Съобщения
14.09.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 17 - 21 септември 2018 г.

ОБЛАСТ

Дата/период          Времетраене          Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

 

 

Област Ловеч

Община Априлци  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил И Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко Начков

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Гарова

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, ПИрин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил И Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил И Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 20.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:40 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.09.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Ангел Кънчев, Дунав

На 21.09.2018 г. /09:30 - 13:15 ч./ -  Ловеч:   Акад.Иван Урумов, Ана Предич, Младост, Пастор Стефан Генев, Стара Планина, Уста Колю Фичето

На 21.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Липовец, Марица, Осъм, Отец Паисий, Римна, Росица, Свети Кирил И Методий, Черковна, Черна Река

Община Луковит  

На 19.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч.; 16:00 - 17:00 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Бяло Поле, Варниците, Велчо Комитата, Велчо Комитата, Веригата, Веслец, Възраждане, Георги Бенковски, Деветнадесети Февруари, Завоя На Черна, Златна Панега, Ивайло, Иван Вазов, Княз Борис 1, Костен Дол, Костен Дол, Куклите, Любен Каравелов, Местност Бяло Поле, Никола Бонев, Панайот Волов, Петър Берон, Поника, Сан Стефано, Симов Дол, Синдикатска, Скала, Съединение, Съединение, Филичка, Хан Аспарух, Шейново

На 17.09.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./   На 21.09.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Луковит:   Байрон, Възраждане, Ген.Гурко, Гето Йошев, Иван Вазов, Йордан Йовков, Княз Борис 1, Местност Бяло Поле, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Панака, Пенчо Славейков, Страцин, Хаджи Димитър, Цар Калоян, Цар Симеон 1

На 17.09.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Ъглен:   Местност Дачовското

На 19.09.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:   Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил И Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

На 21.09.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Александър Стамболийски, Възраждане, Деветнадесети Февруари, Кръгояр, Милин Камък, Момчилец, Никола Йорданов, Оряховска, Симов Дол, Съединение, Тополовска

Община Тетевен  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Пеновото

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Местност Видрите, Местност Левица

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бабинци:   001104 С Екатте07884, IV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 17.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   002105 Екатте 07884, Бабинци

На 18.09.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Георги Бенковски, ТоПИлата, Христо Пеев

На 19.09.2018 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

Община Троян  

На 17.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 17.09.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 18.09.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 19.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Вилна Зона, Никола Войновски

На 19.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров, Кокиче, Стоян Българенчето

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Девети Септември, Захари Стоянов, Кирил И Методий, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Цвятко Цвятковски

На 20.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Мутевска, Мах.Факирска, Мах.Шошковска, Местн.Габърска, Район Центъра

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Горно Трапе:   Дочо Гадев, Мах.Длъжковска, Мичо Димитров-Ганди, Мичо Райковски, Стара Планина

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Баба Тонка, Балкан, Васил Левски, Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Дочев Дочковски, Изгрев, Караулна Четворка, Кирил И Методий, Ковачовец, Коман, Местн.Коман, Местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски, Никола Даскалов, Първомайска, Стойко Л.Донковски, Стойко Хр.Дулевски, Терзийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Цвятковски

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Длъжковска, Местност Алдишки Рът

На 20.09.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Александър Стамболийски, Ангел Дръндаров, Бор, Васил Коларов, Васил Левски, Васильов, Вежен, Венеца, Вилна Зона, Георги Димитров, Димитър Илиев, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов, КаПИтан Никола Войновски, Кирил И Методий, Ковачевец, Комсомолска, Крушево, Мир, Първомайска, Ръждавец, Слънчев Бряг, Стадион, Стара Планина, Христо Ботев, Червено Знаме, Шипковски Бани

На 21.09.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Белиш:   VIII-45 Кв 16, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню И Додю Докови, Марин Лазаров, Стара Планина, Стойчо Илевски

На 21.09.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:   Гадевска, Гадю Иванов, Мах.Минковска, Нено Даракчиев, Стара Планина, Христо Герганов, Цанко Иванов

Община Угърчин  

На 21.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 21.09.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 17.09.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, ПИрин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, КаПИтан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет И Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 18.09.2018 г. /09:15 - 09:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./   На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет И Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил И Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 18.09.2018 г. /09:15 - 13:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил И Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.09.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Български Извор:   112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Солун, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Странджа, Хемус, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 20.09.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 20.09.2018 г. /11:45 - 12:15 ч./ -  Български Извор:   Мах.Боаза, Местност Боаза

 
Областна администрация Ловеч се присъединява към инициативата на ТИСПОЛ за провеждането на операция EDWARD
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска