Съобщения
09.11.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 12 - 16 ноември 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 13.11.2018 г. /10:15 - 13:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Мазалат/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 13.11.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Махала Маришница, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Гео Милев, Ивайло, Оборище, Осъм, Павел Баев, Преслав, Райко Даскалов, Родопа, Стара Планина, Страцин, Съединение, Хемус, Цар Калоян, Явор

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Баба Тонка, Васил Данков, Димитър Аджарски, Добри Цвятков, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Петър Стефанов, Свети Свети Кирил И Методи, Сергей Румянцев, Тодор Кирков, Тодор Киров, Търговска, Хаджи Димитър

На 12.11.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака

На 12.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 12.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Доктор Съйко Съев, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев, Стара Планина, Уста Колю Фичето, Хан Омуртаг

На 13.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Умаревци:   Балатон, Балкан, Васил Левски, Георги С.Раковски, Драгоман, Дунав, Никола Помов-Комитата, Преспа, Рила, Свети Кирил И Методий, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 13.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 14.11.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 15.11.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Безименна, България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 14.11.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Гоце Делчев, Паисий, Петко Р.Славейков, Първи Май, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Янтра

На 14.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Владиня:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Здравец, Кирил И Методий, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Тодор Каблешков

На 15.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 15.11.2018 г. /10:00 - 10:15 ч.; 10:00 - 15:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 15.11.2018 г. /10:00 - 15:00 ч.; 10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 11:00 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Васил Левски, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Клокотница, Крайна, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Паисий, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Първи Май, Пясъка, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков, Пирин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 16.11.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 10:45 - 11:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 16.11.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 16.11.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Славяни:   Мизия, Път 35

Община Луковит  

На 12.11.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Луковит:   44327.80.25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил И Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Божур, Бор, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 12.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 13.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево:   069012 М. Лъките, Бузлуджа, Гергана, Дунав, Златна Панега, Искър, Коларска, Кракра, Люлин, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Родопа, Сергей Румянцев, Централна, Шипка

На 13.11.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Гео Милев

На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска

На 15.11.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Угърчин

На 16.11.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

Община Тетевен  

На 12.11.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов, Костина, Марин Урманов, Романов Дол

На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Васильово:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   Присойка

На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   62579.150.12, 62579.168.546.1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген.Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579.164.2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

На 12.11.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Люляк, Махала Глотното, Махала Свидово, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Гугуновото, Местност Пейков Дол, Местност Пладнището, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Полянов, Иван Козарев, Йорданка Николова, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Пенка Михайлова, Свилен Русев, Сергей Румянцев

На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Недковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, Махала Бръшленица, Махала Делиевци, Махала Златевци, Махала Петровци, Махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 16.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.11.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

Община Троян  

На 12.11.2018 г. /09:00 - 16:03 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 13.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:30 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Лъгът

На 12.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 16.11.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Балабанско:   Мах.Факирска, Район Центъра

На 13.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил И Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски

На 14.11.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 14.11.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Балкан, Вежен, Ген.Карцов, Георги С.Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Македония, Мизия, Общ.Ж.П.Гара, Опълченска, Пряспа, Станка Исикийска, Стефан Стамболов, Христо Цонковски

На 15.11.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Балкан, Вежен, Ген.Карцов, Македония, Мизия, Пряспа, Стефан Стамболов

На 16.11.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Гумощник:   Лакарево, Мах.Лакарево, Мах.Селце, Чакърска

Община Угърчин  

На 13.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 13.11.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 16.11.2018 г. /12:30 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 14.11.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Байкал, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Хан Аспарух

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска