Съобщения
01.10.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 2 - 6 октомври 2017 г.

Община Априлци  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Соколска/Острец/

Община Ловеч  

На 02.10.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Абланица, Общ. Ловеч: 00028Л500Л320, Бабахлан, Буковец, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Делиорман, Зелен Здравец, Иван Вазов, Иван М. Пенчев, Иван Т. Генчевски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Ил. Цонев, Райна Княгина, Свети Кирил и Методий, София, Стефан Караджа, Тинко Иванов, Тотьо Иванов Орешаров, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Голец: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бакърска, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Иванов, Иван Карапанчев, Кирил и Методий, Княз Борис Първи, Кокиче, Лале, Лиляна Бърдарова, Люлин, Мах. Оломан, Мах. Пазар Дере, Никола Григоров, Отец Паисий, Панайот Волов, Петко Панчев, Свинево, Стара планина, Теменуга, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Цанко Фиденков, Цар Симеон;  Киркова махала: България;  Микре: Божко Божков, Бранище, Бузлуджа, Бялка, Васил Героя, Васил Кировски, Васил Левски, Генерал Столетов, Георги Иванов, Димитър Комитата, Димчо Дебелянов, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Илия Вълков, Калето, Кольо Семов, Кольо Чолашки, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска, Освобождение, Осъм, Пашала, Пенчо Боевски, Пеньо Пенев, Петър Баръмски, Петър Мъньовски, Полковник Орлов, Руен, Семо Стоянов, Стаевска, Старшина Тарасов, Тодор Кочовски, Тонко Биволчето, Христо Ботев, Христо Краев, Христо Талигарски, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Черно Море, Шипка;  Монтана: Нов живот;  Соколово, Общ. Ловеч: България, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Местност Бялка, Незабравка, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Петко Войвода, Под Липите, Сергей Румянцев, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, Христо Смирненски

Община Луковит  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Луковит: Александър Теодоров-Балан, Будевец, Георги С. Раковски, Кирил и Методий, Предел, Росица, Сливница, Фурка, Христо Михайлов

 Торос: Бузлуджа, Валето, Вишиндол, Дило Йотов, Кичера, Мелнична, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Цар Симеон

На 03.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 04.10.2017 г. /08:30 - 08:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:15 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 08:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Дерманци: Баба Тонка;  Дъбен: Иван Вазов;  Луковит;  Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация, Алеко Константинов, Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Чехов, Баба Тонка, Бачо Киро, Безименна, Бели камък, Божур, Бойчо Огнянов, Бяло море, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Витоша, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Ген. Сираков, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Иванов, Георги С. Раковски, Гогол, Голи рът, Горник, Гоце Делчев, Демокрация, Димитър Полянов, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Доростолска, Елин Пелин, Забит камък, Захари Стоянов, Ивайло, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Каменка, Кичира, Климент Охридски, Кнежа, Кокиче, Комитска, Кръстю Сарафов, Лев Н. Толстой, Лепетура, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Марица, Маркова Стъпка, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Новоселска, Оборище, Околчица, Опълченска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Плевен, Поп Андрей, Поп Харитон, Райна Княгиня, Рила, Светулка, Свобода, Сергей Румянцев, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Старчов дол, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Топалска, Тракия, Търговище, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен Втори, Цар Калоян, Цар Симеон, Църковна, Чукара, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Юрий И. Венелин, Явор

На 03.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./; на 04.10.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ -  Угърчин: Александър Пушкин, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Безименна, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вълчо Русковски, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Иванов, Голи рът, Горник, Доростолска, Захари Стоянов, Иван Дял, Иван Рилски, Иглика, Йордан Йовков, Кокиче, Люлин, Максим Горки, Мара Петлешкова, Маргарец, Мусала, Незабравка, Неофит Рилски, Никола Обретенов, Новоселска, Освобождение, Осми март, Осогово, Осъм, Паисий Хилендарски, Патриарх Ефтимий, Пейо К. Яворов, Петко Войвода, Петър Берон, Пирин, Поп Андрей, Скачка, Софроний Врачански, Стара планина, Странджа, Табашка, Теменуга, Тодор Каблешков, Тракия, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Калоян, Шейново, Шипка, Шумака, Юрий Гагарин, Явор

На 04.10.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./; на 05.10.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 06.10.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ -  Дерманци: 079065, Атанасовото, Бяла Вур, Васил Левски, Вежен, Ивайло, Крайбрежна, Плиска, Преслав, Стадиона, Цар Калоян, Цар Симеон

На 05.10.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./; на 06.10.2017 г. /08:15 - 16:00 ч./ -  Угърчин

Община Тетевен  

На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Тетевен: Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков дол

На 02.10.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ -  Черни Вит

На 04.10.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: 62579. 168. 546. 1, Георги Бенковски, Захари Стоянов, Костина, Отец Кирил, ПИ-62579. 164. 2

На 04.10.2017 г. /13:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Заводна, Нецов дол, Павлов дол

На 04.10.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Иглика, Кокиче, Краището, Павлов дол, Павлова полица, Пангарата, Просвета, Филип Тотьо, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 05.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Георги Бенковски, Христо Ботев, Черна река

На 05.10.2017 г. /10:00 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Боровец, Дели Пало, Капитан Войновски, Махала Златевци, Орлов камък, Стоян Генков, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 05.10.2017 г. /13:00 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Иван Вазов, Сава Младенов, Симеон Куманов

На 05.10.2017 г. /13:30 - 15:00 ч./ -  Дивчовото: Боровец, Георги Бенковски, Йото Генков, Капитан Никола Войновски, Местн. Боатин, Сава Младенов

Община Троян  

На 02.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 02.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 03.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 04.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 05.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 06.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 07.10.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ -  Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи май, Теменуга, Чучура

На 03.10.2017 г. /09:30 - 09:40 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ -  Борима: Бочо Дуковски, Васил Левски, Васил Поппавлов, Васильов, Ген. Скобелев, Генерал Тотлебен, Георги Бенковски, Георги Попов, Георги С. Раковски, Гурко, Девети септември, Димитър Рачев, Дочо Съев, Дъбрава, Есперанто, Здравец, Иван Дочев, Илия Маринов, Кап. Петко Войвода, Кирил и Методий, Кокиче, Колю Кацаров, Колю Колев, Космос, Марин Банковски, Марин Стафунски, Минзухар, Минко Дочев, Освобождение, Пашалан, Пенка Стафунска, Петко Дочев, Петър Грошев, Победа, Райна Княгиня, Синчец, Стара планина, Стефан Караджа, Тинко Симов, Тотка Съева, Трети март, Урсел, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цанко Патарински;  Голяма Желязна: 15703. 44. 5, Август 1926 Г. , Братя Попски, Възраждане, Ганчо Моев, Георги Бенковски, Дачо Михайлов, Девети септември, Желязвенска комуна, Колю Владов, Късера, Марин Гачев, Марин Ив Кинкин, Мах. Испирско, Мах. Козуря, Мах. Лъките, Мах. Разсадищата, Мах. Сойчанско, Мах. Топля, Мах. Чербин, Мах. Чолдарско, Мирчо Филипов, Михал Дочев, Октомврийска, Петко Доневски, Разсадищата, Симеон Маринов, Стамен Мирчев, Стойко Хаджиев, Тодор Чипарски, Тринайсет Века България, Цанко Станчев, Цано Драголов, Цано Кадийски, Цвятко Георгиев;  Дълбок Дол: Божур, Бор, Бреза, Васил Мочев, Васил Събчев, Васил Христов, Гробарска, Дъб, Дълбокдолска комуна, Иван Дончев, Иван Иванчев, Изворът, Извънградска, Крайречна, Кузманица, Лале, Марин дол, Мерата, Местност Поляната, Момчилов Кладенец, Орех, Петър Стойков, Поникът, Пчелинът, Първи май, Ракита, Средни Дял, Старата чешма, Стойко Цочев, Суха, Теменуга, Тошко Тодоров, Трифонова Усойна, Чучура;  Старо село, Общ. Троян: Калник, Мах. Шарбан, Мест. Стопански двор, Местн. Трапът, Ралчевска, Софийска, Централна, Шарбан

На 05.10.2017 г. /08:45 - 09:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ -  Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах. Маргатина, Мах. Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска;  Врабево: Антон Иванов, Арх. Борис Боев, Васил Левски, Вилна зона, Втора, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи май, Раздоле, Св. Св. Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А. Гагарин;  Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн. Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара планина, Стефан Тонков, Стопански двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков;  Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски дол, Терзийска, Христо Ботев;  Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра;  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско поле

Община Угърчин  

На 03.10.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Сопот, Общ. Угърчин: Аврамовска, Димитър Пъшков, Ендешка, Ланзовица, Николовска, Последна поляна, Радковец, УПИ Іі-346, Чепля

На 06.10.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ -  Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Местност камъка Правец, Местност Язовир Сопот

Община Ябланица  

На 02.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 03.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 04.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 05.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 06.10.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи май, Трети март, Филип-тотю

На 06.10.2017 г. /09:30 - 11:00 ч./ -  Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап. Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, път № 103, Стара планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

На 06.10.2017 г. /11:30 - 13:30 ч./ -  Добревци, Общ. Ябланица: Васил Левски, Георги Петров, Драгойца, Захари Стоянов, Калето, Кокиче, Опълченска, Христо Ботев, Централна

На 06.10.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 Кв. 13, Александър Стамболийски, Местност Гераня, Местност Ламбовци, Местност Шумака, Местност Шумнене, Пеловска Ливада, Ширевец.

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска