Съобщения
17.08.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 20 - 24 август 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Балкан/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Младост/Видима/, нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стърна Река/Видима/

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 24.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв.Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Кв.Зла Река, Креманлива/Зла Река/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Марин Сяров/Зла Река/, нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Роза/Зла Река/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн.Бранево, Местн.Йорговци, Местн.Коевци, Местн.Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   махала Коевски Ливадки

На 24.08.2018 г. /12:00 - 12:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала Врабците, махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 24.08.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Велчо Ночев/Зла Река/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

Община Ловеч  

На 20.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, Местност Ямата, Нейко найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж.П.Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 20.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Освобождение

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 22.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Барата, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Добри Цвятков, Иван Вазов, Местност Ваганска Бара, Овчарска, Опълченска, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Сергей Румянцев, Търговска, Цанко начков

На 20.08.2018 г. /12:30 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 21.08.2018 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   34-ти Пехотен Полк, I Кв.2а, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Сирко Станчев, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 21.08.2018 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Синан Тепе, Осъмска, Хан Кубрат, Хан Кубрат

На 22.08.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 22.08.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Източна Индустриална Зона

На 23.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 23.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Пресяка:   Местност Стравиц

На 23.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение Гурово

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Здравец

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 09:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Смочан:   Васил Левски, Дунав, Иван Вазов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Стара Планина, Тодор Каблешков

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Липа, Люлин, Люляк, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

Община Луковит  

На 20.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 21.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 22.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./   На 24.08.2018 г. /08:30 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, начална, Пролет, Теменуга

На 20.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 21.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Възраждане, Синдикатска

На 23.08.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Луковит:   Воденичарска, Глигора, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Левира, Македонска, Остреница, Отец Паисий, Сливница, Софроний Врачански, Странджа, Цанко Церковски

Община Тетевен  

На 20.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Градежница:   Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 21.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Местн.Боатин

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Дивчовото:   20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, Местност Банков Дол, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 22.08.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, Местност Дъскот, Местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Кирков, Гергана, Димитър Полянов, Йордан Йовков, Пейо К.Яворов, Пещера, Христо Ботев, Христо Смирненски

Община Троян  

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген.Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С.Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап.Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, Местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 20.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 21.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 23.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 20.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

На 21.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Централна, Шарбан

На 21.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   махала Шарбан, Софийска, Шарбан

На 22.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 23.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Младост

На 22.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Борима:   Бочо Дуковски, Георги Бенковски, Девети Септември, Димитър Рачев, Здравец, Космос, Марин Банковски, Минко Дочев, Пашалан, Петко Дочев, Стефан Караджа, Тинко Симов, Христо Ботев

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Август 1926 Г., Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Испирско, махала Козуря, махала Лъките, махала Разсадищата, махала Сойчанско, махала Топля, махала Чербин, махала Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 22.08.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, махала Шарбан, Мест.Стопански Двор, Местн.Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 23.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Минко Карата, Св.Св.Кирил и Методий, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Четвърта

На 23.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Врабево:   Георги Димитров, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленинград, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Минко Карата, Москва, Нено Даракчиев, Никола Пънков, Раздоле, Стара Планина, Христо Ботев, Царевец

На 24.08.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян

Община Угърчин  

На 20.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, Местност Капин, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 20.08.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Угърчин:   Безименна, Люлин, Мара Петлешкова, Маргарец, Никола Обретенов, Освобождение, Осогово, Осъм, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Тракия, Цар Калоян, Шейново

На 21.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Корканска, Московска, Паисий Хилендарски, Последна, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Катунец:   Братя Миладинови, Гоце Делчев, Детелина, Здравец, Казанджийска, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Максим Горки, Местност Драго Дол, Пенчо Славейков, Пирин, Първи Май, Родопска, Росица, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен:   Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

На 23.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Васил Левски, Рачовска

На 24.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Нечовска, Никола Д. Петков, Палангурска

Община Ябланица  

На 20.08.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 20.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, Местност Пали Лула, Местност Шумнене, Шумнене

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска