Съобщения
15.09.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 18 - 23 септември 2017 г.

Община Априлци

На 19.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

На 20.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Вълко Йонков/Ново Село/, Еделвайс/Ново Село/, Кв.Ново Село, Махала Пипери, Махала Свинова Поляна, Местн.Черни Връх, Ново Село/Ново Село/, Соколска/Острец/, Стадиона/Ново Село/, Стефан Вълков/Ново Село/, Хризантема/Ново Село/, Черни Връх/Ново Село/, Чуклата/Ново Село/

Община Луковит

На 18.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 23.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Беленци: Бузлуджа, Георги Бенковски, Главна, Деница, Каноското, Кошута, Обзор, Оборище, Пазара, Първи Май, Ратица, Рила, Свети Илия, Синчец, Стара Планина, Тодоришка, Чавдар, Шипка

На 21.09.2017 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Румянцево: Разделна, Централна, Чукара

Община Тетевен

За периода 18-22.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Тетевен: Асен и Петър, Вит, Кап.Петко Войвода, Люлин, Полатен, Стария Дъб, Хиляда и Триста Години, Янко Сакъзов

На 18.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч./ - Тетевен: Вежен, Върбанчовец, Димитър Д.Стойчев, Емил Марков, Иван Фурнаджиев, Лальо Пеев, Марин Урманов, Мария Удренова, Палтен, Стара Планина, Стоян Костов, Червен

На 18.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Махала Байовица, Махала Ванковци, Махала Свидово, Местност Банков Дол; Черни Вит

На 18.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 19.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Тетевен: Вършец

На 18.09.2017 г. /13:00 - 14:30 ч./ - Тетевен: Бели Вит, Ключ, Пеновото

На 18.09.2017 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Тетевен: Пеновото

На 19.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Български Извор: 112005, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Мах.Солун, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Райна Княгина, Хемус

На 19.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: Местност Рупци

На 20.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Глогово: Елов Дол, Мах.Къдря, Мах.Равнището, Мах.Ръбя, Местн.Три Могили, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 20.09.2017 г. /11:00 - 14:00 ч./ - Тетевен: Васил Петров, Първи Ноември, Станьо Петков

Община Троян

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Мах.Баба Стана

На 18.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 19.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 20.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 21.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 23.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Дълбок Дол: Бор, Васил Мочев, Васил Събчев, Иван Дончев, Пчелинът, Първи Май, Теменуга, Чучура

На 19.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Белиш: VIII-45 Кв 16, Гадевска, Гадю Иванов, Доктор Райко Радевски, Иван Ковачев, Къню и Додю Докови, Марин Лазаров, Мах.Маргатина, Мах.Минковска, Микренска, Милевска, Нено Даракчиев, Никола Панамски, Пенчо Чавдаров, Стара Планина, Стойчо Илевски, Тодор Радевски, Христо Герганов, Цанко Иванов, Чакърска; Врабево: Антон Иванов, Арх.Борис Боев, Васил Левски, Вилна Зона, Втора, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Каля-Черква, Ленин, Ленинград, Любен Каравелов, М. Держика, Маршал Толбухин, Минко Генков, Минко Карата, Младост, Москва, Нено Даракчиев, Никола Й. Вапцаров, Никола Пънков, Първи Май, Раздоле, Св.Св.Кирил и Методий, Стамен Радев, Стара Планина, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Царевец, Цветан Спасов, Черно Море, Четвърта, Шипка, Юрий А.Гагарин; Добродан: Братя Пацекови, Гара Добродан, Девети Септември, Димитър Рупов, Иван Данчев, Иван Марковски, Капитан Шаров, Кирил и Методий, Колю Петров, Комсомолска, Марин Семерджиев, Местн.Доброданското, Минко Гадев, Минко Троански, Мир, Опълченска, Пенко Маринов, Раковска, Станю Минков, Стара Планина, Стефан Тонков, Стопански Двор, Стоян Семерджиев, Тинко Симов, Цанко Патарински, Цочо Пенков; Калейца: Анска, Васил Ватев, Дамян Банчев, Дочо Чакъров, Керимска, Ламар, Местност Калейшко Ханче, Селски Дол, Терзийска, Христо Ботев; Ломец: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Джура, Кастроне Состра; Троян, Общ. Троян: Акад.Ангел Балевски, Безименна, Васил Левски, Васил Спасов, Дунав, Разклон Калейца, Троянско Поле

Община Угърчин

На 19.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - Драгана: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Гоце Делчев, Любен Каравелов, Сан Стефано, Стефан Караджа, Христо Ботев, Яне Сандански

На 18.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ На 19.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Угърчин: Александър Стамболийски, Баба Тонка, Васил Левски, Вълчо Русковски, Ген.Гурко, Георги Иванов, Голи Рът, Горник, Доростолска, Кокиче, Новоселска, Освобождение, Осми Март, Пейо К.Яворов, Петър Берон, Поп Андрей, Теменуга, Шипка, Шумака, Явор

Община Ябланица

За периода 18-22.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Малък Извор, Общ. Ябланица: Бор, Бреза, Зора, Лисец, Местност Езерото, Миразчийска

На 18.09.2017 г. /08:00 - 17:00 ч.; 08:00 - 16:30 ч./ На 19.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ На 20.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ На 21.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч.; 08:00 - 17:00 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Априлско Въстание, Васил Априлов, Васил Левски, Владайско Въстание, Здравец, Латинка, Панайот Волов, Панайот Хитов, Първи Май, Трети Март, Филип-Тотю

На 19.09.2017 г. /08:30 - 10:30 ч./ - Добревци, Общ. Ябланица: Буревец, Васил Левски, Георги Петров, Захари Стоянов, Люляк, Паисий Хилендарски, Ратица, Христо Ботев, Централна

На 20.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Вутю Малков, Възраждане, Дачевци, Дружба, Кокиче, Оборище, Печовци, Теменуга, Трети Март, Тълкийското

На 20.09.2017 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Златна Панега: Александър Стамболийски, Васил Левски, Витоша, Георги Иванов, Извор Златна Панега, Кап.Петко Войвода, Никола Вапцаров, Опълченска, Път №103, Стара Планина, Стефан Караджа, Христо Ботев, Шипка

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска