Съобщения
22.06.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 25 - 29 юни 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 27.06.2018 г. /15:45 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Барахарска/Зла Река/, Васил Левски/Ново Село/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Зеленика/Ново Село/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Колю Ковача/Ново Село/, Лале/Ново Село/, Лъгът/Зла Река/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, махала  Свинова Поляна, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Радевска/Зла Река/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/, Табашка/Ново Село/, Търговска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 27.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Безименна/Острец/, Васил Левски/Ново Село/, Видима/Видима/, Вълко Йонков/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зла Река/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, махала  Маришница, махала  Паздери, махала  Пипери, махала  Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Ново Село/Ново Село/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Пръскалска/Видима/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

На 27.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Кв Зла Река местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

Община Ловеч  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Ана Предич, Граф Игнатиев, Доктор Никола Сяров, Младост, Отец Климент, Проф. Д-Р Стефан Ватев

На 25.06.2018 г. /12:00 - 12:45 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч:   00028л500л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М.Пенчев, Иван Т.Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил.Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев  Голец:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, махала Оломан, махала Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара Планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон  Дъбрава, Общ. Ловеч:   Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември  Киркова махала :   България   Малиново, Общ. Ловеч:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев  Микре:   Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн.Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка  Монтана:   Нов Живот   Прелом:   България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март  Соколово, Общ. Ловеч:   България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски  Стефаново, Общ. Ловеч:   Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 26.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона

На 27.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Никола Вапцаров, Патриарх Евтимий, Райна Княгиня, Христо Смирненски

На 28.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Ловджийска, Мочор, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Цвятко Цачев

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   Инж.Ненчо Ганев, Клокотница, Подп.Александър Кусев, Подп.Тутолмин, Тодор Каблешков, Трети Март, Харманска, Червен Бряг

На 29.06.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   местност Бабаковец

Община Луковит  

На 25.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 26.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 27.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит:   Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Марин Попдимитров, Ореша

На 26.06.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Илия Кръстев, Суходолска

На 26.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Васильово:   Георги Бенковски, Георги Димитров, Христо Андреев, Юрий А.Гагарин

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, Цачо Ненов

На 27.06.2018 г. /08:30 - 11:30 ч./ -  Тетевен:   Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала  Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян  

На 25.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дебнево:   Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 25.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 25.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дебнево:   Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 25.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Симеон Велики, Христо Смирненски

На 26.06.2018 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 26.06.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 26.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 27.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 29.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   местност Беклемето

На 28.06.2018 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 28.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 12:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липова Могила, Липовска, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белиш:   махала Маргатина, махала Марковска, махала Минковска, махала Панамска, Микренска, Стара Планина

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Еренско, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 28.06.2018 г. /12:30 - 13:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Ливадето, Ливадето, махала Дудевска, махала Миревска, махала Сеновоза

На 29.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бреза, Васил Христов, Гробарска, Мерата, местност Поляната, Орех, Петър Стойков, Поникът, Първи Май, Средни Дял, Старата Чешма, Стойко Цочев, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   Местн.Далешка, Местн.Златешка, Местн.Минева Къща, Местн.Предела, Местн.Спасовска

На 29.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 29.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол:   Бор, Гробарска, Дълбокдолска Комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Крайречна, Кузманица, Марин Дол, Момчилов Кладенец, Петър Стойков, Стойко Цочев, Суха, Тошко Тодоров, Чучура

Община Угърчин  

На 28.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 28.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 26.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

Община Ябланица  

На 25.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Батулци:   Мишкарете, Слатина

На 28.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 28.06.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 29.06.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала  Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 29.06.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

 

 
Областна администрация Ловеч се присъединява към инициативата на ТИСПОЛ за провеждането на операция EDWARD
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска