Съобщения
23.11.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 26 - 30 ноември 2018 г.

област Ловеч

Община Априлци  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 28.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Видима/Видима/, Махала Маришница, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Васил Левски, Местн.Джокари, Местн.Мачковци

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Гумощник:   Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Реката, Мах.Селце, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 27.11.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Дебнево:   20300.161.87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, Мах.Беров Мост, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 27.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Иван Вазов, Кокиче, Маршал Толбухин, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Страцин, Тп №4, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Йоглав:   Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев

На 28.11.2018 г. /10:30 - 12:30 ч./ -  Казачево:   Ж.П.Спирка, Раевите Ханчета

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, България, Васил Левски, Маестро Камен Луков, Осъмска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 30.11.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев

На 27.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 27.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цачо Шишков

На 27.11.2018 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Вардар, Илинден, Княз Имеретински, Панайот Хитов, Цар Асен Първи

На 26.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Кокиче, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Петко Р.Славейков, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Вежен, Генерал Скобелев, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Шипка

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Хлевене:   Банчо Еврев, Васил Левски, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Кочо Иванов, Отец Паисий, Свирлив Кладенец, Стойчова, Трети Март

Община Луковит  

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Драгана:   Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 26.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дъбен:   Васил Левски, Диевска, Захари Стоянов, Песовска, Петко Славейков

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 26.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 27.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 29.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ъглен:   Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ Хvі-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

Община Тетевен  

На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Туйков, Йордан Йовков, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пещера, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Полянов, Иван Козарев, Йорданка Николова, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Пенка Михайлова, Свилен Русев, Сергей Румянцев

На 29.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   005041, 72343.31.148, Махала Гечовото

На 26.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   72343.14.138, Вършец, Полатен, Смесите

На 27.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Марин Урманов, Романов Дол

На 27.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 28.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 30.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Махала Козница

На 30.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Мария Михайлова, Местност Балинци, Петрахиля

Община Троян  

На 26.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 27.11.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 26.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Георги Дренски, Комсомолска, Патриарх Максим, Стара Планина, Червено Знаме

На 28.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан

На 29.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 26.11.2018 г. /09:15 - 12:30 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Вилна Зона, Мах.Цанковска, Никола Войновски, Цановска

Община Угърчин  

На 27.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 29.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил И Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

Община Ябланица  

На 26.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата:   Христо Ботев

На 26.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 27.11.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Васил Априлов, Ген.Столетов, Захари Стоянов, Оборище, Панайот Волов, Софроний Врачански, Съединение, Трети Март, Шипка

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска