Съобщения
01.02.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 04 - 10 февруари 2019 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 04.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 04.02.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/, Соколска/Острец/

На 08.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Скандалото: Априлци, За Моста, махала Лъката, Старото Скандало

Община Ловеч  

За периода 06-08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Радювене: местност Динковското

На 04.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, местност Полето

На 04.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Васил Левски, Осъм, Пирин, Проф.Асен Златаров, Христо Ботев, Червен Бряг, Чурковец, Янтра

На 04.02.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гладен Рът, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, местност Кремъка, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славяни: Бачо Киро

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 04.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 05.02.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 05.02.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Княгиня Невинна, Тракийска, Цар Иван Шишман, Чаталджа

На 05.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав: Опълченска, Пирин, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил и Методи

На 05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   За периода 06-08.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 06.02.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./   На 08.02.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Радювене: 69523.320.42, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 06.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Никола Петков, Отец Паисий

На 06.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев, Черно Море

На 07.02.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 09.02.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 07.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил и Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 07.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Ангел Кънчев, Дунав, Тодор Каблешков, Търговска

На 07.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Александър Стамболийски, Двадесет и Втори Август, Свети Свети Кирил и Методи, Търговска, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня: Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, ТП №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /11:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Акад.Анастас Иширков, България, Васил Левски, Маестро Камен Луков, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 08.02.2019 г. /11:15 - 15:45 ч./ -  Ловеч: Безименна, Подп.Александър Кусев, Хан Крум, Харманска, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 09.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 09.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци

На 09.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.02.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 09.02.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Гарата, местност Полето, Мизия, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Инд.Зона, Северна Индустриална Зона

На 09.02.2019 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Умаревци

Община Луковит  

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 04.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 08.02.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Вит, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Раковски, Елин Пелин, Захари Стоянов, Крайбрежна, Оборище, Радецки, Райна Княгиня, Трети Март, Христо Ботев, Цар Симеон, Чаталджа

На 04.02.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Луковит: Васил Левски, Възраждане, местност Бяло Поле, Оборище, Предел

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Горник: Делницата

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит: Стопански Двор

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Изгрев, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Софроний Врачански, Шипка

На 06.02.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тодоричене: Баба Тонка, Георги Бенковски, Добри Войников, Иван Вазов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 08.02.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Ъглен: Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

Община Тетевен  

На 04.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Горуньово

На 05.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.88.23, Георги Бенковски, Черна Река

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Малка Желязна: Бузлуджа, Васил Левски, Двадесет и Трети Септември, Матей Петков, Христо Рачев, Шипка

На 05.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Васил Левски, Георги Бенковски, Стара Рибарица

На 06.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 06.02.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579.167.3, 62579.168.546.1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, Пи-62579.164.2

На 06.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Гугла, Еделвайс, Захари Стоянов, Костина, Старчов Дол

На 07.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, махала Зоренишки Дол, махала Топилище

На 07.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Баба Тонка, Георги Бенковски, Иван Капетан, Нецов Дол, Шалски Дол

На 08.02.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Атанашкото, Върбака, махала Глотното, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Пейков Дол, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, Преграда

На 08.02.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Преграда

Община Троян  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 04.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 04.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Възраждане, Дрянска Чешма, Феликс Каниц, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Дебнево: Буковец, Калето, Липака, Петко Колев, Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски

На 05.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 05.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги Бенковски, Осъм, Петко Р.Славейков

На 06.02.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 08:30 - 10:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Крайречна

На 06.02.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Дрянска, махала Райковска

На 06.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Хан Аспарух, Шипка

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско: махала Шошковска

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе: махала Длъжковска

На 06.02.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска

На 06.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги С.Раковски, Петко Р.Славейков, Стара Планина

На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  София: Студентски Град

На 07.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: М.Жеравица

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 07.02.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: махала Райковска, местност Лисичи Дупки

На 07.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Черни Осъм: Жеравица, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Стругът

На 07.02.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Христо Ботев, Шипка

На 08.02.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан: Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 08.02.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 08.02.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

Община Угърчин  

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: местност Площа, Стара Планина

На 05.02.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Драгана: Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 07.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Хан Аспарух, Черно Море

На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

Община Ябланица  

На 04.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 06.02.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Георги С.Раковска, Любен Каравелов, Ниновци, Хан Крум

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 06.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

На 08.02.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Мишкарете, Слатина

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019