Съобщения
20.04.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 23 - 27 април 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Ловеч  

На 23.04.2018 г. /08:00 - 15:00 ч./ -  Йоглав: Васил Левски, Мелнишка, Осъм, Соргоня, Стара Планина, Съединение, Трети Март, Христо Ботев

На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж. Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф. Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра

На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Търговска

На 24.04.2018 г. /08:15 - 09:10 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р. Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А. Гагарин

На 24.04.2018 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Птице Комбинат

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, местност Горни Каменец, местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми Март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара Планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, местност Майренец, местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Изворче: местност Горен Бабаковец

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Катунец: Кирил и Методий

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети Март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Ловеч: Военно Поделение, местност Бабаковец, местност Клетища, местност Печковец, местност Сливек, местност Сливешки Ливади, Южна Индустриална Зона

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Прелом: Александър Стамболийски, България, Васил Левски, Георги С. Раковски, местност Хаджовото, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Р. Славейков, Христо Ботев

На 24.04.2018 г. /08:45 - 13:15 ч./ -  Сливек: Александър Стамболийски, Васил Левски, Любен Каравелов, Марин Георгиев, Минерален Извор, Панайот Волов, Петър Граматик, Тодор Кирков, Трети Март, Хаджи Димитър, Хисарска, Христо Кърпачев

На 24.04.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Сливек

На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч./ -  Радювене: Балчик, Ботев Връх, Бузлуджа, Васил Левски, Веслец, Горномалянска, Гробарска, Драва, Козл0дуй, Перущица, Първа, Тодор Маринов, Христо Вълков

На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка

На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 местнн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, местна, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра

На 26.04.2018 г. /09:15 - 09:50 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ -  Ловеч

На 26.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662. 308. 15 местнн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Евлоги Георгиев, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Македонска, местна, Осъм, Присоето, Републиканска, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Черковна, Шипка, Юмрукчал

На 26.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга

На 26.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

Община Луковит  

На 25.04.2018 г. /08:45 - 16:00 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Луковит: Бор, Кокиче, Лале, Лилия, Лозарска, Мак, местност Голия Връх, Начална, Пролет, Теменуга

Община Тетевен  

На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Голям Извор, Общ. Тетевен: Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Генерал Дандевил, Георги Стойков, Голямо Усое, Горното Село, Грозьо Съйков Топалски, Дидьо Пеев Галевски, Димитър Крачунов, Дълга Ливада, Крайречна, Кривина, Кръкожабене, Марин Попдимитров, махала Гергов Хан, махала Жидевица, махала Криви Дол, махала Кривина, махала Слатина, махала Старо Село, махала Тулешевец, местност Сушица, местност Тулюшовец, Нивище, Опълченска, Ореша, Пейо Пеев Галевски, Поп Стефан Диков, Първомайска, Равна, Рендашка

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, махала Зеленика, махала Косица, местнн. Боатин, Сава Младенов

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Тетевен: Дончовци, Козница, махала Байовица, махала Ванковци, махала Камен Дол, махала Крушов Дол, махала Недковци, махала Свидово, местност Банков Дол, местност Банков Дол, местност Гурга, местност Злъчес, местност Изворин Дол, местност Недковци, Полатен, Полатен

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Черни Вит: 80902. 18. 151, Ангел Крачунов, Антийо Панчев, Боровец, Братойо Петков, Васил Левски, Дели Пало, Димитър Стойков, Дружба, Еловска, Здравец, Капитан Войновски, Лазар Ралчев, махала Бръшленица, махала Делиевци, махала Елов Дол, махала Златевци, махала Петровци, махала Платуница, местност Боатин, местност Дъскот, местност Остриля, Миковци, Момина Поляна, Нейо Крачунов, Орлов Камък, Остриля, Петко Милев Страшния, Райна Княгиня, Стоян Генков, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Явор

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 085054, Александър Стамболийски, местност Девет Дола, местност Камен Дол, местност Шумнене

На 23.04.2018 г. /09:00 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:30 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Оселна, Общ. Етрополе

На 23.04.2018 г. /12:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Вит

На 24.04.2018 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, 005041, 72343. 31. 148, Бабинци, Конски Дол, махала Гечовото, местност Года, местност Дунчовото, местност Конски Дол

На 24.04.2018 г. /09:45 - 15:30 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: местност Года

На 25.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 27.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит: махала Стретев Кръж

Община Троян  

На 23.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 23.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 23.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Вежен, Кв. Балкан

На 24.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 25.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 27.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, махала Реката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, махала Маргатина, махала Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, местнн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев

На 24.04.2018 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Добродан: Гара Добродан, местнн. Доброданското

На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, местност Калейшко Ханче

На 24.04.2018 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Васил Спасов, Разклон Калейца

На 25.04.2018 г. /14:45 - 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /15:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, 73198. 503. 557, Бочо Донев, Буковец, Васил Левски, Власи Илиев, Д-Р Спас Бояджиев, Еделвайс, Захарий Зограф, Здравец, Канъчка, Кирил и Методий, Крайречна, Любен Каравелов, Минко Ив. Марковски, Минко Николов, Минко Радковски, Младост, Незабравка, Осми Март, Охрид, Пейо К. Яворов, Пенчо Х. Найденов, Петко Р. Славейков, Проф. Никола Шипковенски, Радецки, Симеон Велики, Стара Планина, Стефан Караджа, Тома Хитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черногор, Шипка

На 27.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм: Балкан, Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев, Стоян Българенчето

На 27.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Балабанско: Район Центъра

На 27.04.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Буковец, Здравец

Община Угърчин  

На 23.04.2018 г. /08:00 - 14:00 ч./ -  Микре: Божко Божков, Бранище, Бялка, Васил Героя, Дунав, Елин Пелин, местнн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пеньо Пенев, Руен, Стаевска, Тодор Кочовски, Цар Калоян, Черно Море, Шипка

На 24.04.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, махала Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка

Община Ябланица  

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен

На 23.04.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски, Драгойца, Изток, Латинка, Мизия, Младост, Ратица

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001, Възход, Иглика, Йото Пеев, Липа, Теменуга

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 13:30 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, махала Боаза, махала Начови Воденици, махала Солун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, махала Водна, махала Джебин Трап, махала Къдря, махала Равнището, махала Ръбя, местнн. Три Могили, местнн. Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Голяма Желязна: Дачо Михайлов

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, махала Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, махала Байовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 23.04.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 13:15 - 13:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, махала Съевска, махала Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка

На 23.04.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Български Извор: Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, местност Белилото, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Стара Планина, Тракия, Христо Ботев

На 23.04.2018 г. /13:15 - 13:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: 101001

 

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска