Съобщения
21.09.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 24 - 28 септември 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 25.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Левски

На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Иван Марангозов/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Кв. Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/

На 26.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Кв. Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала Маришница, махала Паздери, махала Пипери, махала Свинова Поляна, Местн. Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 26.09.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв. Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, махала Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 25.09.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Горан: Ловчанска

На 25.09.2018 г. /13:15 - 15:15 ч./ -  Славяни: Бачо Киро

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Дойренци: Гарова

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Ловеч: Здравец

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.09.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 26.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч./ -  Смочан: Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Стара Планина, Тодор Каблешков

На 27.09.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 27.09.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски, Ген. Скобелев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Христо Ботев

На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Дойренци: Търговска

На 28.09.2018 г. /09:30 - 15:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

Община Луковит  

На 28.09.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Дерманци: 000268, М. Башивец, 079051, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вит, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Еледжиково, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Рилски, Керамична, Козлодуй, Крайбрежна, Къчовското, Любен Каравелов, местност Батовото, Мизия, Оборище, Околовръстна, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К. Яворов, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Радецки, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Свети Свети Кирил и Методи, Струмица, Съединение, Тракия, Трети Март, Филчов Връх, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Чернопеев, Цар Борис 1, Цар Калоян, Цар Симеон, Чаталджа, Шипка, Юрий А. Гагарин, Ямен, Яне Сандански

На 25.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 28.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Завоя на Черна, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Куклите, местност Бяло Поле, Никола Бонев, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново

На 27.09.2018 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д. Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 27.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

Община Тетевен  

На 25.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 25.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 0503083, Бор, Бряст, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Двадесет и Трети Септември, Детелина, Здравец, Иглика, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Пеев, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, махала Зоренишки Дол, махала Топилище, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Врачев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Прогрес, Синчец, Славотин, Теменуга, УПИ І Кв. 1, Цачо Ненов, Явор

На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Здравец, Зора, Изгрев, Леге, Лиса Могила, Лисец, махала Длабе, махала Миревец, махала Ханове, местност Езерото, Миразчийска, Опаленик, Присойка, Слатина, Чобаните

На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 26.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 051036, 089104, Ангел Кънчев, Драгойца, местност Братевец, местност Габровица, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила

На 26.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 27.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Гложене, Общ. Тетевен: Васил Драганов, Дъб, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Роза, Стоян Войвода, Тодор Христов

Община Троян  

На 25.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.09.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът

На 25.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Шипково: Георги Димитров

На 25.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив. Марковски, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 26.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм: М. Жеравица

На 26.09.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Калейца: Христо Ботев

Община Ябланица  

На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 28.09.2018 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Златна Панега: Опълченска

На 25.09.2018 г. /08:45 - 09:30 ч./   На 28.09.2018 г. /14:45 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, 87017, I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Аблан, Александър Стамболийски, Ален Мак, Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бачо Киро, Бор, Борьов Дол, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий, Колиби Нановица, Коритна, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, махала Нановица, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Габровица, местност Гераня, местност Голяма Гора, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Плочката, местност Прелог, местност Цоловци, местност Шумака, местност Шумнене, Мизия, Мико Петков, Младост, Нановица, Никола Николов, Нисевица, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Пеловска Ливада, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Шипка, Ширевец, Шумнене, Явор

На 25.09.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, Аблан, Ален Мак, Бачо Киро, Ген. Гурко, Даскал Иван Цоков, Доктор Иван Божинов, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изток, Кирил и Методий, местност Пали Лула, Мизия, Младост, Никола Николов, Нов Ден, Оборище, Освобождение, Панайот Волов, Ратица, Рила, Средна Гора, Стефан Караджа, Столетов, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Шипка

На 26.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч./   На 27.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 28.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Баба Мария, Байкал, Бор, Бяло Поле, Васил Левски, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Доктор Иван Божинов, Доктор Ради Цанов, Драгойца, Дунав, Дядо Ковач, Здравец, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий, Латинка, Лисец, Любен Каравелов, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Плочката, Мизия, Мико Петков, Младост, Нисевица, Оборище, Освобождение, Радост, Ратица, Рила, Роза, Сергей Румяецев, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Стара Планина, Столетов, Филип-Тотю, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Явор

На 26.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 27.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 28.09.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Бор, Бяло Поле, Васил Левски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Доктор Ради Цанов, Изгрев, Искър, Любен Каравелов, Месност Плочката, местност Атанас, местност Блатото, местност Братевец, местност Плочката, Мико Петков, Нисевица, Оборище, Освобождение, Рила, Роза, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Столетов, Филип-Тотю, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Калоян, Явор

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска