Съобщения
29.06.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 2 - 6 юли 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Вилна Зона 1, Клиновци, Лакарево, махала Лакарево, махала Реката, махала Селце, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:  Васил Левски, Местн. Джокари, Местн. Мачковци

На 03. 07.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево:  20300. 161. 87, Балкан, Боровец, Буковец, Васил Драганов, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Калето, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Липака, Лъгът, Люлякова, махала Беров Мост, Мир, Оборище, Осми Март, Петко Колев, Преспа, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Христо Ботев, Христо Чулев, Червено Знаме, Червещица, Явор

На 03. 07.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:  Местн. Джокари

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Летница  

На 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Крушуна:  Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив. Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч  

На 02. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:  Васил Левски, Мадара, Сирко Станчев

На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 02. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:  Дзс-М. Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат

На 03. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Радювене:  Арда, Бялка, Иванова Могила, Камчия, Козя Стена, Марагидик, Марин Колев, Милин Камък, Никола Д. Петков, Пирин, Радецки, Райко Даскалов, Република, Рила, Родопи, Росица, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Тополница, Трети Март, Христо Ботев

На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дойренци:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г. М. Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Дренов:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген. Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Йоглав

На 03. 07.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./  на 04. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  Северна Индустриална Зона

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Дойренци:  Гарова

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С. Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф. Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Пресяка:  местност Стравиц

На 05. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч.; 09:30 - 09:50 ч.; 15:10 - 15:30 ч./ -  Ловеч:  местност Липака, местност Синан Тепе

На 06. 07.2018 г. /10:15 - 15:15 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Борис Данков, Борислав, Братя Павлови, Васил Априлов, Васил Левски, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Иван Вазов, Козлодуй, Крайна, Любен Каравелов, Мадара, местност Ямата, Нейко Найденов, Одринска, Опълченска, Осъм, Покой, Поляна, Преспа, Район Ж. П. Гара, Рачо Радев, Рила, Свобода, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 06. 07.2018 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Хлевене:  Банчо Еврев, Васил Левски, Даскал Стефанов, Дълбок Дол, Кочо Иванов, Отец Паисий, Свирлив Кладенец, Стойчова, Трети Март

Община Луковит  

На 02. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 03. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 04. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 05. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

На 03. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./  на 04. 07.2018 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Луковит:  44327. 80. 25, Божур, Бор, Възраждане, Кирил и Методий, Козлодуй, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Мак, местност Голия Връх, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 03. 07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./  на 04. 07.2018 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Луковит:  Божур, Бор, Кирил и Методий, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Лютиче, Момина Сълза, Начална, Пролет, Роза, Синчец, Теменуга

На 04. 07.2018 г. /11:00 - 15:00 ч./ -  Луковит:  Ген. Гурко, Гето Йошев, Княз Борис 1, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Симеон 1

Община Тетевен  

На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Дивчовото:  20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Недковци, Полатен

На 02. 07.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Черни Вит:  80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Дружба, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 02. 07.2018 г. /12:00 - 15:30 ч./ -  Дивчовото:  Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн. Боатин, Сава Младенов

На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, Цачо Ненов

На 04. 07.2018 г. /10:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен:  Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

На 06. 07.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Тетевен:  Пеновото

Община Троян  

На 02. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 03. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 04. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 05. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 02. 07.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:  Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, махала Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 02. 07.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, махала Сеновоза

На 02. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Голяма Желязна:  махала Чолдарско, Тринайсет Века България

На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:  Местн. Джокари

На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Гумощник:  махала Реката, Цанко Влаховски

На 03. 07.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Дебнево:  махала Беров Мост

На 04. 07.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Черни Осъм:  Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

На 04. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./  на 05. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./  на 06. 07.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  местност Беклемето

На 04. 07.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:  Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 06. 07.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Амбарица, Ген. Карцов

На 06. 07.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:  13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий, Данчо Василешки, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Пенко Йотов, Стара Планина, Христо Ботев, Цочо Стоянов

Община Угърчин  

На 03. 07.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ -  Драгана:  Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Иван Вазов, Калето, Коларска, Ловешка, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Хаджийска, Христо Смирненски, Шаферска

На 06. 07.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 03. 07.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн. Три Могили, Местн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 03. 07.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Градежница:  Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Български Извор:  112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Галата:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:  101001

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:  Дачо Михайлов

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:  43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Славщица:  Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 03. 07.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:  68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 05. 07.2018 г. /09:45 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  067316, 075133, 87017, III-10 Кв. 13, XV-549, Кв. 20, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Доктор Ради Цанов, Драгойца, местност Братевец, местност Гераня, местност Девет Дола, местност Ламбовци, местност Пали Лула, местност Шумака, местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец, Шумнене

На 06. 07.2018 г. /10:30 - 13:30 ч./ -  Батулци:  Мишкарете, Слатина

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска