Съобщения
11.05.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 14 - 18 май 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци

На 18.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

На 18.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Ловеч

На 15.05.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: София

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница

На 15.05.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев

На 15.05.2018 г. /12:00 - 15:30 ч.; 14:15 - 15:30 ч./ - Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Двата Бора, Иван Йонков Врацанлията, Малиновска, местност Бекерска Кория, Растът, Хаджийска

На 17.05.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Бяло Море, Северна Индустриална Зона

На 18.05.2018 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Българене, Общ. Ловеч: Дядо Радоя Мариаша, Йордан Хубавенков, Марин Пенков, Присоето, Стоян Котански

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Владиня: Александър Стамболийски, Болнична, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Добруджа, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Кирил и Методий, Кокиче, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Мизия, Пирин, Първи Май, Райна Княгиня, Роза, Септември, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Каблешков, Тп №4, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Черно Море

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Горан: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Васил Петлешков, Вит, Вихър, Георги Бенковски, Дунав, Дяко Иванов, Илия Иванов Яръмов, Китката, Ловчанска, Любен Каравелов, Марица, местност Каваците, Общинска, Огоста, Опълченска, Освобождение, Осъм, Петко Д.Петков, Петър Иванов Гигилев, Райчо Даскалов, Раковски, Стефан Караджа, Тополите, Трети Март, Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цочевска, Чучура, Шипка

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Бор, Васил Априлов, Добри Стоянов, Кованлъка, Люляци, местност Извора, Опълченска, Патриарх Евтимий, Трети Март, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Ловеч: 43952.14.25 М. &Quot;Отсреща&Quot;, Плевенско Шосе

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Славяни: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Кирков, Георги С.Раковски, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Капитан Мамарчев, Княз Александър I Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Оборище, Паисий, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пирин, Плиска, Път 35, Райна Княгиня, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Сливница, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Съединение, Тракия, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море, Шипка

На 19.05.2018 г. /08:30 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:30 ч./ - Слатина, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Бойчо Огнянов, Вардар, Васил Левски, Вит, Витоша, Вихър, Волга, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Дунав, Иван Вазов, Клокотница, Крайна, Лиляна Бърдарова, Любен Каравелов, Марица, Огоста, Опълченска, Осъм, Паисий, Панайот Волов, Петко Д.Петков, Петко Манев, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Първи Май, Пясъка, Райко Даскалов, Рила, Родопа, Свети Климент Охридски, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Янтра

На 19.05.2018 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Ловеч: Освобождение

Община Луковит

На 14.05.2018 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Луковит: VІІ Кв.182, Глоговец, Димитър Димов, Йосиф Йосифов, Кирил и Методий, Лоза, Македонска, Петко Д Петков, Пирот, Предел, Росица

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: махала Байовица, махала Ванковци, махала Свидово, местност Банков Дол

На 14.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Черни Вит

На 15.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 15.05.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Черни Вит: Васил Левски, местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля

На 17.05.2018 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Иван Вазов

На 17.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Рибарица, Общ. Тетевен: Баба Тонка, Васил Левски, Георги Бенковски, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Студентска, Христо Смирненски

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Асен, Общ. Тетевен

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв.1, Цачо Ненов

На 18.05.2018 г. /09:15 - 09:25 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян

На 14.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Дебнево: Балкан, Видима, Възраждане, Девети Септември, Доктор Казаков, Дружба, Златешка, Калчо Консулов, Клокотница, Крайбрежна, Люлякова, Мир, Оборище, Осми Март, Първомайска, Радецки, Стара Планина, Троян, Червено Знаме, Червещица

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 14.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 15.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 16.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика

На 14.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Дебнево: Боровец, Васил Драганов, Видима, Девети Септември, Дружба, Здравец, Златешка, Зънтаров, Илия Матев, Лъгът, Люлякова, Петко Колев, Христо Ботев, Христо Чулев, Явор

На 15.05.2018 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Дядо Петър Табаков, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 15.05.2018 г. /15:00 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Дядо Петър Табаков, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Минко Радковски, Петко Р.Славейков, Радецки, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Станев, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 16.05.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Амбарица, Васил Левски, Вилна Зона, Иван Лалев, Кичура, махала Коевски Ливадки, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина

На 16.05.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 17.05.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв.Балкан, махала Средно Трапе

Община Угърчин

На 16.05.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин: Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Караджата, Пенчо Славейков, Рила, Христо Ботев

На 17.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Микре: Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Димчо Дебелянов, Кольо Семов, Опълченска, Семо Стоянов, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Самуил

На 16.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Балча, Димитър Пъшков, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Станковска, Троян, УПИ ІІ-346, Чепля, Чепля

Община Ябланица

На 15.05.2018 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /08:15 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей оРумянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка; Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин; Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон; Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин; Гложене, Общ. Тетевен: 101001; Голяма Желязна: Дачо Михайлов; Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин; Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море; Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот; Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка; Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Трян, Угърчинска, УПИ ІІ-346, Чепля, Шойка;

На 15.05.2018 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица;

На 15.05.2018 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман;

На 16.05.2018 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Вутю Малков, Възраждане, Дачевци, Дружба, Кокиче, Оборище, Печовци, Теменуга, Трети Март, Тълкийското;

На 18.05.2018 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Глоговец, Долна Коритна, Дъб, Коритна, Стефан Цаков, Шипка;

На 18.05.2018 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов;

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска