Съобщения
11.11.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 13 - 17 ноември 2017 г.

Ловешка област

Дата/период           Времетраене           Населено място Засегнат район /улици, квартал, УПИ, ПИ/

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както  и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Община Априлци  

На 16.11.2017 г. /11:00 - 11:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци:  52218.172.54, Аврам Драганов/Ново Село/, Ангелина Попска/Ново Село/, Априлско Въстание/Ново Село/, Балкан/Видима/, Барата/Видима/, Барахарска/Зла Река/, Безименна/Острец/, Бор/Видима/, Ботев Връх/Видима/, Бъзов Дял/Видима/, Васил Левски/Ново Село/, Велчевска/Зла Река/, Велчо Ночев/Зла Река/, Видима/Видима/, Вилна/Видима/, Воденичарска/Зла Река/, Възрожденска/Ново Село/, Вълко Йонков/Ново Село/, Габровница/Видима/, Георги Бенковски/Зла Река/, Градина/Видима/, Грънчарска/Видима/, Даскал Никола/Ново Село/, Девети Май/Ново Село/, Драгню Стойчев/Ново Село/, Дружба/Ново Село/, Дуневска/Видима/, Еделвайс/Ново Село/, Здраве/Ново Село/, Здравец/Видима/, Зеленика/Ново Село/, Зла Река/Зла Река/, Злиевска/Зла Река/, Зора/Зла Река/, Иван Марангозов/Ново Село/, Иглика/Зла Река/, Изгрев/Ново Село/, Индустриална, Йонко Карагьозов/Ново Село/, Касалийска/Ново Село/, Катранджийска/Ново Село/, Кв Зла Река Местност Стоилите, кв.Видима, кв.Зла Река, кв.Ново Село, кв.Острец, Ковашка/Острец/, Кокиче/Видима/, Колю Ковача/Ново Село/, Креманлива/Зла Река/, Курорт/Видима/, Лале/Ново Село/, Липакът/Зла Река/, Лъгът/Зла Река/, М. Пандуци кв. Видима, М. Симеонов Азмак, Мазалат/Острец/, Мала Река/Зла Река/, Малина/Ново Село/, Марагидик/Острец/, Марин Сяров/Зла Река/, Маринска/Видима/, Матевска/Видима/, Махала Гроба, Махала Маришница, Махала Паздери, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Видима, Местн.Зла Река, Местн.Черни Връх, Минзухар/Видима/, Мичо Митков/Видима/, Младост/Видима/, МТП Мядна, Мядна/Острец/, Нанко Пачника/Зла Река/, Нарцис/Ново Село/, Ново Село/Ново Село/, Обиколна/Видима/, Орловска/Видима/, Острец/Острец/, Отдих/Острец/, Павли Венков/Ново Село/, Пастуханска/Зла Река/, Пашовска/Ново Село/, Пейковци/Видима/, Преселци/Видима/, Пръскалска/Видима/, Първомайска/Видима/, Радевска/Зла Река/, Радинска/Видима/, Роза/Зла Река/, Росица/Ново Село/, Русалийски Проход/Острец/, Салапийска/Зла Река/, Св.Св.Кирил и Методий/Зла Река/, Сенковчица/Острец/, Синчец/Видима/, Смолян/Острец/, Соколска/Острец/, Сребърна/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стара Планина/Зла Река/, Стефан Вълков/Ново Село/, Стефан Пешев/Зла Река/, Стояна Драгановска/Ново Село/, Стърна Река/Видима/, Събевска/Острец/, Табашка/Ново Село/, Теменуга/Зла Река/, Тепавичарска/Зла Река/, Топола/Острец/, Туристическа/Видима/, Търговска/Ново Село/, Хелевска/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Христо Ботев/Зла Река/, Цанко Дюстабанов/Острец/, Чайка/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/, Юмрукчал/Ново Село/;  Велчево, Общ. Априлци:  Алиевото, Васил Левски, Велчо Ночев, Местн.Бранево, Местн.Йорговци, Местн.Коевци, Местн.Мачковци, Тончо Стаевски, Тотка Съева, Христо Ботев;  Орешак, Общ. Троян:  Мах.Коевски Ливадки;  Скандалото:  Априлци, Главна, Еделвайс, За Моста, Махала Врабците, Махала Лъката, Местност Кованджиите, Местност Левището, Местност Чернево, Павловото, Старото Скандало; Троян, Общ. Троян:  Васил Левски

Община Ловеч  

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Гостиня:  Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Вазов, Иван Генов, Илия Симеонов, Кирил и Методий, Княз Борис 1, Любен Каравелов, Михо Нечев, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Яким Груев

За периода 13-16.11.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ -  Ловеч:  Граф Игнатиев, Търговска

На 13.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Дойренци:  Бачо Киро, Васил Данков, Гео Милев, Георги Бенковски, Доктор Г.М.Димитров, Оборище, Отец Паисий, Петър Стефанов, Поляната, Тодор Кирков, Тодор Киров, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Дойренци:  Гарова

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Йоглав:  Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кокиче, Латинка, Мелнишка, Мусала, Никола Василев, Опълченска, Осъм, Отец Паисий, Пирин, Рила, Соргоня, Стара Планина, Странджа, Съединение, Трети Март, Хан Аспарух, Хемус, Христо Ботев

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ловеч:  Местност Липака, Местност Синан Тепе

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Пресяка:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Възрожденска, Габрака, Георги Бенковски, Дунав, Иван Вазов, Калето, Климент Охридски, Любен Каравелов, Местност Стравиц, Местност Ялията, Потока, Райко Даскалов, Свети Кирил и Методи, Стара Планина, Стефан Караджа, Съби Даскалов, Тодор Каблешков, Христо Смирненски

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Смочан:  Албанска, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Дунав, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Осъмска, Отец Паисий, Панайот Волов, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Каблешков, Трети Март, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 16.11.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Умаревци:  Александър Македонски, Балатон, Балкан, Васил Левски, Вежен, Генерал Скобелев, Георги С.Раковски, Десислава, Драгоман, Дунав, Искра, Кокиче, Кракра, Липа, Люлин, Люляк, Местност Чоловски Баир, Никола Помов-Комитата, Опълченска, Осъмска, Преспа, Проф.Асен Златаров, Рила, Росица, Свети Кирил и Методий, Стара Планина, Трети Март, Христо Ботев, Черно Море, Чукалска, Шипка

На 17.11.2017 г. /08:30 - 14:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Ловеч:  Бул Мизия и Освобождение, Здравец, Освобождение

На 17.11.2017 г. /10:00 - 10:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ -  Ловеч:  34-ти Пехотен Полк, Васил Левски, Гарата, Източна Индустриална Зона, Мадара, Местност Велур, Местност Липака, Местност Синан Тепе, Местност Стратеш, Осъмска, Сирко Станчев, Хан Кубрат

Община Луковит  

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Вит, Георги Раковски, Гоце Делчев, Дърман, Любен Каравелов, Мизия, Оборище, Околовръстна, Петко Д.Петков, Подполковник Калитин, Райна Княгиня, Хан Аспарух, Яне Сандански

На 13.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./   На 18.11.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Румянцево:  Златинска, Крайще, Маркони, Стара Планина, Страцин, Централна

На 13.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 14.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 15.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./   На 17.11.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ -  Торос:  Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К.Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 14.11.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./   На 16.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дерманци:  079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ -  Луковит:  Възраждане

На 15.11.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Луковит

Община Тетевен  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бабинци:  001104 С Екатте07884, Іv-52, Главна, Махала Арамлия, Махала Бадънското, Махала Близнаците, Махала Полъта, Махала Трескавец, Местност Чашката, Първа

На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  002105 Екатте 07884, Бабинци

На 13.11.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен:  Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Здравец, Илия Темелски, Тодор Михайлов, Тома Василев, Трескавец

На 13.11.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов Дол, Павлова Полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 13.11.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ -  Тетевен:  Емил Марков, Иван Вазов, Костина, Лальо Пеев, Марин Мръвков, Марин Урманов, Паца Нейкова, Пеновото, Романов Дол, Усин Керим, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Тетевен:  Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков Дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Голям Извор, Общ. Тетевен:  Голямо Усое, Махала Криви Дол

На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 15.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Глогово:  020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах.Водна, Местн.Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев

На 16.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Дивчовото:  Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн.Боатин, Сава Младенов

На 16.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Малка Желязна:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Девети Май, Додьо Маринов, Йото Влахов, Клокотница, Ком, Матей Петков, Мах.Байовене, Палич, Панайот Волов, Райко Даскалов, Сава Младенов, Сергей Румянцев, Софийска, Стойко Додев, Христо Рачев, Шипка

На 17.11.2017 г. /09:00 - 11:30 ч./ -  Тетевен:  Люляк, Местност Пладнището, Пладнището

На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:30 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен:  Брязово, Георги Бенковски, Даковото

Община Троян  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ -  Бели Осъм:  Зеленика, Мах.Гунешка, Мах.Доновска, Мах.Калчевска, Мах.Катилска, Стоян Българенчето

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Гумощник:  Клиновци, Мах.Реката, УПИ I кв.35, Цанко Влаховски, Чакърска

На 13.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 18.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  34-ти Троянски Полк, Дрянска Чешма, Захарий Зограф, Панайот Волов, Симеон Велики, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 13.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Добродан:  Димитър Рупов, Иван Марковски, Кирил и Методий, Комсомолска, Марин Семерджиев, Минко Гадев, Мир, Пенко Маринов, Раковска, Стара Планина, Стефан Тонков, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Добродан:  Гара Добродан, Местн.Доброданското

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца:  Васил Ватев, Местност Калейшко Ханче

На 14.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Спасов, Разклон Калейца

На 14.11.2017 г. /12:30 - 16:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  Васил Левски, Любен Каравелов, Охрид, Пенчо Х.Найденов, Тома Хитров, Христо Ботев

На 15.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./   На 16.11.2017 г. /08:15 - 08:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Троян, Общ. Троян:  73198.144.25, 73198.158.104.1, 73198.158.124, Ген.Карцов, Изгрев, кв.Попишка, Лисичи Дупки, Лъгът, Мах.Малка Рибна, Нейчо Войвода, Поч.Дом Капина, Тиха, Христо Смирненски, Шести Септември

Община Угърчин  

На 14.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./   На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Кирчево:  Александър Стамболийски, Бачо Киро, Васил Левски, Веселина Черкезова, Комитска, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Площа, Стара Планина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, ХІІ кв.5, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 15.11.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ -  Лесидрен:  Васильовска, Енча, Кичера, Христо Ботев, Шумака

На 14.11.2017 г. /11:00 - 13:30 ч./   На 17.11.2017 г. /12:00 - 14:00 ч./ -  Лесидрен:  Местност Берча

Община Ябланица  

На 13.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 14.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 15.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 16.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./   На 17.11.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  87017, Александър Стамболийски, Борьов Дол, Местност Братевец, Местност Девет Дола, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец

На 14.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Златна Панега:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 14.11.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица:  Местност Голяма Гора, Местност Цоловци

На 14.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:  Димчо Дебелянов, Златановци, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Опълченска, Стара Планина, Шипка

На 14.11.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ -  Батулци:  Гео Милев, Местност Сух Дол, Свети Кирил и Методи, Христо Ботев

На 15.11.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Златна Панега:  Бачо Киро, Димитър Грънчаров, Местност Драганина Могила, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Сергей Румянцев, Хан Аспарух

На 17.11.2017 г. /12:15 - 14:00 ч./ -  Градежница:  Вежен, Иван Вазов, Люляк, Хан Аспарух, Христо Смирненски, Цар Самуил

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска