Съобщения
22.02.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 25 февруари - 03 март 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 25.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 26.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч.; 12:30 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци: Местн. Мачковци

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 27.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 27.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Индустриална, Стара Планина/Зла Река/

На 27.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв. Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св. Св. Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

Община Ловеч  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Мостова, Тракийска, Търговска, Цар Иван Шишман

На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Безименна, Ген. Гембицки, Доктор Съйко Съев, Психоболница

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 25.02.2019 г. /08:15 - 09:15 ч./   На 26.02.2019 г. /15:45 - 16:45 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 25.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 26.02.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона, местност Велур, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 25.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Марин Поплуканов, Тодор Кирков, Христо Иванов-Големия

На 25.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Петко Р. Славейков, Търговска

На 26.02.2019 г. /08:00 - 17:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч: Освобождение

На 26.02.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ -  Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вихър, Георги Бенковски, Дяко Иванов, Ловчанска, Марица, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Училищна, Хаджи Димитър

На 26.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Ангел Кънчев, Осъмска, Тодор Каблешков, Търговска, Цар Освободител

На 26.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Червен Бряг

На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Ловеч: Гарата, местност Синан Тепе, местност Стратеш

На 27.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене: Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Даскал Спас, Захари Стоянов, Искър, Липа, Люлин, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Под Усоито, Росица

На 27.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Райна Княгиня, Търговска

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Младост

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Казачево

На 28.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сливек: Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /10:15 - 12:30 ч./ -  Радювене: 69523. 320. 42, Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Полето, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, Безименна, България, Княз Имеретински, Райна Княгиня

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Мостова, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 28.02.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 28.02.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Мостова, Тракийска, Търговска, Цар Иван Шишман

На 01.03.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Безименна, Ген. Гембицки, Доктор Съйко Съев, Психоболница

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 01.03.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан: Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

Община Луковит  

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково: Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 25.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 26.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.03.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Луковит: Бяло Поле, Възраждане, местност Бяло Поле

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тодоричене: 116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, 72343. 31. 208, Гечовото, махала Гечовото

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А. Гагарин

На 01.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, местност Мастяк, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 25.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Стара Рибарица

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски

На 26.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Топилата, Христо Пеев

На 26.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, махала Зоренишки Дол, махала Топилище

На 26.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Никола Вапцаров

На 27.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Васильово: Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Васильово: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 28.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Георги Димитров

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Васильово: Георги Димитров, Иван Цачев Василев

На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: местност Атанашкото

На 01.03.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: 005041, 72343. 31. 148, 72343. 31. 208, Гечовото, махала Гечовото

На 01.03.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А. Гагарин

На 01.03.2019 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Глогово: Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, местност Мастяк, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 01.03.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

Община Троян  

На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Изгрев, махала Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 01.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът

На 25.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Чолдарско

На 25.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Местн. Трапът, Централна, Шарбан

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, Местн. Габърска, Район Центъра

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дърманци: Васил Коларов

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, Местн. Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л. Донковски, Стойко Хр. Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска, местност Алдишки Рът

На 25.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Балкан, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 25.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Разсадищата, махала Сойчанско, Цано Кадийски

На 26.02.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Голяма Желязна: махала Козуря, Петко Доневски, Цано Драголов

На 26.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна: Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Марин Ив Кинкин, махала Топля, Петко Доневски, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 27.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 27.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 27.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дебнево: Девети Септември, Здравец, Преспа, Христо Ботев

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 27.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./   На 28.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец, Пейо К. Яворов, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 28.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан: Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 28.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Голяма Рибна

На 28.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 28.02.2019 г. /12:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 01.03.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 01.03.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов, Изгрев, махала Малка Рибна, Тиха, Шести Септември

На 01.03.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът

Община Ябланица  

На 25.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: местност Пали Лула, местност Шумнене, Шумнене

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019