Съобщения
05.10.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 8 - 12 октомври 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, махала Маришница, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Хелевска/Ново Село/

Община Ловеч  

На 08.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Никола Петков

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Гарова, местност Прелеза, Търговска

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Йоглав

На 08.10.2018 г. /09:15 - 09:40 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Северна Индустриална Зона

На 08.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Васил Данков, Гарова, местност Прелеза, Младост, Тодор Киров

На 09.10.2018 г. /08:00 - 09:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, местност Печковец, местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 09.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Иларион Ловчански

На 09.10.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Жп Спирка, местност Печковец, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков

На 09.10.2018 г. /08:15 - 09:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, местност Велур, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 09.10.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Алеко Константинов, Балканска, Васил Левски, Даскал Манол, Дикисанска, Иван Драсов, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Николчо Терзиев, Плиска, Тракийска, Търговска, Хаджиненчева, Хисарска, Цар Иван Шишман

На 09.10.2018 г. /09:15 - 10:15 ч./ -  Ловеч: Подп. Александър Кусев, Северна Индустриална Зона, Стара Планина

На 09.10.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, I Кв. 2а, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, местност Велур, местност Липака, местност Синан Тепе, местност Синан Тепе, местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Филип Тотю, Хан Кубрат, Хан Кубрат

На 10.10.2018 г. /08:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Княз Александър I Батенберг

На 10.10.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Ловеч: Доктор Съйко Съев

На 10.10.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Сливек: Трети Март

На 11.10.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 12:30 - 12:45 ч./ -  Ловеч: Баховско Шосе, Здравец, Кантон 11 12, местност Полето, Мизия, Могилата, Осъмска

На 11.10.2018 г. /09:15 - 12:45 ч./ -  Ловеч: Здравец, Мизия

Община Луковит  

На 09.10.2018 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин

На 08.10.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Луковит: 44327. 203. 32, 44327. 80. 25, Александър Теодоров-Балан, Божур, Бор, Будевец, Васил Левски, Възраждане, Възраждане, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козлодуй, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Вилна Зона, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Оборище, Предел, Пролет, Роза, Росица, Синчец, Сливница, Теменуга, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 08.10.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 09.10.2018 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

На 09.10.2018 г. /09:30 - 15:45 ч.; 09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит: Бузлуджа, Деветнадесети Февруари, Дунав, Иван Вазов, Коларска, Кръгояр, Люляковец, Никола Бонев, Оряховска, Симов Дол, Страцин, Тутракан

На 10.10.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Луковит: Бяло Поле, Завоя на Черна, Иван Вазов, Княз Борис 1, местност Бяло Поле, Поника

На 10.10.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Иван Вазов, Княз Борис 1, Неофит Бозвели, Хаджи Димитър, Цар Симеон 1

На 11.10.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори

На 11.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р. Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Елин Пелин, Захари Стоянов, Крайбрежна, Оборище, Радецки, Райна Княгиня, Трети Март, Христо Ботев, Цар Симеон, Чаталджа

На 12.10.2018 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Луковит: 44327. 203. 32, 44327. 80. 25, Александър Теодоров-Балан, Божур, Бор, Будевец, Васил Левски, Възраждане, Георги С. Раковски, Димитър Димов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Козлодуй, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Вилна Зона, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Предел, Пролет, Роза, Росица, Синчец, Сливница, Теменуга, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Община Тетевен  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 08.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Присойка

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Васильово: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А. Гагарин

На 11.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Люляк, махала Глотното, махала Свидово, махала Скрибътна, местност Атанашкото, местност Върбака, местност Глотното, местност Гугуновото, местност Пейков Дол, местност Пладнището, местност Преграда, местност Присоето, местност Просеченик, местност Скрибътна, Пладнището, Преграда, Свидово

На 11.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 150. 12, 62579. 168. 546. 1, Баба Тонка, Басарим, Брязово, Васил Левски, Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Гугла, Даковото, Еделвайс, Заводна, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Капетан, Иглика, Кокиче, Костина, Краището, Крайречна, Лало Войвода, Лъга, Любен Каравелов, Нецов Дол, Никола Вапцаров, Отец Кирил, Отец Паисий, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Пи-62579. 164. 2, Просвета, Стара Рибарица, Старчов Дол, Студентска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Смирненски, Царичина, Черна Река, Шалски Дол, Юрий Гагарин

Община Троян  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.10.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 09.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 73198. 158. 104. 1, 73198. 158. 124, Кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балканец: Ангел Русков, Василево, Ген. Карцов, Жална, Идент. 73198. 268. 24, М.  Бельово , Краю Колев, М. Жална, махала Жална, махала Караниколти, Пенчо Тодоров, път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, махала Гунешка, махала Доновска, махала Калчевска, махала Катилска, махала Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Амбарица, Вежен, Ген. Карцов, Кв. Балкан, Македония, махала Голяма Рибна, махала Камен Мост, махала Средно Трапе, местност Беклемето, Стою Комитата

На 11.10.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян: Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, махала Троянска, махала Цанковска, местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

Община Угърчин  

На 09.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 09.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 08.10.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Изгрев, Лисец, махала Длабе, Чобаните

На 08.10.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: махала Ханове, Опаленик, Слатина

На 10.10.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:00 - 13:00 ч.; 12:45 - 13:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 10.10.2018 г. /09:00 - 13:00 ч.; 09:00 - 09:15 ч./ -  Славщица: местност Зелка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 10.10.2018 г. /12:45 - 13:00 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци: Присоето, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Дъбравата: Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци: Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Панайот Волов, Първи Май, Стоян Панов, Христо Ботев

На 12.10.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дъбравата: Христо Ботев

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска