Съобщения
28.09.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 1 - 5 октомври 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

За Периода 01-02.10.2018 Г. /13:30 - 16:00 Ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Индустриална, Стара Планина/Зла Река/

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 02.10.2018 Г. /13:00 - 15:00 Ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Крайна

На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч./ -  Деветаки:   Беласица

На 03.10.2018 Г. /09:30 - 09:40 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 02.10.2018 Г. /09:30 - 12:30 Ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров

На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Дойренци:   Търговска

На 02.10.2018 Г. /10:00 - 12:15 Ч./ -  Ловеч:   България, Ген.Столетов, Инж. Петър Иванчев, Княз Имеретински, Свети Свети Кирил И Методи, Харманска, Цар Асен Първи, Черковна

На 04.10.2018 Г. /09:30 - 14:30 Ч./ -  Радювене:   Балика, Бенковски, Вълко Цанов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Опълченска, Раковски, С.Радювене Цех, Скобелевска, Стоян Заимов

На 04.10.2018 Г. /09:00 - 14:30 Ч./ -  Радювене:   Бранковска, Веслец, Ветрен, Гробарска, Кирил И Методий, Ловешка, Любен Каравелов, Митю Комитата, Опълченска, Пирин, Реката, Сергей Румянцев, Стоян Едрев, Тодор Маринов, Христо Ботев

На 03.10.2018 Г. /09:30 - 15:30 Ч.; 15:15 - 15:30 Ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

Община Луковит  

На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Xxіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Беленци:   Батак, Беласица, Боровец, Бузлуджа, Васил Левски, Втори Юни, Георги Бенковски, Главна, Деница, Изгрев, Каноското, Кошута, Местност Селския Връх, Могилата, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Христо Ботев, Чавдар, Чуканска, Шипка

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Горник:   Делницата

На 04.10.2018 Г. /14:45 - 15:15 Ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 02.10.2018 Г. /10:00 - 16:15 Ч./ -  Дерманци:   Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К.Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А.Гагарин

На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 08:30 - 14:45 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Драгана:   Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Карлуково:   36511, 44327, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Градище, Девети Май, Детска Песен, Дико Илиев, Дунав, Железничарска, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Искър, Искъра-Сладината, Кап Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокиче, Лале, Латко Лилов, Местност Григора, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Петър Трантеев, Пролет, Проходна, Първи Май, Работническа, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стара Планина, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Андреев, Христо Ботев, Юрий А.Гагарин

За Периода 01-02.10.2018 Г. /09:00 - 10:00 Ч./   На 05.10.2018 Г. /16:00 - 17:00 Ч./ -  Луковит:   44327.203.32, Александър Теодоров-Балан, Будевец, Васил Левски, Георги С.Раковски, Димитър Димов, Кирил И Методий, Козлодуй, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:15 Ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Луковит:   Възраждане, Местност Бяло Поле, Местност Искъра, Стопански Двор

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Петревене:   Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Витиня, Ген.Гурко, Георги Иванов, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Изгрев, Местност Жп Спирка, Местност При Панега, Опълченец Стоев, Отец Паисий, Радецки, Райна Княгиня, Рила, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Освободител, Шипка, Юрий А.Гагарин, Явор

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Румянцево:   Бела Лъка

На 02.10.2018 Г. /08:30 - 16:30 Ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Васил Левски, Добри Войников, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Никола Обретенов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Старо Шосе, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05.10.2018 Г. /10:00 - 14:15 Ч./ -  Торос:   Александър Стамболийски, Априлци, Възраждане, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Градинска, Дило Йотов, Дойчин Димитров, Кирил И Методий, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Младост, Незабравка, Никола Вапцаров, Оборище, Потока, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Ягода

На 04.10.2018 Г. /08:30 - 09:15 Ч.; 14:45 - 15:15 Ч./ -  Ъглен:   Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, Упи Хvі-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

На 04.10.2018 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  Ъглен:   Васил Левски, Дуловска, Иглен, Илинден, Илия Волен, Лиляна Димитрова, Освобождение, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон

На 05.10.2018 Г. /10:00 - 15:15 Ч./ -  Ъглен:   Георги Раковски, Еделвайс, Изгрев, Изток, Илия Волен, Любен Каравелов, Цар Симеон, Чайка

Община Тетевен  

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 03.10.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Български Извор:   Баба Тонка, Бузлуджа, Демокрация, Мах.Солун, Райна Княгина, Рила, Родопа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 02.10.2018 Г. /09:15 - 13:00 Ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

На 03.10.2018 Г. /13:00 - 16:00 Ч./ -  Малка Желязна:   Мах.Байовене

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:30 Ч./ -  Черни Вит

Община Троян  

На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Балабанско:   Мах.Мутевска

На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ -  Балканец:   Ангел Русков, Василево, Ген.Карцов, Жална, Идент. 73198.268.24, М. &Quot;Бельово&Quot;, Краю Колев, М. Жална, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Път № 35, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ -  Бели Осъм:   Балкан, Дочо Чакъров, Еделвайс, Заря, Зеленика, Козя Стена, Кокиче, Колю Бояджиев, Мах.Гунешка, Мах.Доновска, Мах.Калчевска, Мах.Катилска, Мах.Църовска, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 02.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 03.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, Упи I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 02.10.2018 Г. /12:30 - 16:00 Ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 02.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 02.10.2018 Г. /13:15 - 16:00 Ч./ -  Калейца:   Васил Ватев, Христо Ботев

На 05.10.2018 Г. /12:30 - 15:30 Ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Мах.Шарбан, Софийска, Шарбан

На 05.10.2018 Г. /09:30 - 12:00 Ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 16:00 Ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Иван Дочев Дочковски, Кирил И Методий, Ковачовец, Първомайска, Стойко Хр.Дулевски, Христо Ботев

На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Амбарица, Ген.Карцов, Мах.Голяма Рибна, Мах.Камен Мост, Местност Беклемето, Стою Комитата

На 02.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 01.10.2018 Г. /09:15 - 12:00 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Македония

На 04.10.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./   На 05.10.2018 Г. /09:00 - 16:30 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Лъгът

На 03.10.2018 Г. /09:15 - 16:10 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:15 - 16:10 Ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Местност Беклемето

На 03.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./   На 04.10.2018 Г. /09:15 - 09:30 Ч.; 16:00 - 16:10 Ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Алашка, Бончевска, Вилна Зона, Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Мах.Троянска, Мах.Цанковска, Местност Лъжето, Никола Войновски, Тодор Каблешков, Хаджийска, Цановска

Община Угърчин  

На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 03.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Лесидрен:   Местност Берча

На 01.10.2018 Г. /09:00 - 15:15 Ч./ -  Угърчин:   Алеко Константинов, Баба Тонка, Бойчо Огнянов, Добри Чинтулов, Забит Камък, Лепетура, Любен Каравелов, Осми Март, Петър Берон, Плевен, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър

Община Ябланица  

На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, Местност Мечовец, Местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил И Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 04.10.2018 Г. /09:00 - 12:00 Ч./ -  Български Извор:   112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Солун, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Странджа, Хемус, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Български Извор:   Мах.Боаза, Местност Боаза

На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 04.10.2018 Г. /11:45 - 12:15 Ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 05.10.2018 Г. /09:00 - 15:00 Ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска