Съобщения
06.07.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 9 - 13 юли 2018 г.

Област Ловеч  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 11.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Стърна Река/Видима/

На 11.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Барахарска/Зла Река/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Дуневска/Видима/, Кв. Зла Река, Кокиче/Видима/, Местн. Зла Река, Обиколна/Видима/, Преселци/Видима/, Стара Планина/Зла Река/

Община Ловеч  

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

На 09.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Велики Преслав, Никола Петков

На 09.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 10.07.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ловеч:  Младост

На 10.07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Казачево:  Балканска, Васил Левски, Георги С. Раковски, Добри Чинтулов, Иван Вазов, Къню Маринов, Любен Каравелов, Отец Паисий, Поречна, Стефан Караджа, Трети Март, Хан Крум, Христо Ботев, Централна

На 10.07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 10.07.2018 г. /12:15 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  I Кв. 2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол. Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

На 10.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Бяло Море, Северна Индустриална Зона

На 11.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Княз Имеретински

На 11.07.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген. Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 11.07.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  Акад. Анастас Иширков, Осъмска, Стефан Караджа, Търговска, Цар Освободител

На 12.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Тодор Каблешков

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Деветаки:  Местност Мутьова Поляна

На 12.07.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Дойренци:  Тодор Киров

На 13.07.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Трети Март

Община Луковит  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, Местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дъбен:  Васил Левски, Диевска, Захари Стоянов, Песовска, Петко Славейков

На 09.07.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит:  44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, Местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 09.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Божур, Бор, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Дерманци:  Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген. Столетов, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Козлодуй, Любен Каравелов, Опълченска, Пейо К. Яворов, Тракия, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон, Юрий А. Гагарин

Община Тетевен  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Недковци, Местност Гурга, Местност Недковци, Полатен

На 09.07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 10.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./   На 11.07.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:  Местност Ношаря, Местност Панковски Колиби, Местност Площа, Стара Планина

На 09.07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 09.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол

На 09.07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Свидово

На 10.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:  Васил Левски, Миковци

На 11.07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит:  Махала Нешевци

На 13.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Горното Село, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, Махала Жидевица, Махала Кривина, Махала Слатина, Махала Старо Село, Махала Тулешевец, Местност Тулюшовец, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Равна, Рендашка

На 13.07.2018 г. /08:30 - 12:30 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе

Община Троян  

На 09.07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, Мах. Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 09.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, Мах. Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 09.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

На 10.07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Дълбок Дол:  Божур, Бор, Бреза, Васил Христов, Дъб, Лале, Мерата, Орех, Петър Стойков, Поникът, Ракита, Средни Дял

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Борима:  Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С. Раковски, Гурко, Девети Септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара Планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети Март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна:  15703. 44. 5, Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах. Испирско, Мах. Козуря, Мах. Лъките, Мах. Разсадищата, Мах. Сойчанско, Мах. Топля, Мах. Чербин, Мах. Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Дълбок Дол:  Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин Дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи Май, Ракита, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура

На 10.07.2018 г. /11:45 - 13:30 ч./ -  Старо Село, Общ. Троян:  Калник, Мах. Шарбан, Мест. Стопански Двор, Местн. Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Балкан, Мах. Средно Трапе

На 11.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:  Местн. Далешка, Местн. Златешка, Местн. Минева Къща, Местн. Предела, Местн. Спасовска

На 11.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 12.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 13.07.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Местност Беклемето

На 12.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белиш:  Мах. Маргатина, Микренска, Милевска, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Тодор Радевски, Чакърска

На 12.07.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Калейца:  Христо Ботев

На 12.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Димитър Икономов-Димитрика

На 12.07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:  VIII-45 Кв 16, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Стара Планина, Стойчо Илевски

На 13.07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Дачо Михайлов, Девети Септември, Желязвенска Комуна, Колю Владов, Марин Ив Кинкин, Мах. Топля, Петко Доневски, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев

Община Ябланица  

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Български Извор:  112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах. Боаза, Мах. Начови Воденици, Мах. Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Галата:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 12.07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, Мах. Водна, Мах. Джебин Трап, Мах. Къдря, Мах. Равнището, Мах. Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  101001

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  Дачо Михайлов

На 12.07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Градежница:  Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах. Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:  43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах. Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Славщица:  Местност Зелка

На 12.07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах. Съевска, Мах. Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

 

 
Областна администрация Ловеч се присъединява към инициативата на ТИСПОЛ за провеждането на операция EDWARD
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска