Съобщения
08.02.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 11 - 17 февруари 2019 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 12.02.2019   /13:15 - 15:30  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Йорговци, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 12.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 15.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото

На 15.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Скандалото:   Априлци, За Моста, Махала Лъката, Старото Скандало

На 12.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Скандалото:   Местност Чернево

Община Летница  

На 13.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Йордан Мичев, Лиляна Димитрова, Марин Домузов, Христо Кърпачев

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Ангел Кънчев, Ген.Карцов, Георги Минов, Георги Папазов, Гоце Делчев, Данка Минова, Дечо Алтънов, Драгомир Пенчовски, Марин Дринов, Москва, Оборище, Осъмска, Славейков, Стоян Едрев, Тодор Митев, Христо Кърпачев

На 14.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горско Сливово:   Бузлуджа, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Минов, Георги Папазов, Георги Раковски, Данка Минова, Стефан Караджа, Тодор Митев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин, Юсеин Мутков, Юсменови

На 12.02.2019   /09:15 - 15:30  / -  Летница, Общ. Летница:   Асен Златаров, Бузлуджа, България, Васил Левски, Марица, Никола Петков, Филип Тотю, Христо Ботев, Цар Калоян, Царевец

Община Ловеч  

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Васил Левски, Волов, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Орешковска, Осми Март, Пиронковска, Пирот, Родопи, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 12.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Брестово, Общ. Ловеч:   Братойска, Васил Левски, Витоша, Волов, Георги С.Раковски, Каймазка, Лальо Винчев, Орешковска, Славовска, Странджа, Чаталджа, Шипка, Ялмовска

На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Владиня:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил И Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Горан:   Бачо Киро, Вит, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Общинска, Освобождение, Осъм, Стефан Караджа, Тополите, Училищна

На 14.02.2019   /14:00 - 14:30  / -  Дойренци:   Гарова

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 09:00 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  / -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 14.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Ивайло, Осъмска, Търговска, Цар Освободител

На 12.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   Амбарица, Гарата, Ген.Паренсов, Перущица, Сливница, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Шипка

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 13.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 14.02.2019   /11:00 - 16:00  / -  Ловеч:   Вардар, Илинден, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 15.02.2019   /11:00 - 15:30  / -  Ловеч:   Велики Преслав, Княгиня Невинна, Осъмски Юнак, Тракийска, Цар Иван Шишман

На 11.02.2019   /11:00 - 15:30  / -  Ловеч:   Дикисанска, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий

На 12.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 13.02.2019   /11:15 - 16:00  / -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  / -  Ловеч

На 14.02.2019   /15:00 - 15:30  / -  Малиново, Общ. Ловеч:   Георги С.Раковски

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 11.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /15:30 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 11.02.2019   /08:45 - 09:15  ; 08:45 - 16:00  ; 15:30 - 16:00  /   На 12.02.2019   /08:45 - 16:00  ; 08:45 - 09:15  ; 15:30 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  ; 09:00 - 09:30  ; 15:30 - 16:00  / -  Радювене

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 11.02.2019   /09:30 - 16:00  / -  Славяни:   Бачо Киро

На 11.02.2019   /09:30 - 10:00  ; 15:30 - 16:00  / -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 11.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 13.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 - 16:00  /   На 15.02.2019   /09:00 - 16:00  / -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

Община Луковит  

На 12.02.2019   /09:00 - 14:00   По Искане На "Есо" Еад/ -  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет И Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Данчова Могила, Местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Дерманци:   Баба Тонка

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Луковит:   Възраждане

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Пещерна:   Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 12.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 13.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 14.02.2019   /08:30 - 16:30  /   На 15.02.2019   /08:30 - 16:30  / -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 15.02.2019   /09:00 - 15:30  / -  Тодоричене:   Баба Тонка, Георги Бенковски, Добри Войников, Иван Вазов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 12.02.2019   /09:00 - 09:30  ; 13:30 - 14:00  / -  Торос:   157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил И Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода

Община Тетевен  

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Български Извор:   112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах.Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус

На 14.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Български Извор:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 13.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Галата:   036003, 048041 Екатте 14386, Васил Левски, Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Туйков, Капитан Петко Войвода, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 13.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Димитър Благоев, Капитан Петко Войвода, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Кърпачев, Цар Самуил, Цар Симеон

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Георги Стойков, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 15.02.2019   /09:30 - 14:30  / -  Градежница:   Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет И Втори Септември, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър, Юрий А.Гагарин

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Градежница:   Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 11.02.2019   /09:00 - 13:00  / -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 12.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 12.02.2019   /13:00 - 16:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Иван Вазов

На 12.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Тетевен:   Иван Вазов

Община Троян  

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 12:00 - 13:00  / -  Балабанско:   Район Центъра

На 13.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Велчево, Общ. Априлци:   Местн.Джокари

На 13.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 13.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Гумощник:   Клиновци, Цанко Влаховски

На 12.02.2019   /12:30 - 16:00  / -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 12.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Дебнево:   Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Добродан:   Гара Добродан, Местн.Доброданското

На 14.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Калейца:   Васил Ватев, Дамян Банчев, Местност Калейшко Ханче

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Калейца:   Васил Ватев, Калейшко Ханче, Местност Калейшко Ханче

На 11.02.2019   /13:00 - 15:30  / -  Калейца:   Васил Ватев, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 11.02.2019   /10:00 - 12:00  / -  Калейца:   Ламар, Христо Ботев

На 13.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  София:   Студентски Град

На 11.02.2019   /09:00 - 12:00  / -  Троян, Общ. Троян:   34-Ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 15.02.2019   /12:30 - 13:30  ; 15:30 - 16:30  / -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Георги С.Раковски, Кв.Ливадето, Крайречна, Мах.Райковска, Местност Лисичи Дупки

На 14.02.2019   /08:30 - 09:30  ; 12:00 - 13:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Арх.Макари, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 11.02.2019   /12:00 - 14:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 15.02.2019   /08:30 - 12:30   По Искане На "Есо" Еад/ -  Троян, Общ. Троян:   Дунав

На 13.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Незабравка

На 14.02.2019   /13:30 - 16:00  / -  Троян, Общ. Троян:   Разклон Калейца

На 13.02.2019   /12:30 - 15:30  / -  Черни Осъм:   Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 13.02.2019   /09:30 - 12:00  / -  Черни Осъм:   М.Жеравица

Община Угърчин  

На 11.02.2019   /09:30 - 15:30  / -  Драгана:   Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Лесидрен:   Балван, Балдуин, Бано Воевода, Братеш, Васил Левски, Васильовска, Вежен, Енча, Момина Пътека, Последна, Стара Планина, Юрий А.Гагарин

На 11.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 15.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Батулци:   Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил И Методи, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Батулци:   Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Бенковски, Девети Май, Джорковци, Лало Йотов, Мильовци, Осми Март, Победа, Прогрес, Серванска, Сергей Румянцев

На 15.02.2019   /09:30 - 15:00  / -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 13.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Баба Мария, Васил Левски, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Дядо Ковач, Здравец, Кирил И Методий, Радост, Рила, Сергей Румяецев, Скобелев, Стара Планина, Христо Ботев

На 14.02.2019   /09:30 - 14:00  / -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Ген.Гурко, Гео Милев, Драгойца, Здравец, Иван Вазов, Изгрев, Кирил И Методий

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019