Съобщения
16.02.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 19 – 23 февруари 2018 г.

ОБЛАСТ ЛОВЕЧ

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Априлци

На 19.02.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Аврам Драганов/Ново Село/, Васил Левски/Ново Село/, Даскал Никола/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Малина/Ново Село/, Нарцис/Ново Село/, Павли Венков/Ново Село/, Пашовска/Ново Село/, Сребърна/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Пешев/Зла Река/

На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Изгрев/Ново Село/, Ковашка/Острец/, Мазалат/Острец/, Острец/Острец/, Сенковчица/Острец/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/

На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Безименна/Острец/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/

Община Ловеч

На 19.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев;  Дойренци: Гарова;  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;

На 22.02.2018 г. /09:00 - 09:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Александрово, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, местност Стопански Двор, местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж.П.Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор;  Деветаки: Беласица, Беляновец, Буздлужа, Васил Левски, Витоша, Волов, Ганчева, Георги Бенковски, Деветашка Пещера, Иван Вазов, Инж.Павел Петров, Искър, Крайполе, Липовец, Люлин, Марица, местност Мутьова Поляна, Московска, Осъм, Отец Паисий, Охрид, Пирин, Проф.Асен Златаров, Рила, Римна, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Червен Бряг, Черковна, Черна Река, Чурковец, Янтра;  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, местност Ваганска Бара, местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;  Йоглав;  Ловеч: Северна Индустриална Зона;  Тепава: Александър Стамболийски, Атанас Илиев, Бяло Море, Васил Левски, Вихрен, Георги Бенковски, Георги Трайков, Дунав, Зорница, Иван Вазов, Искър, Княз Борис, Княз Имеритински, Кокиче, местност Извора, местност Каптажа, Оборище, Осоговска Планина, Осъм, Отец Паисий, Петко Р.Славейков, Синчец, Стара Планина, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Черно Море, Юрий А.Гагарин;

На 23.02.2018 г. /12:00 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ловеч: Дзс-М.Музговото, Мизия, Освобождение, Северна Индустриална Зона, Хан Кубрат;

Община Луковит

На 21.02.2018 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин;  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1;  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански;  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген.Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Пейо К.Яворов, УПИ ХVІ-456, Кв.47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;

На 21.02.2018 г. /10:30 - 14:00 ч./ - Ъглен: Баба Тонка, Иван Вазов, Иглен, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий;

Община Тетевен

На 23.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 21.02.2018 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Емил Марков, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Михал Казначея, Усин Керим

На 19.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Воловийте

На 20.02.2018 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов

Община Троян

На 19.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 22.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 23.02.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска

На 19.02.2018 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Симеон Велики, Христо Смирненски

На 19.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Мах.Сеновоза

На 21.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Патрешко: местност Предела

На 21.02.2018 г. /12:00 - 15:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски, Възраждане, Любен Каравелов, Симеон Велики

На 21.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Патрешко: местност Далешка, местност Златешка, местност Минева Къща, местност Предела, местност Спасовска

На 22.02.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Еделвайс, Стара Планина

На 22.02.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 23.02.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Арх.Макари, Бочо Донев, Пейо К.Яворов, Радецки, Симеон Велики, Стефан Караджа, Христо Ботев

Община Угърчин

На 19.02.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Лесидрен: Александър Стамболийски, Възраждане, Георги Бенковски, Коман, местност Капин, местност Ношаря, Орницата, Раковска, Стоян Петков, Страцин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чаршията, Чуловдолска

Община Ябланица

На 19.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 20.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги С.Раковска, Гетовци, Жидевица, Кокиче, Любен Каравелов, местност Данчова Могила, Ниновци, Панайот Волов, Христо Ботев

На 21.02.2018 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Голяма Брестница: Александър Стамболийски, Васил Левски, Гетовци, Двадесет и Трети Декември, Девети Септември, Жидевица, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Панайот Волов, Петър Берон, Пирин, Родината, Христо Смирненски

На 22.02.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: местност Прелог

 
ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ ЛОВЕЧ
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска