Съобщения
16.11.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 19 - 23 ноември 2018 г.

ОБЛАСТ

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Община Априлци  

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

Община Ловеч  

На 19.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 19.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч: България

На 19.11.2018 г. /13:30 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Алексей Куропаткин, България, Васил Петлешков, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Търговска, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска

На 19.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Кокиче, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Петко Р. Славейков, Стара Планина, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 20.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Тодор Каблешков

На 20.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 20.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч: България, Ген. Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 20.11.2018 г. /09:00 - 15:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 20.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Владайска, Габровска, Денчо Влайчев, Крайна, Покой, Преспа, Район Ж. П. Гара, Трети Март, Цар Освободител, Цоньо Василев

На 20.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Райко Даскалов, Христо Смирненски

На 21.11.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Умаревци: Балатон, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Драгоман, Дунав, Кокиче, Кракра, Люлин, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Шипка

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 22.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Умаревци: местност Чоловски Баир, Опълченска

На 23.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Деветаки: Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Черковна, Черна Река

На 23.11.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Подп. Александър Кусев

Община Луковит  

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

На 19.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 20.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 21.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 22.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 23.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 19.11.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./   На 22.11.2018 г. /15:45 - 16:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Долене

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Луковит

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 22.11.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

Община Тетевен  

На 19.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Първи Май, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен: Васил Левски, Гачо Василков, Двадесет и Трети Септември, Емил Марков, Иван Вазов, Марин Урманов, Марко Йончев, Михал Казначея, Никола Вапцаров, Първи Май, Христо Ботев

На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Мария Михайлова, местност Балинци, Петрахиля

На 20.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Демокрация, Здравец, Иван Вазов, Отец Паисий, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 14. 138, Вършец, Полатен, Смесите

На 21.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, махала Козница

На 21.11.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Васил Априлов, Габъра, Еделвайс, Иван Вазов, Кирил и Методий, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Хаджи Димитър, Цар Самуил

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 22.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, махала Глотното, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

Община Троян  

На 23.11.2018 г. /09:45 - 13:30 ч./ -  Борима: Васил Левски, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Гурко, Девети Септември, Дочо Съев, Есперанто, Иван Дочев, Илия Маринов, Марин Стафунски, Минко Дочев, Освобождение, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър

На 19.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът

На 19.11.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 503. 557, Незабравка, Осми Март, Радецки, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 19.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 20.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 9-та, Комсомолска, Стара Планина

На 20.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 20.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./   На 23.11.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Д-Р Спас Бояджиев, Любен Каравелов, Панайот Волов, Симеон Велики, Феликс Каниц, Христо Ботев, Черковна

На 21.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Мах. Шарбан, Софийска, Шарбан

На 21.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Балкан, Васил Коларов, Васил Левски, Венец, Джура, Илия Маринов, Кънчо Христов, Любен Каравелов, Осъм, Руен, Сергей Румянцев, Стойко Петков, Тинко Симов, Христо Начевски, Христо Смирненски

На 22.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 22.11.2018 г. /09:30 - 13:00 ч./ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски

На 23.11.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Врабево: Васил Левски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ленин, Маршал Толбухин, Първи Май, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Христо Ботев, Царевец

Община Угърчин  

На 19.11.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Васил Левски, Кирил и Методий, Кокиче, Лиляна Бърдарова, Никола Григоров, Свинево, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Фиденков

На 21.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./   На 22.11.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: Vі Кв. 95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, местност Капин, Полк. Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 23.11.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Микре: Божко Божков, Бранище, Бялка, Васил Героя, Дунав, Елин Пелин, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев, Руен, Стаевска, Тодор Кочовски, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

Община Ябланица  

На 23.11.2018 г. /10:30 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 19.11.2018 г. /09:15 - 11:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Аблан, Коритна

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска