Съобщения
03.08.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 6 - 10 август 2018 г.

Област Ловеч

Община Априлци  

На 08.08.2018 г. /12:15 - 15:15 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Балкан/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, М. Пандуци Кв. Видима, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/, Туристическа/Видима/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 12:15 - 15:15 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 07.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Скандалото:   Местност Чернево

На 07.08.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Воденичарска/Зла Река/, Георги Бенковски/Зла Река/, Иглика/Зла Река/, Кв.Зла Река, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Нанко Пачника/Зла Река/, Пастуханска/Зла Река/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Св.Св.Кирил И Методий/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Теменуга/Зла Река/, Христо Ботев/Зла Река/

Община Ловеч  

На 06.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 07.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./   На 10.08.2018 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Алеко Константинов, Бузлуджа, Витоша, Възвишеска, Мусала, Никола Д.Петков, Огоста, Осъм, Отец Паисий,  ПИрин, Рила, Средна Гора, Стара Планина, Търговска, Христо Ботев

На 06.08.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   34-Ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 06.08.2018 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   I Кв.2а, Васил Левски, Жп С ПИрка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 07.08.2018 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Стара Планина

На 07.08.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Доктор Съйко Съев, Княз Имеретински, Княз Имеритински И Д-Р С Съев, Неофит Рилски, Сливница, Цар Асен Първи

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Владиня:   Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил И Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия,  ПИрин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Горан:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, Местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Добри Стоянов, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Кованлъка, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Местност Извора, Митю Христов, Никола Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот  ПИпков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   43952.14.25 М. & ;Отсреща& ;, Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Плевенско Шосе, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Славяни:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Ка ПИтан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков,  ПИрин, Плиска, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Слатина, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Баховица:   Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Вълчо Петров, Георги Димитров, Георги Хаджидинчев, Девети Май, Дунав, Иван Вазов, Иван Драгов, Кокиче, Кътю Драсов, Липа, Македонска, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Петко Славейков,  ПИрин, Райна Княгиня, Раковска, Рила, Свети Кирил И Методий, Сердика, Славянска, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кацаров, Тодор Кирков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цвятко Маринов, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Лисец, Общ. Ловеч:   Албания, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Баховски Път, Белия Път, Боцка Могила, Васил Левски, Врани Кладенец, Генко Дерибеев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Димитър Димов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Кирил И Методий, Климент Охридски, Колю Фичето, Мерашки Път, Мир, Опълченска, Панайот Волов, Панайот Хитов, Раевец, Розова Долина, Росна Могила, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Централна, Шипка

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Любен Каравелов

На 07.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Скобелево, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Ген.Скобелев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Георги Филчев, Кирил И Методий, Нешо Рачев, Оборище, Осми Март, Стара Планина, Стефан Караджа, Тиха, Тихи Кът, Търговска, Хисар, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч:   Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С.Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица,  ПИронковска,  ПИрот, Пряспа, Родо ПИ, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Горно Павликене:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Катунец:   Кирил И Методий

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Къкрина:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-Ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С.Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил И Методий, Ловджийска, Марин П.Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Ловеч:   Военно Поделение, Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Печковец, Местност Сливек, Местност Сливешки Ливади, Южна Индустриална Зона

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков,  ПИперска,  ПИрин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, България, Васил Левски, Васил Левски, Георги С.Раковски, Иван Вазов, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Пролет, Стадион, Трети Март, Христо Ботев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Сливек:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 08.08.2018 г. /08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 08.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:   Местност Бабаковец, Местност Печковец, Южна Индустриална Зона

На 08.08.2018 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:30 - 09:00 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ -  Изворче:   Местност Горен Бабаковец

На 08.08.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Васил Джабарски, Витоша, Възрожденска, Върхът, Гозница, Иван Вазов, Лале, Марко Крачунов, Матея Кръстев, Местност Полето, Михаил Петков, Момина Сълза, Ната Стоянова, Петър Граматик, Пол.Жребков, Продимчец, Рила, Свобода, Северна Индустриална Зона, Синчец, Стоян Цанков, Тодор Чернев, Христо Русков, Цар Иван Александър, Чешмата, Юрий Гагарин, Янтра

На 09.08.2018 г. /08:30 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Индустриална Зона

На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 12:30 - 13:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Умаревци

На 09.08.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:45 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 09.08.2018 г. /12:30 - 13:15 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Подп.Александър Кусев, Северна Индустриална Зона, Северна Индустриална Зона

Община Луковит  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 12:15 ч./ -  Торос:   Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор

На 06.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 07.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 07.08.2018 г. /10:00 - 11:15 ч./ -  Беленци:   Бузлуджа, Георги Бенковски, Главна, Деница, Каноското, Кошута, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Чавдар, Шипка

На 07.08.2018 г. /13:00 - 14:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 08.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Ка ПИтан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 09.08.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Сава Раковски, Ка ПИтан Дядо Никола, Любен Каравелов, Петко Р.Славейков, Рибарица, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Махала Козница, Местност Балинци, Петрахиля

На 06.08.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:   Иван Вазов, Козница, Лечо Гайдаря, Мария Михайлова, Първи Май, Христо Ботев

На 07.08.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Черни Вит

На 08.08.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

На 09.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Васильово:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Иван Цачев Василев, Илия Кръстев, Суходолска, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 09.08.2018 г. /09:15 - 14:00 ч./ -  Тетевен:   Местност Атанашкото

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   005041, 72343.31.148, Махала Гечовото

На 10.08.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:   Васил Левски, Георги Бенковски, Стара Рибарица

Община Троян  

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 06.08.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 06.08.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Балканец:   Идент. 73198.268.24, М. & ;Бельово& ;, Краю Колев, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 06.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Здравец, Иван Памукчиев, Криволак, Минко Ив.Марковски, Проф.Никола Шипковенски, Радецки, Стефан Караджа

На 07.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Калник, Мест.Стопански Двор, Ралчевска, Централна

На 09.08.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:   Софийска, Централна

На 09.08.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Балкан, Мах.Средно Трапе

На 09.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Местност Беклемето

На 10.08.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Димитър Гимиджийски, Дъскотина, Криволак, Расташка, Стенето, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   15703.44.5, Мах.Чолдарско, Тринайсет Века България

Община Ябланица  

На 10.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   113013, Александър Стамболийски, Лале, Христо Ботев, Централна

На 07.08.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман

На 09.08.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Xv-549, Кв.20, Местност Пали Лула, Местност Шумнене

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска