Съобщения
14.12.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 17 - 21 декември 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 17.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:15 - 15:30 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./   За Периода 19-20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Йоглав:   Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев

На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 10:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Катунец:   Детелина

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Търговска, Цар Освободител

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 17.12.2018 Г. /09:30 - 16:00 Ч.; 09:30 - 10:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Ловеч

На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 09:45 - 16:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 17.12.2018 Г. /10:30 - 11:00 Ч.; 10:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 09:30 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 17.12.2018 Г. /10:30 - 16:00 Ч.; 10:30 - 11:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:30 - 10:00 Ч.; 09:30 - 16:00 Ч./ -  Радювене

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 19.12.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Доктор Петър Берон, Искър, Княз Александър I Батемберг, Патриарх Евтимий, Свети Иван Рилски, Свети Климент Охридски, Спартак, Стефан Стамболов, Тракия

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Славяни:   Бачо Киро

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 09:15 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 16:00 Ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 17.12.2018 Г. /09:45 - 10:00 Ч.; 15:45 - 16:00 Ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

Община Луковит  

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 08:45 - 16:00 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Горник:   Делницата

На 19.12.2018 Г. /09:00 - 14:15 Ч./ -  Дерманци:   Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Железничарска, Искъра-Сладината, Местност Григора

На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 17.12.2018 Г. /15:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 18.12.2018 Г. /08:45 - 16:00 Ч./ -  Луковит:   Местност Искъра

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Петревене:   Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 17.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 19.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./   На 20.12.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Румянцево:   Бела Лъка

На 17.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /08:45 - 09:15 Ч.; 15:30 - 16:00 Ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Асен, Общ. Тетевен

На 18.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Васильово:   Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов

На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 17.12.2018 Г. /09:30 - 11:30 Ч./ -  Тетевен:   I Кв.135, Пеновото

На 18.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Тетевен:   Вършец

На 20.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 20.12.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Тетевен:   Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 20.12.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

Община Троян  

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Балканец:   Ген.Карцов, Христо Петков

На 17.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Балканец:   Жална, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Белиш:   VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Врабево:   Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил И Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Калейца:   Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 19.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 20.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Атанас Хасъмски, Вилна Зона, Мах.Баба Стана, Мах.Радоевското, Първа, Трета, Четвърта

На 18.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска

На 20.12.2018 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   73198.158.104.1, 73198.158.124, Кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 11:00 Ч.; 13:00 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Букова, Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев

На 19.12.2018 Г. /10:00 - 14:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски, Разклон Калейца

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч. По Искане На "Есо" Еад/ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 18.12.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 20.12.2018 Г. /09:00 - 12:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Попишка, Нейчо Войвода

Община Угърчин  

На 17.12.2018 Г. /09:00 - 13:15 Ч./ -  Угърчин:   Акация, Александър Пушкин, Васил Левски, Демокрация, Димитър Полянов, Кокиче, Никола Обретенов, Свобода, Сергей Румянцев, Христо Смирненски, Църковна, Юрий Гагарин

Община Ябланица  

На 19.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 17.12.2018 Г. /09:30 - 15:00 Ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 19.12.2018 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Златна Панега:   Опълченска

На 19.12.2018 Г. /12:00 - 13:00 Ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Аблан, Колиби Нановица, Коритна, Мах.Нановица, Местност Братевец, Местност Габровица, Местност Гераня, Местност Прелог, Местност Шумнене, Нановица, Стефан Караджа

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019