Съобщения
08.06.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 11 - 15 юни 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Велчо Ночев, местност Йорговци, местност Мачковци, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Скандалото:   местност  Чернево

На 12.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липовска, местност Липова Могила, местност Цветански, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /10:30 - 11:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Маринска/Видима/

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Велчево, Общ. Априлци:   Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, местност Бранево, местност Йорговци, местност Коевци, местност Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Орешак, Общ. Троян:   махала Коевски Ливадки

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Скандалото:   Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, махала  Врабците, махала  Лъката, местност  Кованджиите, местност  Левището, местност  Чернево, Павловото, Старото Скандало

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Васил Левски

На 13.06.2018 г. /11:00 - 11:30 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   52218.172.54, Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла Река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Иглика/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв Зла Река местност  Стоилите, Кв.Видима, Кв.Зла Река, Кв.Ново Село, Кв.Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново Село/, Креманлива/Зла Река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново Село/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, М. Пандуци Кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла Река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, махала  Гроба, махала  Маришница, махала  Паздери, махала  Пипери, махала  Свинова Поляна, местност Видима, местност Зла Река, местност Черни Връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, Мтп Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла Река/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пастуханска/Зла Река/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Христо Ботев/Зла Река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч  

За периода 11-15.06.2018 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:   Осъмска, Търговска

На 12.06.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ловеч:   България, Търговска

На 12.06.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Ганчо Начев, Георги Тинков, Илко Ст.Ганков, Кулата, Марин Пенков, Никола Комитата, Пенко Грозев, Пенко Христов, Селище, Стоян Луканов, Христо Ботев, Цвятко Пеев

Община Луковит  

На 11.06.2018 г. /08:30 - 12:15 ч./ -  Угърчин

На 12.06.2018 г. /08:30 - 15:15 ч./ -  Луковит:   Байрон, Иван Вазов, Княз Борис 1, местност  Бяло Поле, Неофит Рилски, Пенчо Славейков, Страцин, Цар Калоян

Община Тетевен  

На 11.06.2018 г. /09:15 - 11:00 ч./   На 14.06.2018 г. /16:00 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен:   Вършец

На 11.06.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 11.06.2018 г. /13:00 - 16:30 ч./ -  Тетевен:   Люляк, местност  Пладнището, Пладнището

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Горното Село, Дълга Ливада, Кривина, Марин Попдимитров, махала  Жидевица, махала  Кривина, махала  Старо Село, махала  Тулешевец, местност  Тулюшовец, Ореша

На 12.06.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Оселна, Общ. Етрополе

На 13.06.2018 г. /09:15 - 13:15 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 15.06.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Глогово:   Елов Дол, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 15.06.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   0503083, махала  Зоренишки Дол, махала  Топилище

На 15.06.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач, Емил Марков, Иван Вазов, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Сава Младенов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов, Христо Ботев

Община Троян  

На 11.06.2018 г. /08:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Димитър Икономов-Димитрика

На 11.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Патрешко:   местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 11.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 12.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./   На 13.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 14.06.2018 г. /10:00 - 15:30 ч./   На 15.06.2018 г. /10:15 - 15:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   местност  Беклемето

На 12.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Калейца:   Васил Ватев, местност  Калейшко Ханче

На 12.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.06.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 12.06.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Ломец:   Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 13.06.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ -  Белиш:   Стара Планина

На 14.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:   Лакарево, махала Лакарево, махала Селце, Чакърска

На 15.06.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Вежен, Кв.Балкан

На 15.06.2018 г. /10:00 - 16:00 ч./ -  Балабанско:   Зона Вилите, махала Магунска, махала Факирска, Район Центъра

Община Ябланица  

На 14.06.2018 г. /10:30 - 10:40 ч.; 10:30 - 15:30 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Градежница:   Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /10:30 - 15:30 ч.; 10:30 - 10:40 ч.; 15:20 - 15:30 ч./ -  Глогово:   020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност  Мастяк, местност  Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Български Извор:   112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност  Белилото, местност  Боаза, местност  Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Галата:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен:   101001

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Голяма Желязна:   Дачо Михайлов

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност  Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Лесидрен:   43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност  Берча, местност  Гаджов Дол, местност  Енча, местност  Камъка Правец, местност  Коника, местност  Ябълчака, местност  Язовир Сопот

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Малка Желязна:   Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала  Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Славщица:   Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност  Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.06.2018 г. /15:20 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 15.06.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв.54 Пл.Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 15.06.2018 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Байкал, Възраждане, Ген.Гурко, Доктор Иван Божинов, Хан Аспарух

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска