Съобщения
18.08.2017
Планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Ловешка област за периода 21 - 25 август 2017 г.

Ловешка област

Община Априлци  

На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Априлци, Общ. Априлци: Мядна/Острец/, „Русалийски проход“/Острец/

Община Ловеч  

На 21.08.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ -  Александрово, Общ. Ловеч: Бузлуджа, Витоша, Лъга, Павел Баев, Родопа

На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев, Братойска, Братя Ватеви, Васил Левски, Вежен, Витоша, Влашка, Волов, Георги С. Раковски, Дойран, Доктор Найден Стефанов, Здравец, Каймазка, Канаджийска, Карапетровска, Кованджиевска, Коларска, Крайхристовска, Крайчанска, Лальо Винчев, Мазлевска, Местност Горни Каменец, Местност Райкова Стубла, Могилска, Оборище, Одрин, Орешковска, Осми март, Отец Паисий, Перущица, Пиронковска, Пирот, Пряспа, Родопи, Селище, Славовска, Станчевска, Стара планина, Стойчо Мазлев, Странджа, Топалска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Църковна, Чаталджа, Чурковска, Шейново, Шипка, Ялмовска;  Горно Павликене: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Бачо Киро, Васил Левски, Васил Петлешков, Велко Баев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Грънчаров, Иван Вътев, Йорданка Николова, Любен Каравелов, Малчика, Местност Майренец, Местност Чапаровец, Нейко Баев, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Петко Петков, Подем, Поп Богомил, Професор Кънчо Цафаров, Сергей Румянцев, Стара планина, Стефан Караджа, Страцин, Тодор Михов Христов, Тодор Табаков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Янко Забунов;  Изворче: Местност Горен Бабаковец;  Катунец: Кирил и Методий;  Къкрина: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Андрея Арабаджиев, Антим I-ви, Асен Златаров, Братя Миладинови, Васил Левски, Вяра, Георги С. Раковски, Денчо Цонев, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Зарезанска, Илинден, Кирил и Методий, Ловджийска, Марин П. Луканов, Мария Сиракова, Местност Кайнака, Неофит Рилски, Николчо Цвятков, Оборище, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Райна Княгиня, Родината, Розова Долина, Столетов, Сяро Глабиняков, Сяро Цонев, Тодор Кирков, Трети март, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Иванов-Големия, Христо Цонев-Латинеца, Цар Асен Първи, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цачо Сяров

На 21.08.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ -  Къкрина: Антим I-ви, Васил Левски, Георги С. Раковски, Доктор Никола Сяров, Дружба, Еделвайс, Кирил и Методий, Мария Сиракова, Николчо Цвятков, Панайот Волов, Патриарх Ефтимий, Петко Генчев Петков, Тодор Кирков, Трети март, Христо Иванов-Големия, Цачо Сяров

На 21.08.2017 г. /09:45 - 10:10 ч./; на 25.08.2017 г. /15:15 - 15:30 ч./ -  Каленик, Общ. Угърчин: Бачо Киро, Васил Левски, Витоша, Ген. Скобелев, Ген. Радецки, Ген. Столетов, Дунав, Здравец, Караджата, Кирил и Методий, Любен Каравелов, Местност Ялията, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Рила, Средец, Христо Ботев, Шипка;  Катунец:36662. 308. 15 Местн Горна Ялия, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Бачо Киро, Братя Миладинови, Буковец, Васил Априлов, Васил Левски, Вит, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Детелина, Евлоги Георгиев, Здравец, Иван Вазов, Искър, Казанджийска, Кирил и Методий, Кокиче, Котел, Любен Каравелов, Люлин, Македонска, Максим Горки, Места, Местност Драго Дол, Осъм, Пенчо Славейков, Пирин, Присоето, Първи май, Републиканска, Рила, Родопска, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Струма, Топалска, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка, Юмрукчал, Янтра;ц  Ловеч:43952. 533. 118, Акация, Бачо Киро, Васил Героя, Витоша, Възрожденска, Габрака, Гозница, Дълбокия път, Дядо Дончо, Искър, Люлин, Местност Бабаковец, Местност Кючука, Местност Червен бряг, Младост, Момина сълза, Момчил войвода, Нарцис, Ната Стоянова, Освобождение, Пано Рогозаров, Пладнище, Подп. Александър Кусев, Райкова Кошара, Ракита, Синчец, Тодор Чернев, Цар Иван Александър, Червен бряг, Чуклата, Янтра;  Орляне: Акация, Александър Стамболийски, Васил Левски, Габровска, Георги Бенковски, Градинките, Дунав, Калето, Македонска, Местност Исака, Панайот Волов, Розова Долина, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Трети март, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шести май;  Радювене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арда, Асен Златаров, Балика, Балчик, Бенковски, Ботев връх, Бранковска, Бузлуджа, Бялка, Васил Левски, Велко Йонов Караджов, Веслец, Ветрен, Витоша, Вълко Тодоров, Вълко Цанов, Вълчо Гетов, Гео Милев, Горномалянска, Горча, Гробарска, Дебелец, Димитър Благоев, Драва, Дългуша, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иванова Могила, Искър, Камчия, Кирил и Методий, Козл0Дуй, Козя Стена, Ловешка, Любен Каравелов, Марагидик, Марин Колев, Марица, Местност Динковското, Милин камък, Митю Комитата, Никола Д. Петков, Опълченска, Панайот Волов, Перущица, Петко Д. Петков, Пирин, Полето, Първа, Първи май, Радецки, Райко Даскалов, Раковски, реката, Република, Рила, Родопи, Росица, с. Радювене Цех, Сергей Румянцев, Скобелевска, Стефан Караджа, Стоян Едрев, Стоян Заимов, Тодор Каблешков, Тодор Кирков, Тодор Маринов, Топлик, Тополница, Трети март, Христо Ботев, Христо Вълков, Христо Смирненски, Христо Ясенов

На 21.08.2017 г. /08:30 - 09:00 ч./ -  Ловеч: Местност Бабаковец, Местност Клетища, Местност Печковец, Местност Сливек, Южна Индустриална зона

На 22.08.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ -  Ловеч: Местност Печковец

На 22.08.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ -  Ловеч: Освобождение, Северна Индустриална зона

На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ -  Славяни: Александър Стамболийски, Изгрев, Любен Каравелов, Марица, Мизия, Плиска, Свети Иван Рилски, Свети Кирил и Методий, Стефан Караджа, Съединение, Трети март, Христо Ботев

Община Луковит  

На 22.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Бежаново, Общ. Луковит: XXіі, Алеко, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Аско Махмудов, Бачо Киро, Беласица, Боровец, Бръшлян, Васил Левски, Вежен, Вит, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Дяков, Димитър полянов, Добри Комитата, Дунав, Иван Вазов, Иван Иванов, Иван Роснев, Искър, Йордан Йовков, Калето, Клокотница, Козлодуй, Кокиче, Любен Каравелов, Местност Куньовското, Мир, Никола Йонков Вапцаров, Никола Цоцов, Опълченска, Орелец, Осми март, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пейо К. Яворов, Плевен, Първи май, Сергей Румянцев, Сини Вир, Сливница, Стара планина, Стефан Караджа, Стублата, Филип-тотю, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Татарлийски, Юрий А. Гагарин;  Дерманци: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Раковски, Крайна, Куделин, Любен Каравелов, Мизия, Околовръстна, Скобелев, Цар Борис 1

На 22.08.2017 г. /09:15 - 15:45 ч./ -  Драгана: Александър Стамболийски, Беклемето, Васил Коларов, Васил Левски, Гео Милев, Георги Бенковски, Горник, Гороглед, Гоце Делчев, Иван Вазов, Изгрев, Калето, Каменица, Коларска, Ловешка, Любен Каравелов, Местност Езерото, Оборище, Освобождение, Отец Паисий, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Раковска, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов, Тинтява, Хаджийска, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шаферска, Яне Сандански

На 23.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Карлуково: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Левски, Георги Иванов, Георги Иванов, Градище, Градище, Дико Илиев, Дико Илиев, Дунав, Дунав, Здравец, Здравец, Иван Ангелов, Иван Ангелов, Искър, Искър, Кокиче, Кокиче, Петър Трантеев, Петър Трантеев, Работническа, Работническа, Юрий А. Гагарин, Юрий А. Гагарин

На 21.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 17:00 ч./ -  Карлуково: Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Иванов, Градище, Дико Илиев, Дунав, Здравец, Иван Ангелов, Искър, Кокиче, Петър Трантеев, Работническа, Юрий А. Гагарин

На 25.08.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ -  Луковит: Възраждане, Златна Панега, Кирил и Методий, Панака

На 21.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 22.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 25.08.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ -  Торос:157023, Бузлуджа, Валето, Васил Левски, Вишиндол, Грънчар, Дило Йотов, Дило Йотов, Кичера, Кокиче, Кулата, Мелнична, Младост, Никола Вапцаров, Пейо К. Яворов, Стоян Георгиев, Торос, Хан Аспарух, Цар Симеон, Цвятко Алексиев, Шипка

На 22.08.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ -  Ъглен: Ангел Каралийчев, Ангел Кънчев, Баба Илийца, Баба Тонка, Васил Левски, Васил Петлешков, Вратеник, Ген. Гурко, Георги Раковски, Дуловска, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иглен, Изгрев, Изток, Илинден, Илия Волен, Капитан Петко войвода, Кирил и Методий, Кокаланска, Криволак, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Люляк, Мизия, Освобождение, Осми март, Отец Паисий, Пейо К. Яворов, УПИ ХVі-456, Кв. 47, Хан Крум, Цанко Церковски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Шипка, Шопска

Община Тетевен  

На 21.08.2017 г. /11:00 - 15:30 ч./; на 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Глогово:020009, 2204, Водна, Георги Бенковски, Еделвайс, Иван Вазов, Къдрева, Люляк, Мах. Водна, Местн. Три Могили, Местност Мастяк, Местност Ратлака, Христо Ботев

На 21.08.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ -  Глогово: Местност Ратлака, Пенка Михайлова, Хаджи Димитър, Христо Ботев

 Рибарица, Общ. Тетевен: Брязово, Георги Бенковски, Даковото, Никола Вапцаров, Студентска

На 24.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Рибарица, Общ. Тетевен: Басарим, Георги Бенковски, Георги Иванов, Горуньово, Крайречна

На 21.08.2017 г. /12:00 - 13:00 ч./ -  Тетевен: 72343. 30. 160, Алеко Константинов, Безименна, Боровец, Васил Петров, Воловийте, Вършец, Гаванците, Дочо Мръвков, Здравец, Иван Вазов, Иван Туйков, Калена Плоча, Люляк, Махала Равнище, Пенка Михайлова, Равни камък, Станьо Петков, Трети март, Христо Габровчето

На 22.08.2017 г. /11:30 - 13:00 ч./ -  Тетевен: Бели Вит, Вършец, Ключ, Конски дол, Махала Драгиновдол, Махала Скрибътна, Пладнището, Топлика

На 22.08.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ -  Тетевен: Боева Могила, Вежен, Емил Марков, Иван Фурнаджиев

На 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Тетевен: Конски дол, Местност Конски дол

На 23.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Тетевен: Махала Глотното, Махала Скрибътна, Местност Атанашкото, Местност Върбака, Местност Глотното, Местност Пейков дол, Местност Преграда, Местност Присоето, Местност Просеченик, Преграда

На 21.08.2017 г. /09:15 - 13:00 ч./ -  Черни Вит: Васил Левски, Местност Остриля, Нейо Крачунов, Остриля

Община Троян  

На 21.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ -  Калейца: Васил Ватев, Дамян Банчев

На 21.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 22.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 23.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 24.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./; на 25.08.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ -  Орешак, Общ. Троян: Мах. Баба Стана

На 21.08.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ -  Троян, Общ. Троян: Акад. Ангел Балевски

На 22.08.2017 г. /09:30 - 10:45 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Асен и Петър, Байкал, Балатон, Балкан, Бочо Попов, Васил Левски, Васил Спасов, Вежен, Ген. Карцов, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Македония, Мизия, Общ. Ж. П. Гара, Опълченска, Осъм, Петко Р. Славейков, Поч. Дом Капина, Пряспа, Станка Исикийска, Стефан Стамболов, Тодор Петков, Христо Гадевски, Христо Цонковски

На 23.08.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Байкал, Балатон, Васил Левски, Георги С. Раковски, Димитър Икономов-Димитрика, Захари Стоянов, Опълченска, Тодор Петков, Христо Гадевски, Христо Цонковски

На 21.08.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ -  Троян, Общ. Троян: Борова, Димитър Гимиджийски, Мир, Неофит Бозвели, Стадион, Христо Ботев

На 22.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 23.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 24.08.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ -  Черни Осъм: Амбарица, Девети септември, Жилища на Горското стопанство, Общ. ДЗ Обнова, Първи май, Стара планина

Община Ябланица  

На 22.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 23.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 24.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./; на 25.08.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Ангел Кънчев, Вежен, Възраждане, Ген. Гурко, Георги Бенковски, Георги Раковски, Дунав, Здравец, Искър, Кв. 54 Пл. Възраждане, Лисец, Мико Петков, Оборище, Рила, Симеон Велики, Скобелев, Средна гора, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев

На 21.08.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ -  Ябланица, Общ. Ябланица: Месност Плочката, Местност Атанас, Местност Блатото, Местност Братевец, Местност Плочката.

 

 
Операция "EDWARD" - European day without a road death
2018 БЪЛГАРИЯ председател на СЪВЕТА НА ЕС
Каква е вашата удовлетвореност от ползването на административните услуги на Областна администрация Ловеч?
висока
средна
ниска