласица, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вола, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Димитър Благоев, Динко Петров, Здравец, Златица, Искър, Канала, Кирил и Методий, Комсомолска, Косетрово Бърдо, Лиляна Димитрова, Люлин, местност Алиов Дол, Митко Палаузов, Младост, Никола Вапцаров, Никола Войновски, Никола Марков-Колката, Оборище, Оданат, Околчица, Опълченска, Пейо Яворов, Пирин, Поп Андрей, Преслав, Рила, Рътовете, Средец, Стадиона, Стара Планина, Струма, Съби Димитров, Тотка Илиева, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чавдар, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Злидол: Ген.Иван Кинов, Димитър Илиев, Заводска, Искър, Комсомолска

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Игнатица: 1-ви Май, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Иванов-Анко, Балкан, Бахчата, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Габровница, Георги Димитров, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малчика, местност Игнашка Габровница, Мир, Младост, Опълченска, Преслъп, Райко Даскалов, Рила, Стара Планина, Трънски Рът, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, V 608, XI-531, Атанас Кинов, Баба Илиица, Безименна, Булата, Валеновица, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Герго Кьопчов, Димо Дичев, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, Искър, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Комсомолска, Коритен, Лазар Станев, местност Парка, местност Тераса, Р. Искър, Никола Вапцаров, Никола Марков-Колката, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина, Черепиш

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Мездра: Жп Район, Лещака, Принчовец, Св.Св. Кирил и Методий, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Оселна, Общ. Мездра: Васил Левски, Витоша, Георги Димитров, Драндарска Падина, извън регулацията, Малчика, Стара Планина, Христо Ботев

На 12.03.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ребърково: Ален Мак, Бераново, Божур, Гаврил Генов, Здравец, Кокиче, Незабравка, Синчец, Слънчев Бряг, Юрий Гагарин

На 12.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, Атанас Кинов, Булата, Валеновица, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Димо Дичев, Коритен, Никола Вапцаров, Петко Цоловски, Рашов Дол, Ритлите, Роза, Селището, Софроний Врачански, Станке Димитров, Стара Планина

На 12.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: XI-531, Баба Илиица, Безименна, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Димитров, Иван Вазов, Искър, Комсомолска, Никола Вапцаров, Селището, Софроний Врачански

На 13.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Лютиброд: Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Апостолов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Йордан Лютибродски, Кв16 УПИ-212, Лазар Станев, Селището, Станке Димитров

На 13.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Мездра: Александър Стамболийски, Д-Р Петър Берон, Добруджа, Любен Каравелов, Оборище, Св.Св. Кирил и Методий

На 13.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Лютиброд: 3-ти Юни, Гаврил Генов, Герго Кьопчов, Здравченик, Иван Вазов, Иглика, местност Парка, Никола Марков-Колката, Станке Димитров, Стара Планина

На 14.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Заводска, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов, Тотьо Георгиев

На 14.03.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Елисейна: Георги Марков, Димитър Бояджиев, Димитър Дацов, Йордан Куртев, Стефан Трифонов, Стоян Коцов

Община Оряхово  

На 11.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово: Бататовец, Бузлуджа, Драгоман, Проф.Цеко Торбов, Топ Баир

На 15.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Оряхово: 6-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Цолов, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Хан Крум, Христо Смирненски, Чавдар Войвода

 

ОБЛАСТ ВИДИН  

Община Белоградчик  

На 13.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Граничак: Девета, Десета, махала Ангини, махала Джокини, махала Жикини, махала Николини, махала Спасови, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Граничак: махала Джокини, махала Жикини, махала Първуловци, махала Спасови, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107, Лило Панов

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Вещица: Дванадесета, Десета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 Кв. 21, Десета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ошане: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, махала Горния Край, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седма, Стопански Двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора, Втора Вилна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Първа Вилна, Седемнадесета, Седма, Трета, Трета Вилна, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета, УПИ 135010, Четвърта, Четвърта Вилна, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, махала Барата, махала Долна Дъбрава, махала Средна Дъбрава, махала Стублица, махала Щукарски, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Ул.Десета№14а УПИ VI-47 Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Сливовник: махала Атанасова Падина, махала Мунча, пи 82, Първа

На 14.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Струиндол: Първа

На 15.03.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Салаш: Двадесет и Трета, Двадесета, Единадесета, махала Стране, Първа, Тридесет и Втора

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Салаш: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Пета, Петнадесета, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Брегово  

На 13.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Делейна: Александър Димитров, Антон Чехов, Асен Балкански, Асен Халачев, Борис Бенчев, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Граф Игнатиев, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Индже Войвода, Мико Нинов, Първи Май, Шипка, Юрий Гагарин

На 13.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Борис Димитров, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Ленин, Любен Каравелов, Райчо Даскалов, Спортист, Станке Димитров, УПИ VII-444 , Кв, 55, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гъмзово: Асен Балкански, Васил Левски, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Кирил и Методий, Ленин, Мико Нинов, Никола Й.Вапцаров, Петко Д.Петков, Тодор Петров, Толбухин, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Балей: Александър Стамболийски, Асен Балкански, Боян Чонос, Васил Коларов, Вела Пеева, Георги Бондоков, Георги Димитров, Девети Септември, Дунав, Иван Вазов, Ленин, Московска, Тимок, Трую Христов

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Връв: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Антон Иванов, Асен Балкански, Асен Халачев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Виктор Юго, Витко Иванов, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Динов, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Граф Игнатиев, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Дунав, Иван Вазов, Иван Гюнкин, Индже Войвода, Йордан Данов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Климент Охридски, Комсомолска, Коста Йорданов, Кочо Честименски, Ленин, Лиляна Димитрова, Мико Нинов, Митко Палаузов, Найден Геров, Неофит Рилски, Никола Й Вапцаров, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пеньо Пенев, Станке Димитров, Тодор Каблешков, Тодор Младенов, Толбухин, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Куделин: Албена, Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Гаврил Генов, Генерал Владимир Заимов, Георги Димитров, Дом Социални Грижи, Карл Маркс, Лиляна Димитрова, Митко Палаузов, Мичурин, Олег Кошевой, Спортист, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 14.03.2019 г. /12:30 - 13:10 ч.; 15:30 - 16:15 ч./ -  Ново Село, Общ. Ново Село: VI-62, Кв.75, XI, Александър Стамболийски, Архитект Илия Попов, Асен Златарев, Балкан, Бачо Киро, Борис Бенчев, Васил Левски, Велико Търново, Вихрен, Войвода Тодор Велков, Възраждане, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Бенковски, Георги Марков, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Градинска, Демокрация, Димитър Полянов, Добруджа, Драва, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козлодуй, Ком, Кочо Честименски, Кръст. М/У Ул.Ал.Стамболийски и Ул.Страцин, Лермонтов, Ломоносов, Любен Каравелов, Люлин, Македония, Максим Горки, Марица, Мизия, Никола Петков, Огоста, Околовръстна, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плевенска Епопея, Плиска, Преслав, Пристанищна, Пушкин, Радецки, Рибарска, Рила, Родопи, Росица, Сава Огнянов, Средец, Средна Гора, Стара Планина, Стражица, Странджа, Страцин, Тимок, Тракия, УПИ XI Кв.1, УПИ III Кв.44, Фантастика, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кабакчиев, Христо Смирненски, Цар Борис I, Цар Иван Асен II, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Крум, Цар Симеон I, Чавдар, Шипка, Яне Сандански, Янтра

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Видин

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Градец, Общ. Видин: 18 Кв 4, 290, 345, 53, XIx-100, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, пи 224, пи 492, Пи19, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, УПИ, УПИ VI пи 1, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Динковица: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Калина, Общ. Брегово: 13 -49 Кв 3, Георги Димитров, Кирил и Методий, Розова Долина, Толбухин, УПИ I Кв.6, Филип Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Плакудер: 27 Кв 2, Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.03.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тияновци: Боян Чонос, Васил Левски, Виктор Юго, Ген.Тотлебен, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Д-Р Петър Берон, Димитър Грънчаров, Иван Вазов, Индже Войвода, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Мичурин, Райчо Даскалов, Станко Маринцестов, Толбухин

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Косово, Общ. Брегово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Антон Чехов, Асен Балкански, Борис Бенчев, Боян Чонос, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Коларов, Васил Левски, Виктор Юго, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Полянов, Елин Пелин, Емил Марков, Иван Вазов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Никола Й.Вапцаров, Отец Паисий, Първи Май, Роза Люксембург, Сержант Филипов, Тимок

На 15.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Ракитница, Общ. Брегово: Ангел Кънчев, Боян Чонос, Васил Левски, Вела Пеева, Димитър Благоев, Кирил и Методий, Климент Охридски, Коста Йорданов, Любен Каравелов, Мико Нинов, Митко Палаузов, Панайот Хитов, Презвитер Козма, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цар Иван Асен

Община Видин  

На 11.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./   На 12.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Антимово, Общ. Видин: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Кръстовището М/У Ул.Трета и Ул.Деветнадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Трета, Шеста, Шестнадесета

 

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019