Съобщения
13.04.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 16 - 20 април 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Ловеч  

На 17.04.2018 г. /12:00 - 13:30 ч./ -  Ловеч: България, Васил Йонков-Гложенеца, Патриарх Евтимий, Търговска;

На 18.04.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Акад. Анастас Иширков, България, Свети Свети Кирил и Методи;

На 18.04.2018 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Васил Левски, Тодор Кирков;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;   Катунец: 36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;   Ловеч: 43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, местност Бабаковец, местност Кючука, местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра;   Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май;   Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 09:40 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ -  Изворче: 43952. 525. 0050, Здравец, Зеленика, Иглика, Минзухар, Незабравка, Синчец, Софийска, Теменуга;

На 20.04.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Буковец, Делиорман, Зелен Здравец, Любен Каравелов, Петко Ил. Цонев, Христо Ботев;

На 20.04.2018 г. /11:00 - 14:00 ч./ -  Ловеч: Безименна, Васил Левски, Ген. Гембицки, Ген. Гурко, Доктор Васил Каракановски, Мадара, Марин Поплуканов, Мостова, Тодор Кирков, Хисарска, Христо Иванов-Големия;

Община Тетевен  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 09:45 ч./   На 20.04.2018 г. /15:15 - 16:00 ч./ -  Асен, Общ. Тетевен;   Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, местност Байнов Поток, местност Видрите, местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І Кв. 1, Цачо Ненов;   Тетевен: Дванадесети Конгрес, Дончовци, махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов;

На 16.04.2018 г. /09:00 - 10:30 ч./ -  Тетевен: Люляк, местност Пладнището, Пладнището

На 16.04.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Градежница: Асен Стипцов, Иван Вазов, Косовец, Люляк, Сава Младенов, Синчец, Хан Аспарух

На 16.04.2018 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бор, Васил Йонков, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Люляк, Малина, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Петко Найденов, Синчец, Теменуга

На 16.04.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Градежница: Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

На 16.04.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен: Вит

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Вежен, Ген. Владимир Вазов, Георги Бенковски, Заводна, Лъга, Любен Каравелов, Филип Тотьо, Царичина

На 17.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Асен и Петър, Вит, Девети Май, Люлин, Полатен, Явор, Янко Сакъзов

На 17.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит

На 18.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен: 72343 500 5090, 72343. 30. 105, 72343. 30. 197, 72343. 30. 87, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баньо Маринов, Гечовото, Димитър Благоев, Захари Стоянов, Здравец, Калена Плоча, махала Гечовото, Тодор Михайлов, Трескавец

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, махала Арамлия, махала Бадънското, махала Близнаците, махала Полъта, махала Трескавец, местност Чашката, Първа

На 18.04.2018 г. /09:00 - 14:30 ч./ -  Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци

На 19.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Павлов Дол, Старчов Дол, Христо Ботев

Община Троян  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм: Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ -  Белиш: МахалаМаргатина, МахалаМарковска, МахалаМинковска, МахалаПанамска, Микренска, Стара Планина

На 18.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 20.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, МахалаРеката, УПИ I Кв. 35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна: Драшковска, Липова Могила, Липовска, местност Балинцова, местност Липова Могила, местност Цветански, Христо Ботев

На 18.04.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 12-та, Авксентий Дацин, Атанас Хасъмски, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Комуна, Осъм, Панайот Волов, Стара Планина, Хемус

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Балкан, Данчо Василешки, Иван Павлов, Неофит Калчев

На 18.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Иван Павлов, Ливадата, Младост, Стара Планина, Христо Ботев

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ -  Патрешко: местност Далешка, местност Еренско, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 16.04.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов

На 17.04.2018 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:40 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Димитър Икономов-Димитрика, Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 17.04.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, МахалаДудевска, МахалаМиревска, МахалаСеновоза

На 20.04.2018 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Попишка, Нейчо Войвода

На 19.04.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: МахалаДрянска, МахалаРайковска

На 16.04.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, М. Стойновска, Първи Май, Стойновска

Община Угърчин  

На 18.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна Поляна, Радковец, УПИ ІІ-346, Чепля

На 19.04.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Лесидрен: махала Панковски Колиби

На 20.04.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, МахалаСъевска

Община Ябланица  

На 16.04.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Васил Левски, Драгойца, Изток, Латинка, Мизия, Младост, Ратица;

На 16.04.2018 г. /09:20 - 09:45 ч./   На 20.04.2018 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;   Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, МахалаБоаза, МахалаНачови Воденици, МахалаСолун, местност Белилото, местност Боаза, местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А. Гагарин;   Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К. Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;   Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М. Езерото, МахалаВодна, МахалаДжебин Трап, МахалаКъдря, МахалаРавнището, МахалаРъбя, местност Три Могили, местност Широки Трап, местност Мастяк, местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А. Гагарин;   Гложене, Общ. Тетевен: 101001;   Голяма Желязна: Дачо Михайлов;   Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, МахалаЛъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А. Гагарин;   Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв. 5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море;   Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Кол. Барашки, Кол. Ябълчака, местност Берча, местност Гаджов Дол, местност Енча, местност Камъка Правец, местност Коника, местност Ябълчака, местност Язовир Сопот;   Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, МахалаБайовене, махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка;   Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С. Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев;   Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, МахалаСъевска, МахалаШумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка;

На 16.04.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 089104, Ангел Кънчев, местност Братевец, местност Шумака, местност Шумнене, Мико Петков, Рила;

На 19.04.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна Гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев;

 

 
ПО ПЪТЯ НА БОТЕВАТА ЧЕТА – 2018
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска