Съобщения
01.03.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 05 - 10 март 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 07.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Велчо Ночев/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/

На 07.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, Радевска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв. Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн. Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

Община Ловеч  

На 05.03.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 05.03.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 05.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.03.2019 г. /15:00 - 15:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 05.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 05.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Георги С. Раковски, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 05.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост, Червен Бряг

На 06.03.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Хан Кубрат

На 06.03.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 06.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Марин Поплуканов, Тодор Кирков, Христо Иванов-Големия

На 06.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Резя, Средока, Церът

На 07.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Васил Левски, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Мостова, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия

На 07.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д. Петков, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 43952. 14. 25 М. Отсреща, Плевенско Шосе

На 08.03.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Лиляна Бърдарова, Опълченска, Осъм, Панайот Волов, Петко Д. Петков, Петър Берон, Плиска, Пясъка, Райко Даскалов, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 08.03.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 08.03.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Мостова, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 08.03.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: местност Червен Бряг, Младост, Червен Бряг

Община Луковит  

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 05.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 08.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

На 05.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Йонков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Люляк, Малина, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Петко Найденов, Синчец, Теменуга

На 05.03.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: местност Гаджов Дол, местност Ношаря, местност Панковски Колиби, местност Площа, Стара Планина

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: махала Свидово

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Миковци

На 07.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Георги Бенковски, Йото Генков

На 08.03.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

Община Троян  

На 05.03.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Георги Димитров, Крушево

На 05.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Атанас Хасъмски, Вилна Зона, махала Баба Стана, махала Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 05.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дърманци: Васил Коларов

На 05.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Георги Димитров, Ръждавец, Христо Ботев

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 05.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец, Пейо К. Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 06.03.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Шипково: Васильов, Вилна Зона, Дунав, Ковачевец, Шипковски Бани

На 06.03.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково: Вилна Зона

На 07.03.2019 г. /08:30 - 11:00 ч./   На 08.03.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Ген. Карцов, Грънчарска, Лъгът, Лъкарица, Лъкарица, Македония, Македония, Пряспа, Търнето

На 08.03.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Голяма Желязна: Девети Септември, махала Лъките, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България

На 08.03.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Разсадищата, махала Сойчанско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

Община Угърчин  

На 06.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, местност Камъка Правец, местност Язовир Сопот

На 06.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: Кол. Барашки, местност Язовир Сопот

На 07.03.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

На 07.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: Калника, местност Язовир Сопот

На 07.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лесидрен: местност Язовир Сопот

На 08.03.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Горунака, Подене, Угърчинска

На 08.03.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, махала Шумака, Угърчинска

Община Ябланица  

На 05.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: махала Нановица, местност Гераня, Нановица

На 06.03.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, 87017, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Доктор Ради Цанов, местност Братевец, местност Гераня, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец, Шумнене

На 07.03.2019 г. /09:45 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ген. Гурко, местност Голяма Гора, местност Цоловци, Младост

На 08.03.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Здравец, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, Присойка

На 08.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Изгрев, Лисец, махала Длабе, Чобаните

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019