Съобщения
18.01.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 21 - 27 януари 2019 г.

Област Ловеч  

Община Априлци  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Летница  

На 24.01.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:00 Ч./ -  Летница, Общ. Летница:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, България, Клокотница, Стефан Караджа

Община Ловеч  

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Деветаки:   Васил Левски, Осъм, Пирин, Проф.Асен Златаров, Христо Ботев, Червен Бряг, Чурковец, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Казачево

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 09:15 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 21.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 09:30 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   Детелина

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 25.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Безименна, Генерал Скобелев, Маестро Камен Луков, Стефан Караджа

На 24.01.2019 Г. /11:00 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, България, Маестро Камен Луков, Стефан Караджа

На 21.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 23.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, България, Свети Свети Кирил И Методи

На 22.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 22.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, България, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев

На 24.01.2019 Г. /11:15 - 14:45 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Неофит Рилски, Свети Свети Кирил И Методи

На 25.01.2019 Г. /10:45 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил И Методи, Стара Планина

На 23.01.2019 Г. /11:00 - 14:00 Ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Георги С.Раковски, Хан Омуртаг, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 22.01.2019 Г. /11:15 - 14:30 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, България, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Цачо Шишков

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Безименна, Подп.Александър Кусев

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска

На 21.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 22.01.2019 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч

На 26.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 27.01.2019 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 13:30 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 09:00 - 16:00 Ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 24.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:30 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 21.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч.; 09:15 - 09:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч.; 09:00 - 09:30 Ч./ -  Радювене

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 09:45 - 13:30 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 23.01.2019 Г. /09:45 - 10:15 Ч.; 13:00 - 13:30 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Сливек:   Вежен, Иван Вазов, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Петър Граматик, Стара Планина, Тодор Кирков, Трети Март, Христо Ботев

На 26.01.2019 Г. /08:45 - 16:00 Ч.; 08:45 - 09:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 27.01.2019 Г. /08:45 - 09:00 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

Община Луковит  

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 24.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 23.01.2019 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Луковит:   Васил Левски, Оборище, Предел

На 22.01.2019 Г. /10:00 - 14:15 Ч./ -  Пещерна

На 21.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 22.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 24.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 25.01.2019 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:15 - 16:00 Ч./ -  Ъглен:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, Местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

 

Община Тетевен  

На 23.01.2019 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Камен Лисец, Кара Георги, Нено Йотов Краев, Никола Милчев

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Тетевен:   Атанашкото, Върбака, Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 24.01.2019 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

Община Троян  

На 22.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов, Мах.Жална, Път № 35, Христо Петков

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Белиш:   Viii-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Борима:   Васил Левски, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 25.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Врабево:   Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

На 21.01.2019 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Герман:   Хан Крум/31-Ва/

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./   На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 24.01.2019 Г. /10:15 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Разклон Калейца

На 21.01.2019 Г. /15:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Опълченска, Поч.Дом Капина, Христо Гадевски

На 25.01.2019 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

Община Угърчин  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Георги Бенковски, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

На 21.01.2019 Г. /09:00 - 13:00 Ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 21.01.2019 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах.Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 22.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 23.01.2019 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 25.01.2019 Г. /12:00 - 15:00 Ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 24.01.2019 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Васил Левски, Доктор Ради Цанов, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Мико Петков, Нисевица, Оборище, Освобождение, Рила, Роза, Скобелев, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019