Съобщения
05.01.2018
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 8 - 12 януари 2018 г.

Ловешка област

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Община Априлци  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Балкан/Видима/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Видима/Видима/, Габровница/Видима/, Градина/Видима/, Здравец/Видима/, Изгрев/Ново Село/, Кв. Видима, Ковашка/Острец/, М. Събевци, Мазалат/Острец/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Местн. Видима, Минзухар/Видима/, Младост/Видима/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радинска/Видима/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Събевска/Острец/, Цанко Дюстабанов/Острец/;

На 09.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./   На 12.01.2018 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Юмрукчал/Ново Село/;

На 11.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Русалийски Проход/Острец/;

Община Ловеч  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г. М. Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Ловеч: Осъмска;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 14:30 ч./ -  Ловеч: Младост;

На 10.01.2018 г. /11:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: I Кв. 2а, Източна Индустриална Зона;

Община Луковит  

На 08.01.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Луковит: Александър Стамболийски, Ардино, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Велчо Комитата, Веслец, Деветнадесети Февруари, Ивайло, Костен Дол, Никола Бонев, Петър Берон, Сан Стефано, Симов Дол, Шейново;

На 11.01.2018 г. /10:30 - 13:00 ч./ -  Торос: 48058, Полето, Торос, УПИ V;

На 11.01.2018 г. /11:00 - 12:15 ч./ -  Торос: Георги Бенковски, Дило Йотов, Еделвайс, Кичера, Орешака, Христо Ботев, Явор;

На 11.01.2018 г. /13:30 - 15:30 ч./ -  Дъбен: Вутевска, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Цоковска;

Община Тетевен  

На 08.01.2018 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Бръшлян, Васил Левски, Двадесет и Втори Септември, Иван Вазов, К. Горна Ливада, Люляк, Хаджи Димитър;

На 08.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Тетевен: Боровец;

На 10.01.2018 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Галата: Васил Левски, Георги Бенковски, Димитър Благоев, Еделвайс, Иван Туйков, Никола Парапунов, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Български Извор: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Раковски, Демокрация, Иван Вазов, Извора, Кокиче, местност Роденец, Странджа, Черно Море, Юрий А. Гагарин;

На 12.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Български Извор: 151001, Демокрация, Филип-Тотю, Христо Ботев, Шипка;

Община Троян  

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707. 504. 148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах. Баба Стана, Мах. Коевски Ливадки, Мах. Радоевското, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта;

На 08.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 09.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 12.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, местност Пъпровци, Терзийска;

На 09.01.2018 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Балкан, Ген. Карцов, Македония, Мизия, Стефан Стамболов;

На 09.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Бочо Попов, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Христо Гадевски;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето, Ливадето, Мах. Дрянска, Мах. Калчевска, Мах. Райковска, Мах. Сеновоза;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ -  Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М. Бъзево, М. Жеравица, М. Кошутина, М. Миленча, М. Стойновска, М. Стругът, Общ. Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова;

На 10.01.2018 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: БукоВЕЦ;

На 10.01.2018 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Лъгът;

На 12.01.2018 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Букова, Ген. Карцов, Димитър Гимиджийски, Кокиче, Криволак, Мир, Христо Ботев;

На 12.01.2018 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Дунав;

Община Угърчин  

На 09.01.2018 г. /09:30 - 13:30 ч./ -  Лесидрен: местност Язовир Сопот;

На 09.01.2018 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Васил Левски, Възраждане, Герганица, Мах. Шумака, Оборище, Пердевойка, Петриш, Софийска, Угърчинска, Шойка;

На 09.01.2018 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен: Александър Стамболийски, Бано Воевода, Васил Левски, Кършар, Раковска, Стара Планина, Урница, Христо Ботев;

На 10.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 11.01.2018 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, Мах. Шумака, Угърчинска;

На 11.01.2018 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево: Александър Стамболийски, Стара Планина;

Община Ябланица  

На 11.01.2018 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Бреза, Буревец, Георги Бенковски, Еделвайс, Лаловска, Трети Март, Явор, Ягода;

 

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска