Съобщения
15.07.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 16 - 20 юли 2018 г.

ОБЛАСТ

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

 

 

Ловеч 

Община Априлци  

На 18.07.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Махала Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Барахарска/Зла Река/, Воденичарска/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/

На 18.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала ПИпери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

На 16.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Чавдарци, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Беласица, Вежен, Ген.Скобелев, Гео Милев, Георги Сава Раковски, Петко Войвода, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Стефан Караджа, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Шипка

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 16.07.2018 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   34-ти Пехотен Полк, Бяло Море, Източна Индустриална Зона, Осъмска, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 16.07.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Радювене:   Александър Стамболийски, Бранковска, Горча, Димитър Благоев, Дългуша, Козя Стена, Никола Д. Петков, Петко Д.Петков, Полето, Реката, Рила, Стоян Едрев, Тополница, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Пресяка:   Местност Стравиц

На 17.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   България

На 17.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 17.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Бабаковец, Местност Печковец, Южна Индустриална Зона

На 18.07.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч:   България, Васил Йонков-Гложенеца, Димитър Пъшков, Иларион Макариополски, Никола Петков, Оборище, Търговска, Хан Крум

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, ПИрин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Неофит Рилски, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Йоглав:   Александър Стамболийски

На 19.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Тепава:   Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, Местност Извора, Местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дойренци:   Васил Данков, Гарова, Местност Прелеза, Младост, Тодор Киров

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Йоглав

На 19.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 20.07.2018 г. /09:00 - 09:50 ч.; 14:20 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Баховско Шосе, Гарата, Местност Полето, Плевенско Шосе, Северна Индустриална Зона

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Местност Полето

На 20.07.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ -  Умаревци

Община Луковит  

На 16.07.2018 г. /09:00 - 13:15 ч./ -  Луковит:   Ул.Цар Симеон I

На 16.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 17.07.2018 г. /08:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 13:15 ч./ -  Ъглен:   Георги Раковски, Еделвайс, Изгрев, Изток, Илия Волен, Любен Каравелов, Цар Симеон, Чайка

На 18.07.2018 г. /10:30 - 10:45 ч./ -  Ъглен:   Местност Дачовското

На 19.07.2018 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Алеко, Бръшлян, Вит, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Любен Каравелов, Мир, Никола Цоцов, Осми Март, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Стублата, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 20.07.2018 г. /09:00 - 11:15 ч.; 09:15 - 16:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, КаПИтан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Тетевен  

На 18.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Марин Попдимитров, Нивище, Опълченска, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Първомайска, Равна, Рендашка

На 20.07.2018 г. /08:45 - 12:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Местност Сушица, Нивище, Опълченска, Поп Стефан Диков, Първомайска

На 20.07.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен:   Вършец

На 20.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Вит, Кап.Петко Войвода, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

Община Троян  

На 16.07.2018 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян:   Крайречна

На 16.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   М.Баба Стана

На 16.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката,  УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 16.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Факирска, Район Центъра

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах.Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 16.07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян:   Баба Тонка, Васил Левски, Девети Септември, Изгрев, Караулна Четворка, Ковачовец, Коман, Стойко Л.Донковски, Терзийска, Хаджи Димитър

На 17.07.2018 г. /08:00 - 08:15 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 17.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   34-ти Троянски Полк, Захарий Зограф, Радецки, Симеон Велики, Христо Смирненски

На 17.07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Ливадето

На 18.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов

На 19.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Добродан:   Братя Пацекови, Девети Септември, Иван Данчев, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Станю Минков, Стара Планина

На 19.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Район Центъра

На 19.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Буковец, Здравец

На 19.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Добродан:   Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 20.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Буковец, Власи Илиев, Канъчка, Незабравка, Шипка

На 20.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Мах.Дрянска, Мах.Райковска

Община Угърчин  

На 16.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./   На 17.07.2018 г. /09:30 - 16:15 ч./ -  Драгана:   Беклемето, Васил Коларов, Георги Бенковски, Гороглед, Изгрев, Каменица, Освобождение, Сан Стефано, Стоян Заимов, Тинтява, Шаферска

На 16.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Угърчин:   75054.448.116.1, Антон Чехов, Васил Левски, Ген.Гурко, Кичира, Климент Охридски, Маркова Стъпка, Чукара

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   Vі Кв.95, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Възраждане, Кв 95 Стопански Двор, Кирил и Методий, Крайречна, Местност КаПИн, Полк.Орлов, Радецки, Стара Планина, Сънджер, Тодор Комитата, Христо Смирненски, Цар Калоян, Чаршията

На 19.07.2018 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков

Община Ябланица  

На 16.07.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Аблан, Коритна

На 17.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Златна Панега:   Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 17.07.2018 г. /12:30 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов

На 19.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   085054, Местност Девет Дола, Местност Камен Дол, Местност Шумнене

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска