Съобщения
15.02.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 18 - 24 февруари 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 20.02.2019 г. /14:15 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пръскалска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Топола/Острец/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 20.02.2019 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 21.02.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 21.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Видима/Видима/, махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 22.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Драшкова Поляна:  Местн. Балинцова

Община Летница  

На 20.02.2019 г. /08:30 - 12:00 ч./ -  Летница, Общ. Летница:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Клокотница, Стефан Караджа

Община Ловеч  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Изворче:  43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:  36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 18.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радювене:  69523. 320. 42, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Дунав, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Радювене:  Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил и Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:  Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Горно Павликене:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Изворче:  местност Горен Бабаковец

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Къкрина:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Сливек, Южна Индустриална Зона

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Прелом:  Александър Стамболийски, България, България, Васил Левски, Васил Левски, Георги С. Раковски, Иван Вазов, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Сливек:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:  Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст. Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:  Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К. Яворов, Радой П. Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 18.02.2019 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./   На 23.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С. Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Васил Героя, Габрака, Гозница, Искър, местност Кючука, Пано Рогозаров, Пирин, Пладнище, Райкова Кошара, Ракита, Стублата, Цар Иван Александър, Чуклата

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Осъмска, Райна Княгиня, Хан Кубрат

На 19.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Горан:  Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 20.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Беглеж:  148002 Екатте 03068, 19-ти Юни, Бинка Парашкевова, Боримечката, Бочо Йочев, Васил Топалски, Витошка, Владайско Въстание, Водана, Въло Йончев, Гена Димитрова, Георги Ненов, Георги Стоянов, Дано Гергов, Долна Елия, Дочко Дочев, Иван Коларов, Иван Магарашки, Илия Б. Микин, Илия Нанев, Йочо Гетов, Комплексна Механизация, Кремика, Криводер, Кривокрой, Кръстю Карапанов, Лазар Станев, Любен Каравелов, Мара Денчева, Мачо Пепеля, местност Долната Елия Пи-022048, Михневич, Назъм Хикмет, Никола Славчев, Отряд В. Левски, Павел Кунчев, Пано Дончев, Партизанска, Патю Доков, Петко Донков, Петко Патарински, Петър Ив. Мацъка, Петър П. Бръчков, Рачо Печев, Септемврийско Въстание, Софроний Врачански, Стойчо Татара, Стопански Двор, Стоян Едрев, Стоян Търговски, Тодор Танев, Трети Септември, Христо Ботев, Цанко Славчев, Цанко Станчев, Цветан Спасов, Цветко Мачев, Цвятко Георгиев, Цоню Матев, Черкезка

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  местност Бабаковец

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Баховско Шосе, местност Полето

На 20.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Амбарица, Гарата, Ген. Паренсов, Перущица, Сливница, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Шипка

На 20.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински и Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 21.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч:  Минко Раевски, Осъмска, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море

На 21.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня:  Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Тп №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 21.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 22.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 22.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Вардар, Илинден, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 22.02.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Александър Стамболийски, Двадесет и Втори Август, Свети Свети Кирил и Методи, Търговска, Христо Ботев

На 23.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом:  България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 23.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 24.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:  Априлци

Община Луковит  

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Карлуково:  Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:  Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Румянцево:  069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 18.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 19.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:  Асен Златаров, Беласица, Васил Левски, Иван Иванов, Иван Роснев, Козлодуй, Кокиче, Плевен, Сергей Румянцев, Стублата

На 19.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:  Ген. Столетов, Иван Вазов, Керамична, Козлодуй, Къчовското, Околовръстна, Панайот Волов, Райко Даскалов, Свети Свети Кирил и Методи, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис 1

Община Тетевен  

На 18.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, махала Слатина

На 19.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  I Кв. 135, Пеновото

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Български Извор:  110001 Екатте 07357, Баба Тонка, Бузлуджа, Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, махала Солун, Отец Паисий, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна:  махала Байовене

На 19.02.2019 г. /12:00 - 12:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Бели Вит, Васил Левски, Вършец, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Димитър П. Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Ключ, Козница, Конски Дол, Костина, Лальо Пеев, Лечо Гайдаря, Марин Мръвков, Марин Урманов, Мария Михайлова, Марко Йончев, махала Драгиновдол, махала Скрибътна, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Паца Нейкова, Пеновото, Пладнището, Полк. Орлов, Първи Май, Романов Дол, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Топлика, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  ВЕЦ Бели Вит

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Витко Лалев, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Георги Стойков, Нивище, Опълченска, Поп Стефан Диков, Първомайска, Първомайска

На 21.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна:  Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене

Община Троян  

На 18.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Калейца:  35290. 17. 63, местност Калейшко Ханче

На 18.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Общ. Макаравец, Разклон Калейца

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Балабанско:  махала Факирска, Район Центъра

На 19.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:  Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 19.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев

На 19.02.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Балабанско:  Местн. Габърска

На 20.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  73198. 144. 25, 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Ген. Карцов, Димитър Икономов-Димитрика, Изгрев, Кв. Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, махала Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч. Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември

На 20.02.2019 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 20.02.2019 г. /10:45 - 13:30 ч./ -  Черни Осъм:  Жеравица, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Стругът

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм:  М. Жеравица

На 20.02.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  София:  Студентски Град

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 37. 13, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, махала Баба Стана, махала Коевски Ливадки, махала Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:  Кв. Ливадето, Ливадето, махала Дрянска, махала Калчевска, махала Райковска

На 21.02.2019 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Белиш:  махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, махала Панамска, Микренска, Милевска, Стара Планина, Чакърска

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Драшкова Поляна:  Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн. Балинцова, Местн. Липова Могила, Местн. Цветански, Христо Ботев

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, местност Миховско, Неофит Калчев

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Еренско, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 21.02.2019 г. /12:30 - 13:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, махала Дудевска, махала Миревска, махала Сеновоза

На 22.02.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Крайречна

На 22.02.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 22.02.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 22.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево:  Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 22.02.2019 г. /10:45 - 13:30 ч./ -  Патрешко:  Местн. Предела

На 22.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дебнево:  Девети Септември, Здравец, Преспа, Христо Ботев

На 22.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Дунав, Дядо Христо Ковачът, Разклон Калейца

На 22.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, махала Сеновоза

Община Угърчин  

На 18.02.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Угърчин:  Светулка, Свобода

На 20.02.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Угърчин:  Акация, Ген. Гурко, Елин Пелин, Климент Охридски, Комитска, Опълченска, Рила, Старчов Дол

На 20.02.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 22.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

Община Ябланица  

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Батулци:  Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:  113013, Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Петров, Драгойца, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Калето, Кокиче, Лале, Лаловска, Люляк, Опълченска, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Централна, Явор, Ягода

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравата:  Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап. Петко Войвода, Любен Каравелов, местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, УПИ V-243,Kb. 9, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Арменска, Богданка, Богой, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Владайско Въстание, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Захари Стоянов, Здравец, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Оборище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Софроний Врачански, Съединение, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Шипка

На 18.02.2019 г. /11:00 - 11:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Драгойца, махала Драгойца

На 18.02.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап. Петко Войвода, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 20.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, местност Братевец, местност Голяма Гора, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Шумака, местност Шумнене, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ратица, Теменуга, Ширевец, Шумнене

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019