Съобщения
24.11.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 27.11 - 01.12 2017 г.

Ловешка област

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Община Ловеч  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ -  Ловеч: I Кв.2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци: Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ловеч: Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бреза, Велковска, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Изгрев, Любен Каравелов, Стоян Заимов;  Хлевене: Александър Стамболийски, Великден, Даскал Стефанов, Иван Димов, Капитан Петко Войвода, Марангозка, Ненко Дачев, Отец Паисий, Петко Боев, Поп Георги, Простор, Тодор Печев, Трети Март;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 09:40 ч./ -  Дойренци: Гарова;  Йоглав: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев;  Ловеч: Местност Липака, Местност Синан Тепе;  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Умаревци: Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 13:20 - 13:30 ч./ -  Гостиня: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев;  Пресяка: Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /13:00 - 13:10 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Дойренци: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман;  Дренов: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев;

 Йоглав; Ловеч: Северна Индустриална Зона;

На 27.11.2017 г. /13:20 - 13:30 ч./ -  Смочан: Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 28.11.2017 г. /08:15 - 08:30 ч.; 15:50 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:50 - 16:00 ч./ -  Стефаново, Общ. Ловеч: Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Магильов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Резя, Селищен Дол, Средока, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шипка;

На 28.11.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Сливек;

На 28.11.2017 г. /12:00 - 12:10 ч.; 13:05 - 13:15 ч./ -  Българене, Общ. Ловеч: Ганчо Начев, Ганчо Павлов, Георги Тинков, Дядо Радоя Мариаша, Иванка Карагечева, Илко Ст.Ганков, Йордан Хубавенков, Кулата, Ловджийска, Марин Гърбов, Марин Пенков, Митю Комитата, Мичо Стоянов, Мочор, Неделки, Никола Комитата, Павел Станчев, Пенко Грозев, Пенко Христов, Присоето, Радой Минковски, Селище, Стоян Господински, Стоян Котански, Стоян Луканов, Тодор Цачев, Христо Ботев, Цачо Павлов, Цвятко Пеев, Цвятко Цачев;  Дъбрава, Общ. Ловеч: Васил Левски, Горски Пътник, Илинден, Местност Каптажа, Трети Март, Чер Недялко, Шести Септември;  Малиново, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Велковска, Гайдар Кольо, Георги Бенковски, Георги Мамарчев, Георги С.Раковски, Гребена, Даскал Спас, Димитър Талев, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Липа, Любен Каравелов, Люлин, Местност Юртлука, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Пенчо Славейков, Пиперска, Пирин, Плиска, Под Усоито, Росица, Стара Планина, Стоян Заимов, Христо Ботев;  Прелом: България, Васил Левски, Иван Вазов, Пролет, Стадион, Трети Март;  Стефаново, Общ. Ловеч: Априлци, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Двата Бора, Иван Вазов, Иван Йонков Врацанлията, Магильов, Малиновска, Местност Бекерска Кория, Пейо К.Яворов, Радой П.Цанков, Райна Княгиня, Растът, Резя, Селищен Дол, Средока, Хаджи Димитър, Хаджийска, Христо Ботев, Церът, Червен Бряг, Шарбанци, Шипка, Яница;

На 30.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ -  Катунец: 36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;

 Ловеч;

Община Луковит  

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./   На 01.12.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ -  Торос: Александър Стамболийски, Градинска, Китка, Крайселска, Потока, Торос, Христо Смирненски;

На 27.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон;

На 28.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: XXІІ, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Димитър Дяков, Димитър Полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми Март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К.Яворов, Плевен, Първи Май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара Планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-Тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А.Гагарин;

 Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1;

 Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански;

 Ъглен: Александър Стамболийски, Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Бачо Киро, Белия Бряг, Васил Левски, Васил Петлешков, Витска, Вратеник, Въло Войвода, Ген.Гурко, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Каменица, Капитан Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Местност Дачовското, Мизия, Никола Вапцаров, Освобождение, Осми Март, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, УПИ ХVі-456, Кв.47, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска;

На 28.11.2017 г. /11:00 - 12:00 ч./ -  Ъглен: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белия Бряг, Витска, Въло Войвода, Ген.Столетов, Георги Бенковски, Здравец, Ивайло, Иглен, Каменица, Местност Дачовското, Никола Вапцаров, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Трети Март, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Борис 1, Цар Иван-Асен Втори;

На 29.11.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Дъбен: Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска;

 Тодоричене: Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев;

На 29.11.2017 г. /10:00 - 13:15 ч./ -  Луковит: Ген.Гурко, Гето Йошев, Княз Борис 1, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Симеон 1;

Община Тетевен  

За периода 27-28.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./ -  Дивчовото: Мах.Зеленика, Мах.Косица;

За периода 27-28.11.2017 г. /08:45 - 15:30 ч./   На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Черни Вит: Ангел Крачунов;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: 20996.12.27, 20996.7.50, Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Мах.Зеленика, Мах.Косица, Местн.Боатин, Сава Младенов;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 10:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Заводна, Нецов Дол, Павлов Дол;

На 27.11.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Гложене, Общ. Тетевен: Бряст, Васил Драганов, Двадесет и Трети Септември, Лальо Ненов Динов, Никола Врачев, Прогрес, Явор;

На 27.11.2017 г. /12:30 - 14:00 ч./ -  Бабинци: 001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа; Тетевен: 002105 Екатте 07884, Бабинци;

Община Троян  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник: Клиновци, Мах.Реката, УПИ I Кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска; Терзийско, Общ. Троян: Грънчар, Девети Септември, Дядо Герасим, Дядо Стайко, Захари Стоянов, Иван Вазов, Местност Пъпровци, Терзийска; Троян, Общ. Троян: 34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски;

На 29.11.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето;

На 29.11.2017 г. /11:45 - 12:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта;

 Троян, Общ. Троян: Кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза; Черни Осъм: Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища На Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова;

Община Угърчин  

На 27.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 28.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 29.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 30.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 01.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 02.12.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор;

На 29.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Димитър Пъшков, Мах.Шумака, Угърчинска;

На 01.12.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Балча, Димитър Пъшков, Подене, Попенец, Станковска, Троян, Чепля;

Община Ябланица  

На 27.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 28.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 29.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 30.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 01.12.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: 87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец;

На 27.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю;

На 28.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Арменска, Богданка, Богой, Васил Левски, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Раковски, Грозданка, Иглика, Кокиче, Латинка, Любен Каравелов, Петър Берон, Присоето, Първи Май, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман;

На 28.11.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна;

На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Глогово: 020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Елов Дол, Иван Вазов, Иван Туйков, Къдрева, Люляк, М.Езерото, Мах.Водна, Мах.Джебин Трап, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Местн.Широки Трап, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Юрий А.Гагарин;

На 29.11.2017 г. /12:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ -  Градежница: Александър Стамболийски, Асен Стипцов, Бръшлян, Васил Априлов, Васил Левски, Вежен, Габъра, Георги Бенковски, Градинките, Двадесет и Втори Септември, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, К.Горна Ливада, Кирил и Методий, Косовец, Люляк, Мах.Лъма, Райна Княгиня, Сава Младенов, Синчец, Стара Планина, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Юрий А.Гагарин;

На 29.11.2017 г. /16:00 - 16:10 ч./ -  Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски, Вуто Даскала, Вутю Малков, Възраждане, Георги Бенковски, Глоговец, Дачевци, Девети Май, Джорковци, Долна Коритна, Дружба, Дъб, Единство, Заводска, Иван Данов, Кокиче, Коритна, Лало Йотов, Липа, Мильовци, Никола Петков, Оборище, Осми Март, Петър Василев, Печовци, Победа, Прогрес, Равнището, Серванска, Сергей Румянцев, Стара Планина, Стефан Цаков, Стоянковото, Съева Пещера, Теменуга, Трети Март, Тълкийското, Цоло Гетов, Шипка;  Български Извор: 112005, 151001, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги Раковски, Демокрация, Дунав, Здравец, Иван Вазов, Извора, Кокиче, Мах.Боаза, Мах.Начови Воденици, Мах.Солун, Местност Белилото, Местност Боаза, Местност Роденец, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Пирин, Райна Княгина, Рила, Родопа, Стара Планина, Странджа, Тодор Каблешков, Тракия, Филип-Тотю, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Ботев, Черно Море, Шипка, Юрий А.Гагарин;  Галата: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бялка, Васил Левски, Вела Пеева, Габаре, Георги Бенковски, Георги Кирков, Гергана, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Еделвайс, Иван Козарев, Иван Туйков, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Лазар Станев, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Пейо К.Яворов, Пенка Михайлова, Пеньо Пенев, Пещера, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Кърпачев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон;  Гложене, Общ. Тетевен: 101001;  Голяма Желязна: Дачо Михайлов;  Кирчево: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Иван Вазов, Комитска, Местност Площа, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хіі Кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Черно Море;  Лесидрен: 43325.10.23, 43325.10.61, 43325.10.832.1, Кол.Барашки, Кол.Коник, Кол.Ябълчака, Местност Берча, Местност Гаджов Дол, Местност Енча, Местност Камъка Правец, Местност Коника, Местност Ябълчака, Местност Язовир Сопот;  Малка Желязна: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Двадесет и Трети Септември, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Махала Баевене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка;  Славщица: Александър Стамболийски, Балканска, Васил Левски, Видинска, Въндевска, Георги С.Раковски, Даловска, Иван Вазов, Кирил и Методий, Колевска, Корканска, Кьосовска, Марковска, Местност Зелка, Моновска, Московска, Нечовска, Никола Д. Петков, Паисий Хилендарски, Палангурска, Последна, Рачовска, Свобода, Хаджи Димитър, Христо Ботев;  Сопот, Общ. Угърчин: 68076.291.106, Аврамовска, Балча, Васил Левски, Възраждане, Герганица, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Мах.Съевска, Мах.Шумака, Николовска, Оборище, Пердевойка, Петриш, Подене, Попенец, Последна Поляна, Радковец, Софийска, Станковска, Троян, Угърчинска, УПИ Іі-346, Чепля, Шойка.

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска