Съобщения
17.11.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 20 - 24 ноември 2017 г.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ,  за периода 20 - 24 ноември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни  превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани  дейности.

 

Ловешка област

Дата/период          Времетраене          Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

 

Община Априлци  

На 22.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци:  Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, кв. Зла Река Местност Стоилите, Салапийска/Зла Река/

Община Ловеч  

На 20.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Дойренци:  Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дойренци:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Баба Тонка, Барата, Бачо Киро, Васил Данков, Васил Левски, Весела Поляна, Върбан Пешев, Гарова, Генерал Столетов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Ганев, Димитър Аджарски, Димо Панев, Добри Цвятков, Дойчо Минков, Доктор Г.М.Димитров, Дунав, Иван Вазов, Любен Каравелов, Местност Ваганска Бара, Местност Прелеза, Младост, Недялко Русинов, Неофит Рилски, Никола Й.Вапцаров, Оборище, Овчарска, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Р.Славейков, Петър Стефанов, Поляната, Свети Свети Кирил и Методи, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Киров, Тотю Стоянов, Търговска, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Цанко Начков, Цар Иван Шишман

На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Дренов:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Атанас Ангелов, Баба Тонка, Бадьовец, Баира, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Левски, Ген. Гурко, Ген. Столетов, Ген.Тотлебен, Георги Кирков, Елин Пелин, Иван Вазов, Йордан Йовков, Калето, Крачун Атанасов Конов, Любен Каравелов, Люляци, Марин Дринов, Митю Христов, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Пипков, Патриарх Евтимий, Петър Петров Шантропов, Плиска, Райна Княгиня, Сан Стефано, Стефан Караджа, Тинтява, Трети Март, Хаджи Димитър, Хаинбоаз, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Христо Цонев

На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Йоглав

На 20.11.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./  на 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ловеч:  Северна Индустриална Зона

На 20.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Ловеч:  Велики Преслав, Дикисанска, Иларион Ловчански, Никола Петков, Отец Паисий, Тракийска

На 21.11.2017 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев; Дойренци:  Гарова;  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев; Ловеч:  Местност Липака, Местност Синан Тепе; Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски; Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 21.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Угърчин:  Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген.Радецки, Ген.Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка; Катунец:  36662.308.15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи Май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра; Ловеч:  43952.533.118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия Път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен Бряг, Младост, Момина Сълза, Момчил Войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп.Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен Бряг, Чуклата, Янтра; Орляне:  Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести Май; Радювене:  Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев Връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин Камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д.Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи Май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, Реката, Република, Рила, Родопи, Росица, С.Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети Март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 21.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

На 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Александрово, Общ. Ловеч:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бенковски, Борис Данков, Борислав, Братя Миладинови, Братя Павлови, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Габровска, Генерал Скобелев, Гено Димов, Гео Милев, Денчо Влайчев, Димитър Рашков, Дунав, Ивайло, Иван Вазов, Кирил Павлов, Козлодуй, Крайна, Леге, Лъга, Любен Каравелов, Мадара, Местност Стопански Двор, Местност Ямата, Нейко Найденов, Оборище, Одринска, Опълченска, Осъм, Павел Баев, Пиринска, Покой, Поляна, Преслав, Преспа, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Район Ж.П.Гара, Раковска, Рачо Радев, Рила, Родопа, Свети Кирил и Методий, Свобода, Сергей Румянцев, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Страцин, Съединение, Трети Март, Хаджи Димитър, Хемус, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Освободител, Цариград, Цоньо Василев, Чайка, Шипка, Явор

На 22.11.2017 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Деветаки:  Местност Мутьова Поляна

На 22.11.2017 г. /11:45 - 15:00 ч./ - Ловеч:  I кв.2а, Васил Левски, Жп Спирка, Източна Индустриална Зона, Местност Печковец, Местност Синан Тепе, Митропол.Дионисий Ловчански, Мостова, Никола Цвятков, Сирко Станчев, Тодор Кирков, Филип Тотю, Хан Кубрат

Община Луковит  

На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./  на 25.11.2017 г. /08:30 - 14:15 ч./ - Торос:  Александър Стамболийски, Градинска, Китка, Крайселска, Потока, Торос, Христо Смирненски

На 20.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 22.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Торос:  Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Петревене:  Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Левски, Ген.Гурко, Георги Сава Раковски, Здравец, Златна Панега, Иван Вазов, Иван Стефанов, Местност При Панега, Радецки, Розова Долина, Сергей Румянцев, Синчец, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Освободител

На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Дъбен:  Васил Левски, Вутевска, Диевска, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кральовска, Пейо Яворов, Песовска, Петко Славейков, Петър Берон, Поповска, Сергей Румянцев, Урушка, Хаджи Димитър, Цоковска

На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:45 ч./ - Тодоричене:  Баба Тонка, Васил Петлешков, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Добри Войников, Иван Вазов, Капитан Дядо Никола, Любен Каравелов, Мочура, Петко Р.Славейков, Райна Княгиня, Рибарица, Старо Шосе, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 22.11.2017 г. /10:00 - 11:20 ч./ - Румянцево:  Бузлуджа, Веслец, Йорговска, Маркони, Петър Берон, Предел, Разделна, Родина, Страцин, Централна, Чукара

На 23.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дерманци:  079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбен:  Иван Вазов

На 24.11.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Угърчин:  75054.448.116.1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели Камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло Море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Ген.Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С.Раковски, Гогол, Голи Рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит Камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми Март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К.Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара Планина, Старчов Дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И.Венелин, Явор

На 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Угърчин:  75054.448.116.1, Акация, Антон Чехов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Ген.Гурко, Георги Бенковски, Георги С.Раковски, Елин Пелин, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н.Толстой, Македонска, Максим Горки, Маркова Стъпка, Никола Вапцаров, Опълченска, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Софроний Врачански, Старчов Дол, Тодор Каблешков, Топалска, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Асен Втори, Чукара, Юрий И.Венелин

Община Тетевен  

На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Бабинци:  001104 С Екатте07884, ІV-52, Главна, М-Ст Дунчевото, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 20.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./  на 21.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 22.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 23.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./  на 24.11.2017 г. /08:45 - 09:15 ч./ - Тетевен:  002105 Екатте 07884, 005041, 72343.31.148, Бабинци, Конски Дол, Махала Гечовото, Местност Года, Местност Дунчовото, Местност Конски Дол

На 20.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Махала Криви Дол

На 20.11.2017 г. /12:15 - 14:00 ч./ - Галата:  Васил Левски, Димитър Полянов, Капитан Петко Войвода, Лиляна Димитрова, Малчика, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Пеньо Пенев, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Христо Ботев

На 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен:  Вит, Кап.Петко Войвода, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов, Полатен, Стария Мост, Страхил Войвода, Трите Езера, Янко Сакъзов

На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Асен, Общ. Тетевен

На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен:  Бор, Васил Драганов, Васил Йонков, Възход, Георги Пискулев, Гецо Атанасов, Дако Йонков, Детелина, Дъб, Здравец, Иглика, Илия Пандурски, Йото Диков, Йото Николов Врачев, Йото Нинов, Йото Пеев, Йото Стойков, Камен Лисец, Кара Георги, Лальо Ненов Динов, Липа, Люляк, Малина, Местност Байнов Поток, Местност Видрите, Местност Левица, Минзухар, Найден Стоянов Найденов, Нено Йотов Краев, Никола Врачев, Никола Милчев, Нягол Войвода, Петко Найденов, Роза, Синчец, Славотин, Стоян Войвода, Теменуга, Тодор Христов, УПИ І кв.1, Цачо Ненов

На 23.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Тетевен:  Дванадесети Конгрес, Дончовци, Махала Моновци, Отец Паисий, Павел Лалов

Община Троян  

На 20.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник:  Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска; Троян, Общ. Троян:  34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян:  10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 15-та, 16-та, 53707.504.148, 9-та, Авксентий Дацин, Амбарица, Архимадрит Хаджи Макарий, Атанас Хасъмски, Васил Левски, Васил Попстефанов, Вилна Зона, Втора, Георги Дренски, Данчо Василешки, Даскал Петър Атанасов, Димитър Никифоров, Димитър Ралков, Доктор Борис Пейчев, Еделвайс, Иван Донев, Иван Лалев, Иван Павлов, Иван Полендаков, Кирил и Методий, Кичура, Комсомолска, Комуна, Ливадата, Мах.Баба Стана, Мах.Коевски Ливадки, Мах.Радоевското, Местност Рътлината, Местност Тихова Лъка, Младост, Неофит Калчев, Осъм, Панайот Волов, Патриарх Максим, Пенко Йотов, Прохлада, Първа, Раю Ганковски, Стара Планина, Трета, Хемус, Христо Ботев, Цочо Стоянов, Червено Знаме, Четвърта

На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян:  кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дрянска, Мах.Калчевска, Мах.Райковска, Мах.Сеновоза

На 21.11.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 12:00 - 12:30 ч./ - Черни Осъм:  Акациева, Амбарица, Атанас Филипов, Бай Паскал, Васил Радев, Врачовска, Възраждане, Девети Септември, Дружба, Жилища на Горското Стопанство, М-Ст Николчов Дол, М.Бъзево, М.Жеравица, М.Кошутина, М.Миленча, М.Стойновска, М.Стругът, Общ.Дз Обнова, Първи Май, Райнешка, Стара Планина, Стойновска, Хаджи Макарий, Цонка Дамянова

На 22.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./  на 23.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./  на 24.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Балкан, Ген.Карцов, Македония, Мизия, Стефан Стамболов

На 22.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./  на 23.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./  на 24.11.2017 г. /12:15 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Вежен, Ген.Карцов, Македония, Пряспа

На 22.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Хан Аспарух

На 23.11.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Голяма Желязна:  Ганчо Моев, Георги Бенковски, Желязвенска Комуна, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах.Сойчанско, Октомврийска, Петко Доневски, Симеон Маринов, Тринайсет Века България, Цано Драголов

На 23.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 24.11.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян:  кв.Ливадето, Ливадето, Мах.Дудевска

Община Угърчин  

На 22.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 23.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 24.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./  на 25.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Угърчин:  Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор

Община Ябланица  

На 20.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 21.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 22.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 23.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./  на 24.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 20.11.2017 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 22.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица:  Местност Голяма Гора, Местност Цоловци

На 24.11.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица:  Васил Левски, Вутю Малков, Единство, Никола Петков, Оборище, Петър Василев, Равнището, Стара Планина, Стоянковото, Съева Пещера

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска