Съобщения
11.01.2019
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 14 - 18 януари 2018 г.

Област Ловеч

 

Община Априлци  

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 14.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 17.01.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Борислав, Братя Павлови, Гено Димов, Дунав, Иван Вазов, Сергей Румянцев, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Освободител, Цоньо Василев, Чайка

На 17.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 16.01.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вихър, Георги Бенковски, Дяко Иванов, Ловчанска, Марица, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Училищна, Хаджи Димитър

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Катунец:   Детелина

На 16.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев

На 17.01.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, България, Георги С.Раковски, Търговска, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   България

На 18.01.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 17.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 14.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Гарата, Пирот, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска, Цачо Шишков

На 15.01.2019 г. /08:45 - 14:45 ч./ -  Ловеч:   Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи

На 15.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев

На 16.01.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Панайот Волов, Трети Март, Трети Март И Княз Имеритински, Червен Бряг

На 14.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /15:30 - 16:00 ч./   На 17.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 17.01.2019 г. /08:45 - 09:30 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 18.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Балика, Бенковски, Бранковска, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методий, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марица, Местност Динковското, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първи Май, Раковски, Реката, Рила, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 14.01.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 09:15 - 16:00 ч./ -  Радювене

На 19.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 19.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 20.01.2019 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

Община Луковит  

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Златна Панега:   Долене

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 17.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Луковит

На 14.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 18.01.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

Община Тетевен  

На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Глогово:   Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 14.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:   Христо Габровчето

Община Троян  

На 14.01.2019 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Балканец:   Ангел Русков, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Христо Петков, Чучул

На 15.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./   На 16.01.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов, Христо Петков

На 15.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мест.Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

 

Община Угърчин  

На 18.01.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Иван Карапанчев, Княз Борис Първи, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Хан Крум, Цар Симеон

Община Ябланица  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 16.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   089104, Ангел Кънчев, Местност Братевец, Местност Шумака, Местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 17.01.2019 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Плочката

Област Монтана Населено Място

Община Берковица  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Берковица

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Бързия

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:35 ч.; 12:30 - 13:05 ч.; 16:15 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

 

Община Брусарци  

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Брусарци:   23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 14.01.2019 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 15.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 16.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 17.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./   На 18.01.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:30 - 15:45 ч./ -  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом  

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

На 15.01.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Лом:   Александър Атанасов, Бачо Киро, Генерал Гурко, Ковачишка, Минзухар, Найден Попнинов(Д.Радоев), Роза, Софийска, Физкултурна, Юнак(Толбухин)

На 16.01.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Лом:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Дунавска(Д Благоев), Кнес Иван Кулин, Пристанищна(Лом.Комуна), Стефан Караджа, Филип Тотю, Христо Ботев

На 14.01.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Шести Септември

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

Община Монтана  

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Благово, Общ. Монтана:   Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил И Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов И Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид И З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Боровци:   1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе - Лом - София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев И В. Левски

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Лом:   Хаджи Димитър

За периода 14-18.01.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Монтана:   22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Кокиче, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Райна Княгиня, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шипка, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

На 14.01.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Монтана:   48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 18.01.2019 г. /13:00 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:   Пром. Зона

На 18.01.2019 г. /08:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Монтана:   Трети Март(Г.Димитров)

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска