Съобщения
09.03.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 12 – 16 март 2018 г.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 - 16 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ  

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци  

За периода 13-14.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Събевска

На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Марагидик/Острец/, Острец/Острец/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Русалийски Проход/Острец/, Сенковчица/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Събевска/Острец/, Топола/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 13.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   махала Паздери, Соколска/Острец/, Черни Връх/Ново Село/

На 14.03.2018 г. /13:30 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:   Марагидик/Острец/, Мядна/Острец/, Русалийски Проход/Острец/

На 16.03.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Липова Могила, Местн.Балинцова, Местн.Липова Могила, Христо Ботев

На 16.03.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Драшкова Поляна:   Драшковска, Липовска, Местн.Липова Могила, Местн.Цветански, Христо Ботев

Община Летница  

На 15.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Крушуна:   Александър Ганчев, Георги Котев, Денчо Христов, Дечо Николов, Димитричка Чолакова, Димитър Попов, Крайбрежна, Марийка Мончева, Митко Пройнов, Моню Ив.Минев, Неделчо Котев, Цветан Петров

Община Ловеч  

На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч:   Бенковски, Борис Данков, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Витоша, Габровска, Гено Димов, Гео Милев, Ивайло, Кирил Павлов, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, местност Стопански Двор, Нейко Найденов, Оборище, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Раковска, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Средна Гора, Стара Планина, Страцин, Съединение, Трети Март, Хемус, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Освободител, Явор

За периода 12-13.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   Акад.Анастас Иширков, Александър Стамболийски, Ген.Столетов, Княз Имеретински, Неофит Рилски, Цар Асен Първи, Цачо Шишков, Черковна

На 12.03.2018 г. /09:45 - 11:45 ч./ -  Ловеч:   Гарата, Пирот, Подп.Александър Кусев, Трети Март, Харманска, Цачо Шишков

На 13.03.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Ловеч:   Велики Преслав, Димитър Пъшков, Доктор Съйко Съев, Никола Петков, Патриарх Евтимий, Хан Крум

На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Деветаки:   местност Мутьова Поляна

На 13.03.2018 г. /10:30 - 15:00 ч./ -  Дойренци:   Тодор Киров

На 13.03.2018 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Ловеч:   България, Стефан Караджа, Търговска, Христо Ботев

На 14.03.2018 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Ловеч:   Александър Стамболийски, Генерал Скобелев, Неофит Рилски, Свети Свети Кирил и Методи

На 14.03.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч:   България, Димитър Пъшков, Оборище, Патриарх Евтимий, Търговска, Хаджи Димитър, Цачо Шишков

На 14.03.2018 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Гостиня:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев  Дойренци:   Гарова;  Йоглав:   Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Ловеч:   местност Липака, местност Синан Тепе;  Пресяка:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Стравиц, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;  Смочан:   Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци:   Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;

На 14.03.2018 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч:   Княз Имеретински, Хан Крум, Цар Асен Първи, Цачо Шишков;

На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 12:00 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Дойренци:   Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;

На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Йоглав;

На 15.03.2018 г. /12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Ловеч:   Северна Индустриална Зона;

На 15.03.2018 г. /12:00 - 14:30 ч.; 12:00 - 12:15 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ -  Дренов:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;

На 15.03.2018 г. /12:15 - 14:15 ч./ -  Дренов:   Отец Паисий, Сан Стефано, Хан Аспарух;

На 16.03.2018 г. /09:15 - 11:15 ч./ -  Ловеч:   местност Сливек

На 16.03.2018 г. /11:30 - 16:00 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч:   Дядо Радоя Мариаша, Йордан Хубавенков, Марин Пенков, Присоето, Стоян Котански

Община Луковит  

На 12.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Карлуково:   Ангел Кънчев, Байкал, Бачището, Бачо Киро, Бор, Бузлуджа, Вежен, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги Раковски, Девети Май, Дико Илиев, Желю Войвода, Здравец, Иван Ангелов, Изгрев, Кап Петко Войвода, Лале, Латко Лилов, Младост, Оборище, Околовръстен Път, Орляк, Отец Паисий, Петко Петков, Петър Берон, Пролет, Райна Княгиня, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Андреев

На 15.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дерманци:   Баба Тонка;  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Георги Бенковски, Дан Колов, Иван Вазов, местност Рибарника, Опълченска, Петко Р.Славейков, Хаджи Димитър;  Луковит:   Възраждане;  Пещерна:   Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска Долина, Гео Милев, Георги Бенковски, Елин Пелин, Иван Вазов, Лозарска, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Пейо К.Яворов, Пчелиня, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Голяма Брестница:   Александър Стамболийски, Биволарника, Васил Левски, Геновци, Георги С.Раковска, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, местност Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Ниновци, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Торос:   157023, 48058, Александър Стамболийски, Априлци, Бреза, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Витска, Вишиндол, Възраждане, Вълчо Русковски, Върбан Йотов Теслов, Гатил, Георги Бенковски, Градинска, Грънчар, Дило Йотов, Димитър Ковач, Дойчин Димитров, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Кирил и Методий, Китка, Кичера, Кокиче, Крайселска, Кулата, Лозарска, Люляк, Марин Табаков, Мелнична, Младост, Незабравка, Нено Върбанов, Никола Вапцаров, Оборище, Опълченска, Орешака, Пейо К.Яворов, Под.Тарасов, Полето, Поручик Софронов, Потока, Равнището, Райна Княгиня, Речна, Стоян Георгиев, Теменуга, Торос, УПИ V, Филип Бутозов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка, Явор, Ягода;

Община Тетевен  

На 14.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:   Бековото, Васил Бушеранов, Витко Лалев, Георги Стойков, Грозьо Съйков Топалски, Димитър Крачунов, Крайречна, Опълченска, Първомайска

На 15.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Черни Вит:   Васил Левски, Димитър Стойков, Еловска, махала Елов Дол, местност Боатин, Явор

На 16.03.2018 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Тетевен:   Димитър П.Ковач, Иван Фурнаджиев, Полк.Орлов, Симеон Куманов, Станьо Врабевски, Стефан Павлов

На 16.03.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Галата:   Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Троян  

На 12.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 13.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Бели Осъм:   Дочо Чакъров, Колю Бояджиев, Сава Пенев

На 12.03.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Калейца:   Ламар, Христо Ботев

На 12.03.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Голяма Желязна:   махала Разсадищата, махала Сойчанско, махала Топля, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Разсадищата, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев

На 12.03.2018 г. /13:15 - 16:00 ч./ -  Чифлик, Общ. Троян:   Зюмбюл, Калчевска, Кокиче, Кьосовска, Никола Войновски, Тодор Каблешков

На 15.03.2018 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:   Кв.Попишка, Нейчо Войвода

На 17.03.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Белиш:   Стара Планина

Община Угърчин  

На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин:   68076.291.106, Аврамовска, махалаСъевска

На 15.03.2018 г. /09:45 - 11:45 ч.; 13:00 - 15:00 ч./ -  Микре:   Божко Божков

На 16.03.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Кирчево:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

Община Ябланица  

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Батулци:   Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Гео Милев, Георги Диков, Здравец, Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, местност Сух Дол, Мишкарете, Панайот Волов, Пею Яворов, Присоето, Първи Май, Свети Кирил и Методи, Слатина, Стефан Караджа, Стоян Панов, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица:   113013, Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Васил Левски, Възраждане, Георги Бенковски, Георги Петров, Драгойца, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Калето, Кокиче, Лале, Лаловска, Люляк, Опълченска, Паисий Хилендарски, Ратица, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Централна, Явор, Ягода

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Дъбравата:   Александър Стамболийски, Буджовци, Витоша, Вътювци, Георги Бенковски, Драгойца, Златна Панега, Йотковци, Калето, Нинковци, Нишовци, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Цано Вълчев

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Златна Панега:   Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Димитър Грънчаров, Димчо Дебелянов, Златановци, Извор Златна Панега, Йордан Йовков, Кап.Петко Войвода, Любен Каравелов, местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Караджа, Хан Аспарух, Христо Ботев, Шипка

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Малък Извор, Общ. Ябланица:   махала Миревец

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Арменска, Богданка, Богой, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Петлешков, Владайско Въстание, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Захари Стоянов, Здравец, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Оборище, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Софроний Врачански, Съединение, Тодор Каблешков, Трети Март, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Шипка

На 12.03.2018 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:   Драгойца, махала Драгойца, местност Голяма Гора, местност Цоловци

На 12.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Батулци:   Иван Вазов, Йото Диков, местност Мечовец, Пею Яворов, Присоето, Свети Кирил и Методи, Стефан Караджа, Христо Смирненски

На 13.03.2018 г. /09:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Златна Панега:   Опълченска

На 14.03.2018 г. /10:00 - 15:00 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица:   Васил Левски, Иван Данов, Липа, Петър Василев, Победа, Стефан Цаков, Цоло Гетов

 

 
Областна администрация Ловеч се присъединява към инициативата на ТИСПОЛ за провеждането на операция EDWARD
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска