Съобщения
30.11.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 3 - 7 декември 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Баховица: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил и Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Изгрев, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Свети Кирил и Методий, Съединение, Хаджи Димитър, Хан Крум, Черно Море, Шипка

На 03.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р. Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 03.12.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Славяни: Княз Александър I Батемберг

На 04.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 04.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 13:30 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Радювене

На 04.12.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 04.12.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./   На 07.12.2018 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 13:00 - 13:30 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 04.12.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 04.12.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Катунец: Детелина

На 04.12.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч

На 04.12.2018 г. /12:00 - 12:30 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски път, Белия път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил и Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол. Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Любен Каравелов

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Георги Филчев, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С. Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 05.12.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч: Асен Златаров, Белия път, Георги Бенковски, Димитър Димов, Иван Вазов, Колю Фичето, Мерашки път, Мир, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Хаджи Димитър, Централна

На 06.12.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методий, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 06.12.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Дойренци: Александър Стамболийски, Свети Свети Кирил и Методий, Търговска

На 06.12.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Деветаки: Васил Левски, Липовец, Московска, Охрид, Проф. Асен Златаров, Римна, Стара Планина, Христо Ботев, Янтра

На 06.12.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

Община Луковит  

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 03.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 04.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 05.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 06.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 07.12.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 03.12.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 03.12.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 04.12.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Ъглен: Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

На 04.12.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 04.12.2018 г. /10:15 - 14:15 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Каменица, Никола Вапцаров, Освобождение, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Цар Борис 1

На 07.12.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Карлуково: 44327, Александър Стамболийски, Искъра-Сладината

На 07.12.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит: местност Искъра

Община Троян  

На 03.12.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Вилна Зона, махала Цанковска, Никола Войновски, Цановска

На 03.12.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Георги Дренски, Комсомолска, Патриарх Максим, Стара Планина, Червено Знаме

На 03.12.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 04.12.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 05.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 06.12.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

Община Угърчин  

На 03.12.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия

Община Ябланица  

На 05.12.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 05.12.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска