Съобщения
19.10.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 22 - 26 октомври 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 23.10.2018 г. /09:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: махала Свинова Поляна, Черни Връх/Ново Село/

На 23.10.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Летница  

На 22.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Горско Сливово: Александър Димитров, Александър Стамболийски, Васил Коларов, Веселин Краев, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Клокотница, Петър Стоянов, Радецки, Ремсова Петорка, Тодор Каблешков, Цачо Сяров, Шипка

Община Ловеч  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Мадара, Сирко Станчев

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952.525.0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май

На 22.10.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 22.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Луковит

На 23.10.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Младост

На 23.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Мизия

На 23.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: Буковец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Климент Охридски, Любен Каравелов, Петко Ил.Цонев, Стефан Караджа, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Дикисанска, Иларион Ловчански, Княз Александър I Батенберг, Отец Паисий, Съйко Съйчев, Цар Самуил

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, местност Стратеш

На 23.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Лешница, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Балкан, Иван Вазов, Иван Марков Марковски, Кап. Илия Цанков, Любен Каравелов, Минко Раевски, Свети Иван Рилски, Стара Планина, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Черно Море

На 24.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение

На 24.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Акад.Иван Урумов, Доктор Съйко Съев, Отец Климент, Черно Море

На 24.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Генерал Скобелев, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил и Методи

На 25.10.2018 г. /08:15 - 08:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, България, Васил Йонков-Гложенеца, Велики Преслав, Генерал Скобелев, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Никола Петков, Оборище, Патриарх Евтимий, Тома Давидов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков

На 25.10.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 25.10.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска

На 25.10.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев, Княз Александър I Батенберг, Княз Имеретински, Никола Петков, Отец Паисий

На 25.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч: България, Свобода, Търговска

На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Тепава: Атанас Илиев, Зорница, Княз Борис, Княз Имеритински, местност Каптажа, Оборище, Отец Паисий, Синчец, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Бачо Киро, Васил Героя, местност Бабаковец, Младост, Пано Рогозаров

На 26.10.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Иван Йонков Врацанлията, Пейо К.Яворов, Хаджи Димитър, Хаджийска, Шарбанци, Яница

Община Луковит  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Беленци: Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горник: Делницата

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Карлуково: 36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: Възраждане, местност Бяло Поле, местност Искъра, Стопански Двор

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Петревене: Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, местност Жп Спирка, местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Румянцево: 069012 М. Лъките, Бела Лъка, Божур, Бузлуджа, Веслец, Гергана, Гробарска, Дунав, Златинска, Златна Панега, Искър, Йоловска, Йорговска, Капитан Стефан Павлов, Карлуковска, Кокиче, Коларска, Крайще, Кракра, Лозарска, Люлин, Маркони, Милин Камък, Момин Проход, Петър Берон, Пирот, Предел, Разделна, Рила, Родина, Родопа, Росица, Сергей Румянцев, Сливница, Стара Планина, Странджа, Страцин, Съединение, Тутракан, Цачевска, Централна, Чукара, Шипка

На 22.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 26.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Тодоричене: 116009, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Любен Каравелов, Мочура, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 23.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци: Базова Станция Теленор

На 25.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново

На 26.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Златна Панега, Кирил и Методий, Общинска, Христо Ботев

На 26.10.2018 г. /10:30 - 11:30 ч./ -  Луковит: Момчилец

Община Тетевен  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С ЕКАТТЕ07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 23.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, махала Козница, местност Балинци, Петрахиля

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Български Извор: Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, махала Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.10.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна: махала Байовене

На 25.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Димитър Благоев, Кардан, Крачун Иванов, Христо и К. Цакови

Община Троян  

На 22.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 22.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 22.10.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Балабанско: Зона Вилите, махала Магунска, махала Мутевска, махала Факирска, махала Шошковска, местност Габърска, Район Центъра, Район Центъра

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Горно Трапе: Дочо Гадев, махала Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил и Методий, Ковачовец, Коман, местност Коман, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л.Донковски, Стойко Хр.Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Арх.Макари, Бочо Донев, Буковец, Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, махала Длъжковска, местност Алдишки Рът, Минко Ив.Марковски, Пейо К.Яворов, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор

На 23.10.2018 г. /08:00 - 10:00 ч./   На 24.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Шипково: Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 23.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Калейца: местност Калейшко Ханче

На 23.10.2018 г. /10:00 - 11:30 ч./   На 24.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Добродан: Стара Планина

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Неофит Калчев, Хемус

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: кв.Ливадето, махала Калчевска

На 25.10.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ангел Кънчев, Борова, Васил Левски, Възраждане, Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Добруджа, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев, Цар Калоян

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198.158.104.1, 73198.158.124, кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 26.10.2018 г. /09:30 - 12:30 ч.; 12:30 - 16:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян: Централна, Шарбан

На 26.10.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ангел Кънчев, Васил Левски, Възраждане, Ген.Карцов, Добруджа, Христо Ботев, Цар Калоян

Община Угърчин  

На 23.10.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев

На 24.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен: местност Площа

Община Ябланица  

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци: Гео Милев, местност Сух Дол, Присоето, Свети Кирил и Методи, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Ботев

На 22.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера

На 25.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 25.10.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Български Извор: махала Начови Воденици

На 26.10.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 26.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Малка Желязна: махала Байовене

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.10.2018 г. /13:45 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска