Съобщения
23.07.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 23 - 27 юли 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Дата/период          Времетраене            Засегнат район /улици, квартал,  УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Балкан/Видима/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Габровница/Видима/, Грънчарска/Видима/, Младост/Видима/, Пейковци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Васил Левски/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Стара Планина/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 23.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Възрожденска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Чуклата/Ново Село/

На 23.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, Местн.Йорговци, Местн.Мачковци, Христо Ботев

На 24.07.2018 г. /09:45 - 12:00 ч./ -  Скандалото:   Местност Чернево

На 24.07.2018 г. /12:45 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

Община Ловеч  

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Деветаки:   Местност Мутьова Поляна

На 23.07.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров

На 24.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:   Бяло Море, Мизия, Освобождение

На 24.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна индустриална Зона, Хан Кубрат

На 24.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   Младост

На 25.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:   Северна индустриална Зона

На 25.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Прелом:   Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С.Раковски, Местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р.Славейков, Христо Ботев

Община Луковит  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Алеко, Бръшлян, Вит, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Любен Каравелов, Мир, Никола Цоцов, Осми Март, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Стублата, Христо Ботев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Боровец, Бръшлян, Георги Бенковски, Дунав, иван Вазов, искър, Клокотница, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Плевен, Сливница, Филип-Тотю, Юрий А.Гагарин

На 23.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./   На 24.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит:   Аско Махмудов, Бачо Киро, Вежен, Георги С.Раковски, Добри Комитата, Дунав, искър, Йордан Йовков, Калето, Опълченска, Орелец, Осогово, Отец Паисий, Патриарх Евтимий, Плевен, Сини Вир, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Татарлийски

На 24.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Дерманци:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 24.07.2018 г. /10:00 - 16:15 ч./ -  Дерманци:   Бузлуджа, Васил Левски, Вежен, Крайбрежна, Околовръстна, Струмица, Съединение, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Цар Симеон, Шипка

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико илиев, Желю Войвода, Здравец, иван Ангелов, изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 26.07.2018 г. /10:00 - 14:15 ч./ -  Тодоричене:   116009, Бачо Киро, Капитан Петко Войвода, Кочо Честименски, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 26.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Торос:   Васил Левски, Витска, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Дило Йотов, Марин Табаков, Младост, Никола Вапцаров, Под.Тарасов, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Торос:   Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор

Община Тетевен  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Конски Дол, Местност Конски Дол

На 23.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен:   Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол

На 24.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Недковци, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 25.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Махала Свидово

На 25.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:   Пеновото

На 25.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   80902.18.151, Васил Левски, Хан Крум

На 26.07.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Миковци

На 27.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:   Махала Нешевци

На 27.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

Община Троян  

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, Мах.Магунска, Мах.Факирска, Район Центъра

На 23.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Балканец:   идент. 73198.268.24, М.  Бельово , Краю Колев, Мах.Жална, Мах.Караниколти, Пенчо Тодоров, Христо Петков, Чучул, Янко Войвода

На 23.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 24.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 25.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 26.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 16:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Мах.Чолдарско, Тринайсет Века България

На 24.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 24.07.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./   На 27.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   9-та, Васил Попстефанов, Даскал Петър Атанасов, иван Лалев, Кичура, Стара Планина, Червено Знаме

На 24.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Кирил и Методий, Мах.Баба Стана, Осъм, Стара Планина

На 25.07.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Акад.Ангел Балевски, кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска, Мах.Сеновоза, Общ.Червянска Лъка

На 25.07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Ген.Карцов, Христо Смирненски

На 25.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Христо Смирненски

На 26.07.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:   Акациева, Амбарица, Бай Паскал, Врачовска, Девети Септември, Дружба, Първи Май, Стара Планина, Цонка Дамянова

На 26.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Ангел Дръндаров, Бор, Васил Левски, Георги Димитров, Капитан Никола Войновски, Кирил и Методий, Ръждавец, Стадион

На 27.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Шипково:   Ангел Дръндаров, Вежен, Ковачевец, Ръждавец, Слънчев Бряг

Община Угърчин  

На 25.07.2018 г. /10:00 - 15:15 ч./ -  Угърчин:   Бачо Киро, Бели Камък, Витоша, Георги С.Раковски, Димчо Дебелянов, ивайло, Каменка, Климент Охридски, Марица, Оборище, Околчица, Панайот Хитов, Свобода, Христо Ботев

 

 
Областна администрация Ловеч
Областна администрация Ловеч
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска