Съобщения
07.12.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 10 - 14 декември 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 10.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 11.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 13.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 10.12.2018  /09:15 - 15:30 /   На 11.12.2018  /09:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:15 - 15:30 /   На 13.12.2018  /09:15 - 15:30 / -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 10.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 11.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 13.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 13.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Александрово, Общ. Ловеч:   Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор

На 10.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 12.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 10.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 12.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 10.12.2018  /15:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / -  Изворче:   43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 10.12.2018  /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 /   На 11.12.2018  /10:00 - 15:30 ; 10:00 - 10:30 ; 15:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / -  Каленик, Общ. Угърчин:   Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /09:45 - 10:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Катунец:   36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил И Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 13.12.2018  /09:45 - 16:00 / -  Катунец:   Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Присоето, Републиканска, Стара Планина, Трети Март

На 10.12.2018  /15:15 - 15:30 / -  Катунец:   Детелина

На 12.12.2018  /13:30 - 14:00 / -  Ловеч:   Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев

На 10.12.2018  /15:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /09:45 - 10:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Ловеч

На 12.12.2018  /09:30 - 16:00 ; 09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / -  Луковит

На 10.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 09:30 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 12.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 08:45 - 16:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 16:00 ; 08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 10.12.2018  /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 ; 15:15 - 15:30 /   На 11.12.2018  /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 ; 15:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / -  Орляне:   Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 10.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 12.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 10.12.2018  /15:15 - 15:30 /   На 12.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 / -  Радювене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил И Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 12.12.2018  /09:00 - 15:00 / -  Радювене:   Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев

На 10.12.2018  /10:00 - 10:30 ; 10:00 - 15:30 /   На 11.12.2018  /10:00 - 15:30 ; 10:00 - 10:30 ; 15:15 - 15:30 / -  Радювене

На 11.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 12.12.2018  /08:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 16:00 / -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци

На 10.12.2018  /09:30 - 09:45 ; 15:45 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 12.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 13.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 /   На 14.12.2018  /08:45 - 09:00 ; 15:45 - 16:00 / -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 10.12.2018  /09:30 - 16:00 /   На 11.12.2018  /08:45 - 16:00 / -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Двата Бора, Иван Йонков Врацанлията, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Растът, Хаджийска

Община Луковит  

На 13.12.2018  /10:30 - 16:15 / -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 10.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 11.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:30 - 16:30 / -  Луковит:   Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С.Раковски, Кирил И Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 10.12.2018  /08:30 - 16:15 /   На 11.12.2018  /08:30 - 16:15 /   На 12.12.2018  /08:30 - 16:15 /   На 13.12.2018  /08:30 - 16:15 /   На 14.12.2018  /08:30 - 16:15 / -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 11.12.2018  /09:00 - 15:15 / -  Луковит:   Козлодуй, Предел, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 10.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 11.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 12.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 13.12.2018  /08:30 - 16:30 /   На 14.12.2018  /08:30 - 16:30 / -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 10.12.2018  /09:00 - 15:15 / -  Тодоричене:   Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 10.12.2018  /09:30 - 14:30 / -  Гложене, Общ. Тетевен:   Васил Драганов

На 11.12.2018  /10:15 - 12:15 / -  Дивчовото:   Местн.Боатин

На 13.12.2018  /09:30 - 14:00 / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 13.12.2018  /09:30 - 12:30 / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Брязово

На 14.12.2018  /09:30 - 13:00 / -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Горуньово

На 12.12.2018  /09:30 - 15:30 / -  Тетевен:   005041, 72343.31.148, Махала Гечовото

На 12.12.2018  /09:30 - 14:00 / -  Тетевен:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски

На 10.12.2018  /10:00 - 14:00 / -  Тетевен:   Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля

На 11.12.2018  /09:30 - 15:30 / -  Тетевен:   Махала Равнище

На 14.12.2018  /09:30 - 14:30 / -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 14.12.2018  /09:30 - 14:00 / -  Черни Вит:   Васил Левски, Дружба, Капитан Войновски, Райна Княгиня

Община Троян  

На 14.12.2018  /09:00 - 15:15 / -  Балканец:   Ген.Карцов, Христо Петков

На 12.12.2018  /09:30 - 15:00 / -  Балканец:   Жална, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти

На 10.12.2018  /12:45 - 16:00 / -  Белиш:   Мах.Маргатина, Мах.Марковска, Мах.Минковска, Мах.Панамска, Микренска, Стара Планина

На 11.12.2018  /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / -  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 11.12.2018  /10:00 - 16:00 / -  Врабево:   Арх.Борис Боев, Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, М. Держика, Маршал Толбухин, Христо Ботев, Цар Калоян, Черно Море

На 11.12.2018  /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мах.Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 11.12.2018  /12:00 - 16:00 / -  Голяма Желязна:   Август 1926 , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Испирско, Мах.Козуря, Мах.Лъките, Мах.Разсадищата, Мах.Сойчанско, Мах.Топля, Мах.Чербин, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 13.12.2018  /10:00 - 13:00 / -  Гумощник:   Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Селце, Чакърска

На 10.12.2018  /12:45 - 16:00 / -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 11.12.2018  /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 10.12.2018  /12:45 - 16:00 / -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 10.12.2018  /12:45 - 16:00 / -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 11.12.2018  /12:00 - 12:15 ; 15:45 - 16:00 / -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мах.Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 12.12.2018  /09:00 - 16:00 /   На 14.12.2018  /09:00 - 16:00 / -  Старо Село, Общ. Троян:   Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан

На 13.12.2018  /09:00 - 16:00 ; 09:30 - 12:00 / -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 13.12.2018  /12:30 - 16:00 / -  Троян, Общ. Троян:   73198.158.104.1, 73198.158.124, Кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 12.12.2018  /13:00 - 15:30 / -  Троян, Общ. Троян:   Васил Спасов

На 12.12.2018  /08:30 - 09:30 /   На 13.12.2018  /15:30 - 16:30 / -  Троян, Общ. Троян:   Вежен, Ген.Карцов, Грънчарска, Лъгът, Лъкарица, Лъкарица, Македония, Македония, Пряспа, Търнето

На 12.12.2018  /09:15 - 15:30 / -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Стою Комитата

На 10.12.2018  /12:45 - 16:00 / -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска, Мах.Миревска, Мах.Сеновоза

На 13.12.2018  /09:00 - 12:30 / -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 11.12.2018  /08:00 - 23:15 / -  Троян, Общ. Троян:   Лъгът

Община Ябланица  

На 10.12.2018  /10:15 - 12:15 / -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Изгрев, Лисец, Мах.Длабе, Чобаните

На 10.12.2018  /13:15 - 15:15 / -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Местност Братевец

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
информационна кампания
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска
 
По пътя на Ботевата чета 2019